Zamknięty wątek
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Wątek: Zmiany w przemieszczaniu się generała

  1. #11
    Osadnik Awatar LukasXXI
    Dołączył
    29.01.2012
    Posty
    57
    Serwer
    Nowa Ziemia
    A ja mam taki problem idzie generał, na wyznaczony obóz nagle znika i pojawia się w innym obozie oddalonym o kilkanaście kwadratów i błyskawicznie przegrywa bitwę straciłem już tak 500 żołnierzy? Co to ma być?

  2. #12
    Początkujący Odkrywca Awatar Draxopix
    Dołączył
    23.03.2012
    Posty
    369
    Serwer
    Czarci Gaj
    Ufo go porwalo i w zlym miejscu wypuscilo

  3. #13
    Osadnik Awatar LukasXXI
    Dołączył
    29.01.2012
    Posty
    57
    Serwer
    Nowa Ziemia
    To nie jest zabawne bo obserwowałem tego generała i nagle znika i pojawia się w jakimś oddalonym obozie obok którego nawet nie przechodził! Straciłem tak 200 kuszników!

  4. #14
    Odkrywca Awatar spyderek
    Dołączył
    07.02.2012
    Posty
    877
    Serwer
    Nowa Ziemia
    straciłeś już 500S 200Ku czyli co najmniej 3 ataki i jeszcze się nie zorientowałeś że lagi masz? :P

  5. #15
    Początkujący Odkrywca Awatar Majamas
    Dołączył
    13.05.2012
    Posty
    387
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez HansOrphelin Zobacz posta
    Słuchajcie, niech ktoś napisze, bo ja nie jestem pewien, wstyd się przyznać, ale nie pamiętam dokładnie. Chodzi mi o to że wydaje mi się że zmiana toru turlania się Gienka, to nie jedyna zmiana w mechanice walki. Bo jeśli dobrze pamiętam to do tej pory obozy przywódców nie agrowały (jeśli się mylę to mnie poprawcie), a dzisiaj robiąc Wikingów zagrował mnie ostatni obóz przywódcy. Jeśli to jest zmiana, to wydaje mi się że to będzie miało konsekwencję w blokach, ponieważ w tym momencie większość podwójnych bloków (jak np w Wiktorze) będzie zbędna, wystarczą pojedyncze
    w niektorych przygodach przywodcy maja strefy sciagania, tak jak w wikingach wlasnie
    Stawiajcie pomniki Szalonego Kórlika, on jeden przeszedł tą grę do końca.

  6. #16
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Leouch -Hm, nie do końca.
    W Wikingach postawiłem własny obóz na wprost obozu przywódcy a generał poszedł z prawej strony skał.
    Można powiedzieć - dokładnie naookoło.
    Ostatnio edytowane przez RedJul ; 06.07.2012 o 08:49

  7. #17
    Osadnik Awatar LukasXXI
    Dołączył
    29.01.2012
    Posty
    57
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nie w sumie straciłem tak 500 jednostek w tym 200 kuszników. Pierwszym razem myślałem że zwyczajnie zawadził o inny obóz- wszedł w jego pole. Drugi atak obserwowałem dokładnie. Nagle generał znika i pojawia się kilkanaście kwadratów dalej w zupełnie innym obozie. I to nie są lagi. Wysłełem kilka razy po 1 rekruce i generał znika w tym samym miejscu i pojawia się nagle w innym obozie. Wszystko w ułamku sekundy. Support pozytywnie rozpatrzył moją skargę. Zajmują się problemem.

  8. #18
    Początkujący Odkrywca Awatar Majamas
    Dołączył
    13.05.2012
    Posty
    387
    Serwer
    Kolonia
    co to za przygoda była?
    Stawiajcie pomniki Szalonego Kórlika, on jeden przeszedł tą grę do końca.

  9. #19
    Osadnik Awatar LukasXXI
    Dołączył
    29.01.2012
    Posty
    57
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzieci sawanny

Zamknięty wątek
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.