Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1

Wątek: [Poradnik] Serwer Testowy - FAQ

  1. #1
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia

    [Poradnik] Serwer Testowy - FAQ

    Witam.
    Chciałbym zebrać najczęściej zadawane pytania na temat serwera testowego w jednym miejscu.



    Co to jest Serwer Testowy?
    Serwer Testowy to środowisko gdzie są testowane wszystkie wprowadzane zmiany w grze.
    Jak sie dostać na Serwer Testowy?
    Serwer Testowy znajduje sie pod adresem http://tsotesting.com//en/homepage
    Czy mam robić nowe konta aby tam grac/testować?
    Jeśli na polskim serwerze do logowania używasz systemu Uplay wystarczy że wpiszesz te same dane (login/email i hasło) na stronie Serwera Testowego i zalogujesz sie bez problemu.
    Jeśli uzywasz Facebooka ....(nie wiem jak to z fejsem jest bo nie używam tego badziewia )
    Po pomyślnym zalogowaniu tworzysz postac do gry; wybierasz avatar oraz nick w grze, nie musza byc identyczne jak na polskim serwerze, identyfikowany jestes po adresie email.
    Udało mi sie zalogować do gry, co dalej?
    Po pomyślnym dołaczeniu do gry i wczytaniu mapy powinieneś ujrzeć wiele budynków, większość jest na 5lvl. Po chwili od pierwszego zalogowania powinieneś dostać wiadomość z doświadczeniem/surowcami/sepcjalistami/klejnotami (tu mogą być rózne opcje zalezy jaka wersja gry jest sprawdzana).
    Dla Polski domyślnym kanałem rozmów jest Global-10, więc jeśli wylądowałeś na innym uzyj komendy /joinchat global-10
    Używanie języka polskiego na innych kanałach Global-X oraz Help może skonczyć sie banem w najgorszym przypadku, na kanale Help obowiązuje angielski. Na innych odpowiedni język, spis: http://forum.tsotesting.com/threads/...which-language
    Utknąłem na misji użycia symulacji walki, co zrobić?
    Niestety nie ma możliwości wykonania zadań, związanych z bandytami na wyspie startowej (użycie symulacji, pokonanie obozu bandytów ochotnikami czy konnymi) jeśli zaczynamy z "pre-build island".
    Czy mogę jakoś przenieść surowce z tego serwera na swoje polskie konto?
    Nie
    Dlaczego mam tylko 25/27 lvl a inni maja 37/48/50?
    Dlatego że są różne pakiety z doświadczeniem.
    Mam 25lvl nie mogę robić przygód skąd mam wziąć doświadczenie skoro na wyspie nie ma bandytów?
    Musisz zostać zaproszony do jakiejś przygody i w ten sposób dotrzeć do 26lvl.
    Znalazłem błąd, gdzie to zgłosić?
    Zgłaszanie wszelkich bugów odbywa sie na forum Serwera testowego w języku angielskim.
    http://forum.tsotesting.com/forums/181-Bug-reports
    Co mam robić podczas testów obciążeniowych?
    Zazwyczaj trzeba się skupić na:
    a) rozpocząć co najmniej jedną przygodę,
    b) uaktywnić produkcję jednostek militarnych oraz premii,
    c) przemieszczać swoich generałów (np. wyspa podstawowa <-> przygoda),
    d) budować budynki oraz je ulepszać,
    e) wykonywać misje
    Ale zawsze pojawiają się dodatkowe informacje na polskim forum odnośnie testów wiec udaj sie tam i przeczytaj.
    Kiedy dostane nagrodę za pomoc w testach.
    Czekaj cierpliwie, każdy kto pomagał na pewno nie będzie pominięty.


    Jak ktoś ma jeszcze jakieś propozycje, piszcie w temacie, doda się
    Ostatnio edytowane przez set2g ; 13.09.2013 o 08:15

Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.