Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24

Wątek: Permanentne problemy techniczne

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.01.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Permanentne problemy techniczne

    Witam,

    Czy Wy też macie jakieś dziwne problemy z logowanie permanentnie?
    Czasami chodzi jak złoto, czasami nie chodzi wcale (jak dzisiaj).
    Jest to wyjątkowo irytujące, ponieważ czasem trzeba coś zrobićw dokładnie dobranym czasie (po xxh w międzyczasie) i niemożliwość zrobienia tego stawia pod znakiem zapytania sens grania w tą grę.
    Any ideas?
    Dzięki.

    Pozdrawiam,
    Arek

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    12.02.2012
    Posty
    240
    Serwer
    Nowa Ziemia
    spokojnie...
    dadzą Ci kosz owoców egzotycznych w rekompensacie...

    Przez tyle czasu co oni te błędy prawią to można by było pół gry od zera napisać...

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    31.01.2012
    Posty
    56
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Obcy10 bez urazy, ale Twoje pytanie do Xaar-a na czacie najbardziej mnie zaskoczyło, gdy był dostępny. Pamiętasz czego dotyczyło? Bo ja doskonale pamiętam. Ty, osoba która osiągnęła max lvl, czyli Ktoś Kto dla wielu jest niedoścignionym autorytetem, spytałeś Xaar-a "kiedy i jakie będą nagrody za tso". No to dostałeś heh "koszyczek" i parę innych ...... nieważne czego. Następnym razem, proponuję przycisnąć i zapytać o koniec bajzlu z Nowej Ziemi.
    Pzdr.

    P.s. heh widzę, że odpowiedź na ten post otrzymałem od Ciebie w innym temacie
    Może i Masz racje.
    Ostatnio edytowane przez udoryba ; 30.06.2012 o 12:26

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.06.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Może szanowni admini wypowiedzą się na temat ciągłych problemów na serwerze i kiedy zamierzają usunąć problemy techniczne..................strasznie to irytujące.....totalny olew..........

  5. #5
    Osadnik Awatar Cziczaki
    Dołączył
    26.01.2012
    Posty
    51
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Też mam problem z logowaniem, ale co tam, tylko drugą przygodę stracę.
    BTW. Jest 12:30 a ja widzę na forum datę posta "Dzisiaj 11:30 ", wtf?

  6. #6
    Początkujący Osadnik Awatar zebatka
    Dołączył
    26.01.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Nowa Ziemia
    właśnie ja też nie mogę wejść na grę a puściłem generała na przygodzie ciekawe czy poszło wszystko bye bye. Co jest jak nie problemy w tygodniu to w weekend. kutwa to idzie się już wkurzyć.

  7. #7
    Początkujący Osadnik Awatar Lucyfer11
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowa Ziemia
    No to zaliczona przygoda jak BYK.... Trzy obozy zostały a przygoda się kończy i nie można się zalogować ... Z drugiej strony co mi z koszyka owoców w rekompensacie jak stracę tyle dobra za wykonanie przygody nie mówiąc o doświadczeniu ?
    Ostatnio edytowane przez MOD_Cormax ; 30.06.2012 o 13:25 Powód: Flood oraz naduzywanie wielkich liter zostalo usuniete.

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowa Ziemia
    To jest jakiś skandal , nie można któryś raz z kolei wejść do przygody , chyba trzeba zacząć szukać czegoś innego do gry , bo takiej beznadziei to ja dawno nie wiedziałem . Odradzam wszystkim grać w to , szkoda czasu i pieniędzy .

  9. #9
    Początkujący Osadnik Awatar Lucyfer11
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Chwała bogu, że jeszcze nie wydałem ani złamanego "centa" ...

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.01.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Problemem nie jest to że czasem trochę nie działa, a potem jest rekompensata i fajnie.
    Ta gra polega na planowaniu.
    Do tego bardzo długoterminowym planowaniu (na kilka, kilkanaście, rzadziej kilkadziesiąt godzin do przodu).
    Jeżeli to planowanie bierze ciągle w łeb przez niemożliwość zalogowania się - to wypatrzony jest cały sens tej gry.
    W związku z tym przy tak permanentnych problemach technicznych (z logowaniem) - pod znakiem zapytania staje sens grania w to, ponieważ staramy się zrobić coś zgodnie z regułami gry (które skądinąd mogą nam się podobać), ale gra sama łamie te reguły.
    Krótko mówiąc - biorąc pod uwagę ideę tej gry - uniemożliwia ona sama tej idei realizację. Więc po co w to grać?

    Pozdrawiam,
    Arek

Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.