Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 87

Wątek: budynek uspiony

  1. #21
    Osadnik Awatar Fingon
    Dołączył
    09.04.2012
    Posty
    57
    Serwer
    Nowa Ziemia
    nikt im nie wmówi, że białe jest białe, a czarne jest czarne

  2. #22
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.02.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam, tez mam problem z kopalnią złota, magazyn przestawiłem, teraz usunąłem całkiem i kopalnia dalej nie pracuje. pisałem do suportu już rano i zero odpowiedzi. Status kopalni pracuje, ale surowca nie ubywa. Tragedia, a suport milczy.

  3. #23
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.02.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Mam dokładnie tak samo. W kopalni rano było 214 rudy, przestawiłem magazyn, ale w kopalni dalej jest 214 rudy złota. "ZZZ" nie ma, ale kopalnie stoi w miejscu.

  4. #24
    Osadnik
    Dołączył
    28.01.2012
    Posty
    42
    Serwer
    Nowa Ziemia
    coś musicie robić źle , bo ja odpowiedz od suportu miałem już o 13 ,a rano wysłałem im wiadomość ze po usunięciu magazynu kopalnia dalej nie pracuje

  5. #25
    Osadnik Awatar Fingon
    Dołączył
    09.04.2012
    Posty
    57
    Serwer
    Nowa Ziemia
    no tak, ale czy ta odpowiedź naprawiła ci kopalnię??? bo jeżeli nie to nie ma się z czego cieszyć, że ci odpowiedzieli :P Już wolę żeby nie odpowiadali, a naprawili problem niż odwrotnie ;P Tak w ogóle Xaar mógłby się wypowiedzieć w temacie czy są prowadzone już jakieś prace mające na celu naprawienie problemu

  6. #26
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Czwarty dzień piszę w tej sprawie i ogólnie to olewają mnie ./
    Mam równiez uśpioną kopalnię złota i nawet nie otrzymałam jednej odpowiedzi .
    Pytam się Czy jest ktoś kompetentny , zeby chociaz napisać jedną głupią odpowiedz a nie zbywać mnie milczeniem ............
    Zbierać kasę to potrafią ale dać odpowiedz lub rozwiązać problem to nie ma nikogo .
    Kochani ADMINI czy potraficie czytać i pisać bo ja po tych perypetiach zaczynam w to watpić .
    A ulepszenia gry prowadzą tylko do pogorszenia jej i do tego zmowa milczenia to już za wiele .

  7. #27
    Osadnik
    Dołączył
    28.01.2012
    Posty
    42
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ja ci mogę odpowiedzieć ze prace trwają ale co to da teraz jest weekend , a pewnie naprawione będzie w następnej aktualizacji najszybciej
    poco tak się bulwersujecie , myślicie ze to tak hop sup 5minut i już wszystko naprawione będzie? pomyślcie trochę a nie żyjecie z głową w chmurach

  8. #28
    Osadnik Awatar Strychnine
    Dołączył
    19.03.2012
    Posty
    97
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Zal, a nie support.
    "Albo graj, albo pieniądze oddaj."
    Anonim
    Przysłowie polskie

  9. #29
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.05.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jedynym rozwiązaniem jest ulepszenie kopalni. Tylko w ten sposób produkcja ruszy. A tym, którzy mają kopalnię na 5 poziomie pozostaje niestety walczyć dalej z supportem...

  10. #30
    Osadnik
    Dołączył
    04.02.2012
    Posty
    36
    Serwer
    Nowa Ziemia
    sprawdzal ktos czy na pewno rusza produkcja po upgrade kopalni ?? bo przestawianie magazynow nic nie daje a nie chce tracic kolejnych surowcow bez sensu, a od supportu zero odzewu od 4 dni po wyslaniu screenow

    edit : sprawdzone, po update na wyższy lvl kopalnia zlota zaczela działać
    Ostatnio edytowane przez Nashak ; 09.07.2012 o 21:56 Powód: sprawdzenie sposobu

Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.