Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 7 8 9
Pokaż wyniki od 81 do 87 z 87

Wątek: budynek uspiony

  1. #81
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    27
    Serwer
    Nowy Świat
    No wlasnie najgorsze jest to ze BB obieuje teoretycznie duzo, ale jak sie wczytasz w ich regulamin itp. to tak na prawde nie wiadomo za co tutaj placic (zadnych gwarancji na nic nie ma) BB w kazdej chwili moze sie wypiac, pozbierac zabawki i isc do inne piaskownicy

  2. #82
    Początkujący Odkrywca Awatar Draxopix
    Dołączył
    23.03.2012
    Posty
    369
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez jarifari Zobacz posta
    No wlasnie najgorsze jest to ze BB obieuje teoretycznie duzo, ale jak sie wczytasz w ich regulamin itp. to tak na prawde nie wiadomo za co tutaj placic (zadnych gwarancji na nic nie ma) BB w kazdej chwili moze sie wypiac, pozbierac zabawki i isc do inne piaskownicy
    nic dodac nic ujac wiec wszelkie pretensje zale itp to tylko do siebie

  3. #83
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    27
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Draxopix Zobacz posta
    nic dodac nic ujac wiec wszelkie pretensje zale itp to tylko do siebie
    Niby tak, ale zgodnie z zasada: płacisz=wymagasz, o to sie tak na prawde wszystko rozchodzi , nawet jak sa to niewielkie kwoty i nawet jak to jest wirtualne badziewie

  4. #84
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez jarifari Zobacz posta
    krotos - tu nie chodzi o dzialanie pochopne - to byla swiadoma dezinformacja ze strony supportu, wszystkimi wysylali info info ze trzeba zburzyc - moim zdaniem ktos za to powinien beknac w tym supporcie, w koncu skoro byl zrobiony hotfix, wiec to byl ewedentny bug gry, natomiast support w tej materii dzialal na skzode uzytkownikow a na korzysc BB (nie zwracali doladowan do kopalni, mimo ze caly ambaras powstal w wynkiu bledu gry a nie uzytkownikow) - a wiadomo, papugi sa za klejnoty a klejnoty za złotówki.

    Nikt z supportu ani slowem nie wspomnial, zeby zostawic kopalnie bo jest robiony hotfix...

    PS. jedyna mi znana osoba, ktora otrzymala zwrot to.. znany na forum oszust, ktory naciagal (nie wiem czy nadal stosuje tego typu praktyki) ludzi na lustrzane oferty, i na ktorego wielu graczy skarzylo sie administracji - on dostal zwrot za kopalnie, natomiast pozostali gracze zostali 'zwyzywani' od oszustow przez support - nie ma to jak ironia losu...
    A więc delikatnie mówiąc szkoda leży po stronie BB.
    Jakbym napisał do supportu w tej sprawie i by mi tak odpisali, to żądałbym naprawienia szkody.

    BB wydało wadliwy produkt przez co naraziło użytkowników na straty, czy wirtualne, czy materialne
    i za to powinni naprawić szkodę.

    Przynajmniej moralnie by wyszli z twarzą.
    Więcej na ten temat już mi się po prostu nie chce udzielać, bo nie wiem czy warto.

  5. #85
    Osadnik
    Dołączył
    28.01.2012
    Posty
    42
    Serwer
    Nowa Ziemia
    piszecie ładnie do suportu ze zostalisce wprowadzeni w błąd i wam zwrócą surowce ,mi oddali za kopalnie co zburzyłem bo tak kazali ,dostałem przeprosiny ze takie mieli wytyczne na początku , ale po przeanalizowaniu sytuacji zmienili zdanie
    czy ktoś z was napisał do suportu oto ,czy od razu na forum polecieliście żale pisać jaki to suport zły jest?

  6. #86
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    tutaj żalących się niż piszących do suportu jest chyba 50:1
    bez urazy

  7. #87
    Banned
    Dołączył
    06.06.2012
    Posty
    187
    Serwer
    Kolonia
    Skoro problem został rozwiązany, to nie pozostaje mi nic innego, jak zamknąć ten temat. Wszelkie żale odnośnie straconych surowców można kierować do supportu, z pewnością wyjaśnią Wam sytuację.

Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 7 8 9

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.