Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Męczące budowanie studni, pól, wysyłanie geologa...

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    20.04.2012
    Posty
    51
    Serwer
    Nowy Świat

    Męczące budowanie studni, pól, wysyłanie geologa...

    Witam
    Wszyscy męczą się z odnawianiem pól, studni itd. Najgorsze jest też szukanie tych miejsc... czasami ciężko znaleźć, a komunikat o tym, że coś padło, pojawia się na kilka sekund i jak zdążymy kliknąć, zaprowadzi nas w odpowiednie miejsce (o ile w ogóle jesteśmy w grze). Czy nie można by wprowadzić lepszego rozwiązania?
    Przyjemnie by było po całej nocy wejść i zobaczyć chociaż podpowiedzi, gdzie jest co padnięte, jak na obrazku:

    Proszę nie oceniać estetyki, chodzi jedynie o wyrażenie tematu graficznie Ikonki oznaczały by wyeksploatowane złoże, a po kliknięciu w którąś z nich, przenosiłoby w odpowiednie miejsce. Czas to pieniądz, a te rzeczy są bardzo monotonne i powoli się nudzą. Ciekawi mnie tylko, czy cokolwiek piszemy w tym dziale, jest czytane przez kompetentne osoby ;/ Mam nadzieję, że ktoś mnie poprze, a potrzeby użytkowników zostaną uwzględnione. Na razie to niestety, lata człowiek jak głupi i szuka kilku pikseli między drzewami, czy gdzieś nie jest coś wyschnięte, troszkę to przesadzone a okularów Ubisoft później nam nie zrefunduje
    Pozdrawiam
    Załączone miniatury Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby powiększyć. 

Nazwa: wyeksploatowane.jpg, 
wyświetleń: 103, 
rozmiar: 13.7 KB, 
ID: 455.  
    Ostatnio edytowane przez Daimos_ ; 07.07.2012 o 16:29

  2. #2
    Osadnik Awatar scorpion63
    Dołączył
    26.04.2012
    Posty
    90
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jestem za!

  3. #3
    Odkrywca Awatar Jurek12345
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    1,040
    Serwer
    Czarci Gaj
    A po co Ci wiedzieć gdzie padła kopalnia marmuru i kamienia? Owszem przy zbożu to by się przydało, i przy wodzie. Ale po to są silosy i młyny, żeby je zastąpić i mieć z głowy pilnowanie tego.

  4. #4
    Osadnik Awatar Sedzia_Dredd
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    157
    Serwer
    Nowa Ziemia
    buduj z głową to nie będziesz miał problemu. ja wodę mam głównie obok jednego magazynu a miejsca gdzie mam gospodarstwa i pola obok 2 innych. łatwo dochodzę do tego, gdzie nie mam już pola i studni. problem mają oczywiście ci, którzy każdy budynek stawiają gdzie indziej i w dodatku w każdym sektorze.
    ::. .:: Emotions... There oughta be a law against them ::. .::

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    20.04.2012
    Posty
    51
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Sedzia_Dredd Zobacz posta
    buduj z głową to nie będziesz miał problemu. ja wodę mam głównie obok jednego magazynu a miejsca gdzie mam gospodarstwa i pola obok 2 innych. łatwo dochodzę do tego, gdzie nie mam już pola i studni. problem mają oczywiście ci, którzy każdy budynek stawiają gdzie indziej i w dodatku w każdym sektorze.
    To widocznie masz mało budynków, ja mam studnie postawione w każdym możliwym wolnym miejscu na mapie, niestety, jak jest dużo praw to nie da się w jednym miejscu stawiać
    A po co Ci wiedzieć gdzie padła kopalnia marmuru i kamienia? Owszem przy zbożu to by się przydało, i przy wodzie. Ale po to są silosy i młyny, żeby je zastąpić i mieć z głowy pilnowanie tego.
    A po to, żeby nie latać po mapie i nie sprawdzać każdej kolejno, wygoda, a silosy to niestety porażka, ja np. nie mam miejsca na mapie, żeby je stawiać, bo za mała korzyść, a wolę inne budynki postawić

  6. #6
    Osadnik Awatar Wolf43211
    Dołączył
    09.04.2012
    Posty
    54
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Jurek12345 Zobacz posta
    A po co Ci wiedzieć gdzie padła kopalnia marmuru i kamienia? Owszem przy zbożu to by się przydało, i przy wodzie. Ale po to są silosy i młyny, żeby je zastąpić i mieć z głowy pilnowanie tego.
    No to ja poproszę 15-20 silosów i młynów wodnych , nie dasz ? To po co piszesz głupoty .
    Wszystko to można kupić za kasę ale niektórzy mają na co wydawać pieniądze pozdrawiam .
    Swją droga pomysł niezły sam juz o tym myślałem ze przydało by się coś takiego w zakładce proponuję też zamianę miejscami ikonek kryształkó z ikonka populacji / pozwoleń budowlanych by te ostatnie nie były ciągle zasłaniane informacjami o zawartych kontraktach czy innych bzdetach

  7. #7
    Osadnik Awatar Wolf43211
    Dołączył
    09.04.2012
    Posty
    54
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Daimos wrzuć na każdym biegunie po generale (tam gdzie to będzie najlepiej wykorzystane ) ułatwi ci to szybki skok z miejsca na miejsce u mnie się to świetnie sprawdza

  8. #8
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    pomysł może i dobry ale i tak nie przejdzie, tu chodzi o to ze jak cie meczy stawianie pól / studni to kup silos / młyn wodny i będziesz mieć to z głowy, wiadomo ci co płaca będą mieli łatwiej, ci co nie płacą musza sie borykać takimi własnie utrudnieniami

  9. #9
    Osadnik Awatar Leouch
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    147
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Wolf43211 Zobacz posta
    No to ja poproszę 15-20 silosów i młynów wodnych , nie dasz ? To po co piszesz głupoty .
    Wszystko to można kupić za kasę ale niektórzy mają na co wydawać pieniądze pozdrawiam .
    Swją droga pomysł niezły sam juz o tym myślałem ze przydało by się coś takiego w zakładce proponuję też zamianę miejscami ikonek kryształkó z ikonka populacji / pozwoleń budowlanych by te ostatnie nie były ciągle zasłaniane informacjami o zawartych kontraktach czy innych bzdetach
    15-20 nie ale 50 tak jak ja mam to juz klopot, silos powinien byc wmontowywany w gospodarstwo

  10. #10
    Osadnik
    Dołączył
    20.04.2012
    Posty
    51
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez set2g Zobacz posta
    pomysł może i dobry ale i tak nie przejdzie, tu chodzi o to ze jak cie meczy stawianie pól / studni to kup silos / młyn wodny i będziesz mieć to z głowy, wiadomo ci co płaca będą mieli łatwiej, ci co nie płacą musza sie borykać takimi własnie utrudnieniami
    Ale co Wy piszecie cały czas o tych silosach? Nie rozumiecie, że jak ktoś ma maksymalną liczbę pozwoleń, to nie ma na nie miejsca na takie budynki przy prężnej gospodarce? Do tego dochodzi dużo rezydek za klejnoty i koniec, dobrze Leouch napisał, jakby silosy były wmontowane w gospodarstwo - to rozumiem

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.