Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 87

Wątek: budynek uspiony

  1. #11
    Osadnik
    Dołączył
    28.01.2012
    Posty
    42
    Serwer
    Nowa Ziemia
    12 minut i 4 sekundy całość , ten problem jest nie tylko z kopalnia w tym miejscu , w gildii maja problem taki sam ale kopalnia w innym miejscu stoi

  2. #12
    Osadnik Awatar Fingon
    Dołączył
    09.04.2012
    Posty
    57
    Serwer
    Nowa Ziemia
    mi tak 3 kopalnie nie działają przy czym na 2 były hot dogi rzucone więc ciekawe kto mi straty pokryje

  3. #13
    Xinderus
    u mnie wystarczyło ze wykasowałem magazyn i kopalnia od razu ruszyła.

  4. #14
    Odkrywca Awatar spyderek
    Dołączył
    07.02.2012
    Posty
    877
    Serwer
    Nowa Ziemia
    straty ci się wyrównały z zyskami jakie miałeś z korzystania ze zbugowanego miejsca.

  5. #15
    Osadnik Awatar Fingon
    Dołączył
    09.04.2012
    Posty
    57
    Serwer
    Nowa Ziemia
    mądry się znalazł policz sobie jaki to ogromny zysk się ma skracając czas wydobycia z 12:12 do 12:04 w skali doby, a szczęka ci opadnie. Nie wiem czemu mam cierpieć z powodu bugu w grze który nieświadomie wykorzystałem - potrzebowałem miejsca w magazynach to dostawiłem w miejsca gdzie miały stać kopalnie. Że coś z tym jest nie tak zauważyłem dopiero jak kopalnie dostawiłem i zobaczyłem czas wydobycia. Nie każdy zaczynając tą grę zna cały komplet możliwych bugów do wykorzystania.

    Oszczędzę ci wysiłku i powiem, że zbugowane miejsce dawało z jednej kopalni (5lvl) około 7,5 rudy na dobę więcej (bez buffa). Po prostu super zysk biorąc pod uwagę, że jeżeli tego nie naprawią stracę 7k rudy które są w kopalniach i jeszcze 30k narzędzi na zbudowanie i ulepszenie nowych kopalń, a do tego jeszcze te nieszczęsne hot dogi.
    Ostatnio edytowane przez Fingon ; 05.07.2012 o 12:29

  6. #16
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.01.2012
    Posty
    23
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Wcześniej też to napisałem, ale to raczej pomyłka - sprawdź. Z magazynem obok widniało ciągle ZZZ nad kopalnią, po przesunięciu zniknęło więc sądziłem, że działa ale jednak ani jednej rudy nie ubyło.

  7. #17
    Osadnik Awatar Fingon
    Dołączył
    09.04.2012
    Posty
    57
    Serwer
    Nowa Ziemia
    gdyby chodziło tylko o przestawienie magazynu to by się nie rozpisywał Ponoć pomaga jeżeli zrobi się upgrade kopalni, ale nie mam jak sprawdzić bo wszystkie są na 5 levelu :P

  8. #18
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.03.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Czarci Gaj
    U mnie zaś mam sytuację taką, iż wybudowanej tak kopalni nie mogę upnąć za narzędzia (wyszarzone, ale za klejnoty button normalny jest), ale działa normalnie. I co najdziwniejsze, kopalnie postawiłem dziś po konserwacji...

  9. #19
    Osadnik Awatar Strychnine
    Dołączył
    19.03.2012
    Posty
    97
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez kazuja Zobacz posta
    No dobra dowiedzialem sie ze przestawienie magayznu nic nie da wiec trzeba i kopalnie i mgazyn od nowa postawic :P ostro ciekawe skad urobek 17k wezme na ta kopalnie bo tyle teraz tam jest ;]
    Oj tam, nie zbiedniejesz.

    Ja tam pole skasowalem raptem i juz jest wszystko ok.
    "Albo graj, albo pieniądze oddaj."
    Anonim
    Przysłowie polskie

  10. #20
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.05.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Miałam taką właśnie sytuację z kopalnią złota stojącą tuż obok magazynu. Kopalnia była uśpiona (brak produkcji). Zrobiłam zrzut ekranu i wysłałam do supportu. Odpisali mi, żeby przestawić magazyn to wszystko wróci do normy. Magazyn 3 poziom - przeżyję. Przestawiłam obok. Kopalnia 'niby' ruszyła. Pokazuje, że pracuje, pokazuje całkowity czas produkcji, natomiast brak tam paska postępu produkcji, który informuje jaki czas pozostał do zakończenia cyklu. Co więcej, z kopalni nie ubywa rudy. Podsumowując w dwóch słowach: nie działa.
    Kopalnię mogę usunąć bo na szczęście nie mam na niej dokupionych samorodków ani ulepszeń.
    Jednak nie omieszkałam napisać o tym ponownie do supportu. Odpowiedzieli mi:
    "Uprzejmie informuje,. iż na pewno kopalnia będzie pracować, natomiast informuję, iż nie było konieczności burzenia kopalni tylko magazyn, który stał na wejściu do kopalni."
    Czyli, jeśli uważacie, że kopalnie Wam nie działają po wyburzeniu magazynu to informuję, że support wie lepiej i według nich DZIAŁA

Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.