Strona 6 z 9 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 8 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 87

Wątek: budynek uspiony

  1. #51
    Osadnik Awatar Matre
    Dołączył
    06.04.2012
    Posty
    41
    Serwer
    Nowy Świat
    Również dzisiaj dostałem negatywną odpowiedź od supportu.... To już podchodzi pod parodię, jak to jest możliwe, że niektórzy gracze dostają zwroty od ogarniętych supporterów, którzy potrafią myśleć logicznie i racjonalnie podejść do problemu a inny supporter odsyła wszystkie osoby z kwitkiem? Czy nie powinno traktować się wszystkich graczy równo? Przecież to jest ewidentny błąd developerów gry, który może być bardzo łatwo naprawiony oddaniem należnej rudy złota z kopalni, która nadal stoi i jest 100% dowodem na słuszność naszej sprawy....


    Nie ogarniam, przecież to jest jakiś absurd!

  2. #52
    Początkujący Odkrywca Awatar kazuja
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    363
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Wala nas w 4 litery na kazdym kroku ja juz na ta gre nie wydam ani grosza



    DAJCIE NAM JUŻ PVP BO NUDĄ WIEJE
    REKRUTACJA DO XIII Legionu
    Wymagania: 32 poziom i aktywność

  3. #53
    Osadnik Awatar Fingon
    Dołączył
    09.04.2012
    Posty
    57
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ja właśnie prowadzę przemiłą korespondencję mailową i z każdej odpowiedzi od supportu dowiaduję się jak to im jest bardzo przykro, że nie mogą zmienić stanowiska. Może jak ludzie zaczną odchodzić z gry i im obroty spadną to się otrząsną...

  4. #54
    Osadnik Awatar Underlight
    Dołączył
    24.04.2012
    Posty
    44
    Serwer
    Nowa Ziemia
    cóż.... czuję, że to są moje ostatnie chwile z tą grą. Dla przykładu... Jak jakiś sprzedawca na Allegro źle ustawi cenę przedmiotu to niestety musi sprzedać po cenie za jaką wystawił ów przedmiot i to on jest winien całej pomyłki - dla mnie analogicznie jest z tymi durniami z BB - źle coś wpisali w kodzie, to niech mają jaja i przyjmą ów błąd na klatę! Ja przyjmując ich produkt nie musiałam wiedzieć (i nie wiedziałam!!!), że zakradł się jakiś błąd! Dlaczego do jasnej cholery mam za to płacić?!?

  5. #55
    Osadnik Awatar Fingon
    Dołączył
    09.04.2012
    Posty
    57
    Serwer
    Nowa Ziemia
    A oto moja rozmowa z supportem z pominięciem pierwszej wiadomości i odpowiedzi na nią bo to akurat do wszystkich wysyłają. Zaznaczę od razu, że przy każdej wiadomości ode mnie musiałem po 20 razy wykreślać brzydkie słowa. Lepiej skończyć grę jako kulturalny człowiek

    JA:

    Witam,
    Proszę mi udowodnić, że wykorzystałem celowo błąd w grze. Wcześniej
    zaplanowałem rozstawienie magazynów na mapie wiedząc, że w bliskiej
    przyszłości będę się rozwijał w kierunku produkcji monet. Zawsze
    stawia się magazyn jak najbliżej złoża, żeby jak najkrótsza droga
    była, a że dało się postawić magazyn to postawiłem. Nie moim
    obowiązkiem jest wiedzieć, że w danym miejscu nie wolno postawić
    budynku pomimo, że się da. Nie było żadnej informacji żeby w danych
    miejscach nie stawiać budynków więc wypraszam sobie celowe
    wykorzystywanie błędów w grze. Skoro support znał problem, wcześniej
    można było poinformować chociażby komunikatem na stronie głównej. Poza
    tym normalnie jak coś blokowało drogę budynkowi to pojawiał się
    wykrzyknik, że brak złoża (w przypadku drwali jak się postawiło za
    blisko lasu w sektorze 2). Kopalnie działały, więc nawet przez myśl mi
    nie przeszło, że coś jest nie tak.

