Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: ZAproszenie-problem

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.02.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowa Ziemia

    ZAproszenie-problem

    Znajomy zaprosil mnei do przygody, zrobilem relog po tym, jak zaakceptowalem zaproszenie, byly lagi. u niego jestem jako aktywny uczestnik przygody, siebie jej nie widze. Co zrobic z tym problemem?

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.02.2012
    Posty
    14
    Serwer
    Nowy Świat
    Mam ten sam problem w Nowym Świecie z zaproszeniem do Wiktora Podstępnego. Zaproszenie przyjęte, ja go nie widzę (w wykrzykniku też nie ma), u znajomych widnieję. Support nie pracuje bo jest niedziela. A że zaproszenie nie było za darmo to nikogo nie interesuje.

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.02.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Mam również problem z zaproszeniem do przygody z tym że u mnie zaproszenie zostało wysłane ale adresat go nie otrzymał. Na podglądzie przygody zaproszenie jest widoczne jako niepotwierdzone.

  4. #4
    Odkrywca Awatar Hakardrag
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    772
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Od wczoraj mam podobny problem razem z kolegą lbQQ.
    Dostałem od niego zaproszenie do Wiktora, owszem wczoraj było, ale dzisiaj gdzieś wcięło i nie ma w skrzynce On zresztą także ma problem z Wiktorem, bo mimo że potwierdził zaproszenie do Wiktora u Haziego, to przygoda mu się nie wyświetla.


    Tak na marginesie... już na testowym dwa tygodnie temu były problemy z Wiktorem. Cosik te ostatnie zmiany poknociły w przygodach

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.