Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: Zmiany w przemieszczaniu się generała

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.02.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Nowy Świat

    Zmiany w przemieszczaniu się generała

    Wczoraj otwarłem przygodę Okradać Bogatych. Pokonałem wszystko z G1 i przestawiłem generałów na G2 by zaatakować Biały zamek. po pokonaniu wieżyczek zorientowałem się że chcąc zaatakować biały zamek "trasa" generała przebiega zupełnie inaczej niż wcześniej ( robiłem ta przygodę już z 10 razy) a konkretnie teraz generał wchodzi w pułapkę. I tu moje pytanie. Co się zmieniło i na jakich zasadach?

  2. #2
    Początkujący Odkrywca Awatar Herr_Uther
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    369
    Serwer
    Nowy Świat
    Po prostu omiń pułapkę ale po wejściu w nią wycofaj jednostki i nie przeżywaj. Jedyna zmiana teraz jest taka, że generał idzie DOKŁADNIE po trasie jaką wskazują znaki
    "We are monetizing all the weakness of people" - Teut Weidemann, lead designer of Settlers Online

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.02.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Nowy Świat
    Moje pytanie brzmiało: Co się zmieniło i na jakich zasadach. To że generał idzie dokładnie po znakach to oczywiste. Chodzi mi o to że gra teraz wytycza inna trasę niż robiła to wcześniej.

  4. #4
    Osadnik Awatar Leouch
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    147
    Serwer
    Nowa Ziemia
    teraz idzie po najkrótszej kiedys szedł pod katami 0,45,90 itd stopni

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.02.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Nowy Świat
    Dzięki serdeczne za konkretną odpowiedź. To komplikuje niektóre przygody.

  6. #6
    Poznańczyk
    Cytat Zamieszczone przez Footooroom Zobacz posta
    Dzięki serdeczne za konkretną odpowiedź. To komplikuje niektóre przygody.
    Nie komplikuje tylko, trzeba trochę teraz samemu pomyśleć, bo trochę czasu minie zanim poradniki zostaną z aktualizowane. Chociaż na upartego to tydzień xD ale mi się nie chce

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.02.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Nowy Świat
    No jest tak. Poradniki ratują życie graczom mającym ograniczony czas na grę lub po prostu leniwym.

  8. #8
    Osadnik Awatar Leouch
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    147
    Serwer
    Nowa Ziemia
    teraz droga generala jest bardziej logiczna... chociaz najlogiczniejsze bylo by reczne ustawianie drogi...-=.=

  9. #9
    Początkujący Odkrywca Awatar Majamas
    Dołączył
    13.05.2012
    Posty
    387
    Serwer
    Kolonia
    Teraz jest dużo lepiej, bo to dawne chodzenie generala jakimis zakosami bylo nienaturalne, a gdy poradnik niewskazuje dokladnie punkt po punkcie gdzie ustawic garnizon i co kiedy kliknac to od razu dzieci płaczą że sobie nie radzą. Mi to pasuje, niech słabi sobie nie radzą, będzie wreszcie widac róznice pomiedzy graczami.
    Stawiajcie pomniki Szalonego Kórlika, on jeden przeszedł tą grę do końca.

  10. #10
    Początkujący Osadnik Awatar HansOrphelin
    Dołączył
    15.04.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Nowy Świat
    Słuchajcie, niech ktoś napisze, bo ja nie jestem pewien, wstyd się przyznać, ale nie pamiętam dokładnie. Chodzi mi o to że wydaje mi się że zmiana toru turlania się Gienka, to nie jedyna zmiana w mechanice walki. Bo jeśli dobrze pamiętam to do tej pory obozy przywódców nie agrowały (jeśli się mylę to mnie poprawcie), a dzisiaj robiąc Wikingów zagrował mnie ostatni obóz przywódcy. Jeśli to jest zmiana, to wydaje mi się że to będzie miało konsekwencję w blokach, ponieważ w tym momencie większość podwójnych bloków (jak np w Wiktorze) będzie zbędna, wystarczą pojedyncze

    Edit: dziwna sprawa, robię teraz Mrocznych i tutaj obozy przywódców nie maja stref oddziaływania, więc nie powinny agrować
    Ostatnio edytowane przez HansOrphelin ; 06.07.2012 o 00:46

Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.