Zobacz wyniki ankiety: Jak oceniasz wczorajsze (28.06.2012) testy?

Głosujących
188. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Nie było lagów

    53 28.19%
  • Były lekkie lagi

    93 49.47%
  • Były duże lagi

    17 9.04%
  • Nie wywalało mnie z gry

    121 64.36%
  • Wywalało mnie z gry

    21 11.17%
  • Pojawiły się inne problemy (opis w poście poniżej)

    15 7.98%
Ankieta wielokrotnego wyboru
Zamknięty wątek
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 29

Wątek: [Opinie] Test obciążeniowy - 28.06.2012

  1. #11
    Osadnik Awatar Wizardus
    Dołączył
    05.02.2012
    Posty
    33
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ja po wysłaniu generała na przygodę, zauważyłem śmieszną rzecz - Generał mi się zdublował. Na wyspie przygody pojawiły się dwa garnizony, oboma mogłem atakować i je przestawiać. Po ukończeniu przygody na wyspę powrócił tylko jeden. Do tego, mimo stosunkowo małych lagów, tylko Ci generałowie, reagowali z ogromnym opóźnieniem i wykonywali polecenia na zmianę. Jak obu jednocześnie kazałem coś zrobić, to drugi ruszał, gdy pierwszy skończył zadanie.
    Co ciekawe, jak wysyłałem w gdzieś generała, ikony mieczy pokazujące szacowaną ścieżkę jaką generał będzie się przemieszczać, też się dublowały, jeżeli ścieżka była skierowana na północ. Pojawiały się dwa rzędy ikon, jeden obok drugiego. Trochę żałuję że nie zrobiłem screena, bo pewnie by pomógł.

  2. #12
    Osadnik
    Dołączył
    28.04.2012
    Posty
    72
    Serwer
    Kolonia
    Mniej więcej w połowie testu po rzuceniu buffa na dom władyki pojawił się błąd i wywaliło mnie z gry. Po powrocie nie miałem już, okna chatu, okna handlu, okna szeptu. Po teście (około 20:05) ponownie odświeżyłem okno przeglądarki, niestety po załadowaniu gry dalej nie było ww. zakładek.

  3. #13
    Osadnik
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    34
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Na testowym było ok ale na nowej ziemi dzisiaj znowu nie da się grać wywala po wejściu na przygodę

  4. #14
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Lagi lekkie, z gry nie wywalało

  5. #15
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.01.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowa Ziemia
    wszystko bez problemów troszku trzeba było czekać aż się buffy pojawią, ale o to chodziło

  6. #16
    Początkujący Osadnik Awatar cn797
    Dołączył
    05.04.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Nie zauważyłem żadnych problemów.
    Origin Of Symmetry

  7. #17
    Odkrywca Awatar Hakardrag
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    772
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Nie miałem większych problemów ... z gry mnie nie wywalało, ale miałem raz kłopot z powrotem do macierzystej mapy - trwało to dosyć długo
    Robiłem z koleżanką przygodę "Wiktor" i w pewnym momencie, generał biłby się chyba bez końca z wrogim obozem, ale po wyjściu z mapy przygody i powrocie, wszystko wróciło do normy.

  8. #18
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.04.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Nie wiedziałem za ile minut dotrą moi generałowie do przygody, gdy wykonywałem dużo czynności w krótki czasie,
    gra się muliła i blokowała.

  9. #19
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.05.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Kolonia
    lagi niewiem co to jest, po wczorajszym tescie niemoge sie zalogowac z komputera w moim biurze, z domowego jest ok. W tescie grałem na biurowym. Od tamtej pory gra po wpisaniu maila i hasła nie uruchamia sie. jaki moze byc powód?

  10. #20
    Początkujący Odkrywca Awatar Majamas
    Dołączył
    13.05.2012
    Posty
    387
    Serwer
    Kolonia
    W czasie najwiekszego obciazenia mialem taki objaw ze czaty czasem zamrazalo, wygladalo tak jakby nikt nic nie pisal, ale potem raptownie wyskakiwalo duzo tekstu i przewijalo sie kilka ekranow, kilka razy to zauwazylem

    arsenalek: powod moze byc taki ze pracodawca niepodziela twoich zainteresowań w czasie pracy i ci informatycy zablokowali
    Ostatnio edytowane przez Majamas ; 29.06.2012 o 15:31
    Stawiajcie pomniki Szalonego Kórlika, on jeden przeszedł tą grę do końca.

Zamknięty wątek
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.