    Oprócz tego, jak to może tak być, że niektórzy otrzymują
    rekompensatę,a inni nie??? Osobiście nie liczę na zwrot kosztów
    kopalni i ulepszenia ich a jedynie na zwrot doładowań na które wydane
    zostały klejnoty.

    SUPPORT:

    Bardzo mi przykro, lecz nasze stanowisko w tej sprawie nie uległo zmianie.

    Fakt możliwości postawienia kopalni częściowo na istniejącym budynku powinien być oczywistym błędem dla każdego, kto widział jak grafiki budynków nakładają się na siebie. Zamiast zgłosić znalezienie błędu, niektórzy gracze woleli z niego korzystać - za co obecnie, po usunięciu błędu, ponoszą konsekwencje.

    JA:
    Witam,
    W takim razie czemu rzekoma kara nie dotyczy osób które miały kopalnie
    z możliwością ulepszenia??? Po ulepszeniu kopalnie zaczęły działać
    normalnie i ludzie nie stracili złoża, ani kopalni więc czemu nie
    wszyscy zostali pociągnięci do odpowiedzialności? Albo zwróćcie
    wszystkim poniesione straty albo wszystkich ukarzcie. Akurat zwrócenie
    rudy nic was nie kosztuje. A co do ogromnych korzyści płynących ze
    złego postawienia magazynu to było to po wyliczeniu 7, 5 rudy na dobę
    dla kopalni na 5 poziomie (bez buffa) i jak dla mnie nie jest to
    żadna korzyść przy wydobyciu sięgającym prawie 5k na dobę bez buffów
    (daje nam to 0,15% większe wydobycie) czyli by nie starczyło nawet na
    obsługę 1 pieca na 1 poziomie. Jeżeli uważacie za opłacalne ryzykować
    stratę wielu graczy (gdyż wielu już twierdzi, że skończy grę jeżeli
    problem nie zostanie pomyślnie naprawiony) to wasza sprawa. Ja na
    pewno kończę grę jeżeli decyzja nie ulegnie zmienie. Wolę książkę
    poczytać niż się z wami użerać i z każdym miesiącem tracić nerwy
    (jestem z Nowej Ziemi). Nie wiem czemu w jakąkolwiek grę bym nie
    włożył pieniędzy to zaraz coś się dzieje co powoduje, że przestaję w
    tą grę grać.


    SUPPORT:

    Ależ my nie mówimy o karze, tylko o naprawie błędu i braku rekompensaty dla osób, które z niego korzystały - więc proszę nie mylić pojęć.

    Istotnie, z posiadanych przeze mnie informacji wynika, iż ulepszenie kopalni może przywrócić jej funkcjonalność. Nie zmienia to jednak faktu, że osobom, które czerpały korzyści z błędu nie będziemy przyznawać rekompensat.

  6. #56
    Osadnik Awatar Matre
    Dołączył
    06.04.2012
    Posty
    41
    Serwer
    Nowy Świat
    Większość osób nawet nie wiedziała, że jest to bug i teraz bezczelnie wciskaja ludziom, iż za to, że nie zgłosiliśmy bugu POWTARZAM - O KTÓRYM WIĘkSzoŚĆ OSÓB NAWET NIE WIEdZIAŁA mamy ponieść konsekwencje w postaci straty rudy złota w danej kopalni.... PYTAM GDZIE TU JEST SPRAWIEDLIWOŚĆ, konsekwencja i profesjonalne podejście do zaistniałej sprawy??? Niektórzy wydali na tą jedną kopalnię kilkadziesiąt - kilkaset złotych i wcale nie spodowu jakiegos małostkowego błędu na którym teraz tak bardzo opiera się nasz kochany support!!! Supporterzy przejżyjcie na oczy, ludzie przecież to jest kpina, czy w ogóle graliśćie w tą grę i wiecie, że ten bug nic nie znaczył?! Jak można okradać kogoś z wydanych pieniędzy przez taką błachostkę?????????????? .... Hamstwo i bezczelność na poziomie nie godnym takiej firmy.....
    Róbcie tak dalej, gratuluję obiektywizmu.

