Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Ołtarz ofiarny/Świątynia - Nowy budynek ułatwiający rozdawanie koszy

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    08.02.2012
    Posty
    67
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Ołtarz ofiarny/Świątynia - Nowy budynek ułatwiający rozdawanie koszy

    Kosze spokoju mi nie dają, stąd mam kolejny pomysł, po moim ostatnim [ http://forum.thesettlersonline.pl/th...82a-wysp%C4%99. ].

    Wpadłem na inny pomysł, a mianowicie budynka ofiarnego, caritasu czy jak to nazwiemy. Budynek po kliknięciu otwieralby listę budynków, które grracz może sobie sam kolejkowac, dodawać, usuwać. Generalnie chodzi o to by można było rzucić 25 koszy w chwilę, to rzucamy na ołtarz i rzuca buffy na pierwsze 25 budynkow.

    Fajnie jakby można było tworzyć dwie listy, albo więcej jak jeden by mieć np osobne na złoto. Budynek za licencję lub powiedzmy 200 klejnotow.

  2. #2
    Początkujący Osadnik Awatar DrStein
    Dołączył
    02.04.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Czarci Gaj
    Takie automatyzowanie to prawie botem zakrawa hehe

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    28.02.2012
    Posty
    94
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Darkeners Zobacz posta
    . Budynek za licencję lub powiedzmy 200 klejnotow.
    pomysł fajny tylko czuje że jakby przeszedł to nie 200 a 20k klejnotów by sobie zażyczyli. Za 200 to 200 desek liściastych dają

  4. #4
    daveandnokia
    a dlaczego budynki musiałyby być ciągle za klejnoty?? Przecież można by było wprowadzić je po prostu do budynków zwykłych, tyle że można go było wybudować tylko jeden, podobnie jak magazyn prowiantu, koszary itp.

  5. #5
    Odkrywca Awatar Hakardrag
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    772
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ale co tam jakiś Ołtarzyk ... proponuje iść jeszcze dalej.

    1. Super osadnik budujący jednym kliknięciem wszystkie dostępne kopalnie i w ogóle, wszelkie budynki
    2. Super "buff" który na rok nam załatwi wszelkie premie do wszystkich budynków
    3. Super generał który sam poszuka przygody i ją sam wygra
    4. Super poszukiwacz który przyniesie nam tyle ile chcemy i czego tylko zapragniemy


    I na koniec ... SUPER MENADŻER który będzie za nas pilnował tego wszystkiego. ...

    Po tych wszystkich w/w nowinkach gdyby przeszły, w ogóle będziemy do czegoś potrzebni w grze?

    aaaaaa prawda, jedyną przyjemnością jaka nam pozostanie w grze to ... wysyłanie "sms'ow" ?
    Ostatnio edytowane przez Hakardrag ; 11.07.2012 o 16:09

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.04.2012
    Posty
    14
    Serwer
    Nowa Ziemia
    hehe fajnie on to wymyślił ale troche sie mi nie podoba.

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    08.02.2012
    Posty
    67
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Przyjemnosc to przygody, budowa, itp. a nie ciagłe formalności zjadające wiekszość czasu...

    Ten pomysł wcale taki zły nie jest, dajemy kapłanom jedzenie, ani ją dystrybuują dalej.

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.05.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Kolonia
    Pomysł nie jest głupi i myślę ,ze zdał by egzamin w bufowaniu np grup budynków , dajmy na to wszystkie tartaki na raz .Mogłoby to wyglądać np. w sposób pokazujący ile masz danych budynków wybudowanych i tutaj mógłbyś je z poziomu grupy zbufować mając oczywiście odpowiednią ilość premii dla nich.Ponad to jeśli miałoby wejść takie rozwiązanie to najlepiej z poziomu wyższego lewela kiedy zasadne jest ponieważ posiadasz większą ilość budynków albo np z poziomu 5lvl budynku włodarza
    Pozdrawiam
    PS Co do bufowania na zasadzie kolejki w czasie myślę , że pomysł zbyt wygodny wstawianie rozwiązań typu boot nigdy nie sprzyjało grywalności .

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    08.02.2012
    Posty
    67
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Kolejka to mój pomysł tylko dla tego, że ludzie mają różne ilości koszy, a że nie da się ich dzielić i łączyć... wiec jakby ktoś miał zbufować 21 budynków, a używa stacku 25, to powinny zostac mu 4 kosze.

    Ja rozumiem, ze gra nie może być zautomatyzowana itp. itd. ale za dużo tutaj przy wyższych levelach pierdół, które za dużo pochłaniają czasu, już można zrobić taki klimatyczny ołtarzyk, z settlersem, kapłanem, który roznosiłby błogosławieństwo.

    A z drugiej strony, na wyższych levelach to na prawdę jest męczarnia robić to wszystko, a też np. kupowanie danych surowców, bo nie chce nam się czegoś produkować ze względu na odnawialność jest fikcja, bo nigdy przy obecnym systemie handlu nie kupimy np. 20k ryb na raz.

  10. #10
    Banned
    Dołączył
    15.03.2012
    Posty
    425
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Brak ankiety - zamykam.
    Proszę zapoznać się z Regulaminem działu "Pomysły i sugestie" a następnie założyć nowy temat.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.