  7. #57
    Osadnik
    Dołączył
    11.04.2012
    Posty
    127
    Serwer
    Kolonia
    Już kilka razy ktoś na forum zastanawiał się nawet nad pójściem do sądu z Firmą, z jakiegoś tam powodu (głównie awarie Nowej Ziemi). Myślę że TA sytuacja kwalifikuje się do takiego kroku najbardziej z tych wszystkich które do tej pory były...
    Realna kasa wtopiona w doładowania - utracona z winy błędu gry. Odmowa wyrównania strat, mimo że byłoby to dla firmy proste i całkowicie bezkosztowe.

    Tylko... komu chciałoby się bawić w sądy z powodu gry internetowej? Prawdopodobnie nikomu! - z takiego założenia wychodzi Firma.
    I jak na razie to założenie sprawdza się idealnie...

    PS. Do tego wszystkiego dochodzi pomówienie graczy o bugusing, LOL! Cieszcie się ze jeszcze bana nie dostaliście za te magazyny...
    A czy wiesz, Fingon, że możesz też dostać bana za publiczne ujawnianie swojej intymnej korespondencji z Supportem? Tak tylko ostrzegam, jeśli jeszcze nie wiesz o tym. Zresztą mój post na upartego można by podciągnąć pod podżeganie do buntu, więc też mogę wylecieć... oto nasza Kraina Absurdu. Państwo w państwie.

  8. #58
    Osadnik Awatar Fingon
    Dołączył
    09.04.2012
    Posty
    57
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ich to gówno obchodzi... myślą że jak zabiorą ci złoże to potulnie wyślesz sms-a, albo zrobisz przelew i nabijesz sobie nowe. Osobiście nie mam zamiaru wydawać tutaj ani grosza, a w 90% jestem już przekonany do zakończenia idiotycznej przygody z tą grą.

    Katrin3 a wiesz, że mi to zwisa czy dostanę bana? Już mi kompletnie przestało zależeć, niech się cieszą, że nie siadłem ze słownikiem wulgaryzmów i im wiązanki nie posłałem

    Poza tym chyba support ani BB tutaj nie zaglądają bo do tej pory żadnego komentarza nie zamieścili
    Ostatnio edytowane przez Fingon ; 10.07.2012 o 21:09

  9. #59
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Tak i moja odpowiedz .
    Wniosek z tego , ze geolog znalazł złoże złota my postawiliśmy kopalnie doładowalismy ją kopalnia pracowała a po konserwacji bum i uspione kopalnie postawiliśmy , żeby naciagnąć suport.
    Paranoja i banda baranów którzy odpisują takie bzdury



    [21:46] Ewel: Witaj Ewel,Niestety, ze względu na to, iż takie umiejscowienie budynków było wykorzystywaniem błędu w grze, nie możemy zaoferować żadnej rekompensaty (w tym także za utracone złoże w zburzonej kopalni).Pozdrawiam,PawełZespół The Settlers Online

  10. #60
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    27
    Serwer
    Nowy Świat
    Najbardziej dziwi mnie głupota supportu (bo inaczej juz tego nazwac nie mozna) - czy oni na prawde nie widza, ze takie ich stanowisko to strzal w stope albo i nawet w obie stopy? Oni nie zaszkodza mi, czy innym graczom co maja ten problem, oni najbardziej sobie szkodza, tym bardziej ze polubowne zalatwienie sprawy ich nic nie kosztuje a wszsytko jest wynikiem ich bledu, i nikomu nie wmowia ze bylo inaczej.

    Bardzo mnie drazni taka psotawa supportu - jest to skrajny przejaw braku kompetencji ludzi zarządzajacych ta gra - podstawowa zasada: KLIENT MUSI BYC ZAWSZE ZADOWOLONY. Moze w koncu do nich to dotrze jak zbiorowo zbojkotujemy ta pelna bugow gre...

    Chyba pozostaje opisac ta absurdalna sytuacje do niemieckiego supportu, albo naslemy na nich reporterow Uwagi czy innego Superwizjera :-)

Strona 6 z 9 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 8 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.