Strona 12 z 36 PierwszyPierwszy ... 2 10 11 12 13 14 22 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 353

Wątek: powrót starych problemów na Nowej Ziemii

  1. #111
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.02.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Grają znajomi siedzą na grze. Zlałbym na to ale i tak siedzę w pracy to mogę pograć a się nie da. Pogoda fajna to normalnie się jest po za domem.

  2. #112
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.01.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Nowa Ziemia
    3 tygodnie temu przestałem grać, dziś pełen optymizmu i wiary w administratorów odblokowałem budynki ale widzę, że nadal lipa...

  3. #113
    Osadnik
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    226
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Klauthor Zobacz posta
    A ja mam wrażenie, że kultury to Ciebie ulica uczyła, a Twoje życie sprowadza się do przeglądarki i kończy na Internecie.
    a co do Tobie do tego czy dla kogos zyciem jest internet?jego wybor i hobby!jesli dla Ciebie frajda jest jazda samochodem i kupujac nowy samochod wiesz jaka powinien miec pojemnosc baku,dlatego jestes przekonany,ze do np.rodzicow na swieta dojedziesz napelniajac bak do pelna a tu nagle w srodku drogi okaze sie,ze zabraklo paliwa,gdyz samochod(bak) jest wadliwy i wchodzi mniej paliwa niz powinno to co wowczas?z usmiechem na ustach w srodku zimy przy -30 stopniach z zona zapchacie samochod do najblizszej stacji oddalonej o ok.20km?po swietach wrocisz do salonu i rowniez z usmiechem powiesz o wadzie_rzekniesz spoko panowie i dziekuje za rekompensate w postaci mapy samochodowej Polski? nie dziw sie,ze ludzie sa wsciekli,gdyz maja do tego prawo!sposob w jaki to okazuja jest adekwatny do traktowania graczy przez administracje.Na koniec jeszcze jedno:nie wazne czy ktos wydal na gre 2k zlotych czy 1zl albo nawet ani grosza_kazdy bez wyjatku ma prawo sie zrelaksowac przed komputerem,tabletem czy smarfonem!pzdr

  4. #114
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.05.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Zaś się zaczęło zrywanie przez ponad tydzień nie miałem problemów, a tu znowu się nie da wejść.
    Miejmy nadzieje że testy w tym pomogły i szybko naprawią.

  5. #115
    Osadnik Awatar Underlight
    Dołączył
    24.04.2012
    Posty
    44
    Serwer
    Nowa Ziemia
    No i znów są problemy z wejściem do gry...

    Już pominę to, że wykopało mnie w momencie kiedy akurat puściłam blok w przygodzie... Brat od 2h nie może się zalogować, teraz ja też nie mogę wejść do gry. To już jest mega uciążliwe.
    Ciekawe czy znów będą to naprawiać tygodniami jak ostatnio, a ów wątek rozrośnie się w zastraszającym tempie...

  6. #116
    Osadnik Awatar Underlight
    Dołączył
    24.04.2012
    Posty
    44
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez chrix Zobacz posta
    Zaś się zaczęło zrywanie przez ponad tydzień nie miałem problemów, a tu znowu się nie da wejść.
    Miejmy nadzieje że testy w tym pomogły i szybko naprawią.
    ja to mam wrażenie, że to się zawsze sypie po tych ich całych testach i konserwacjach....

  7. #117
    Osadnik Awatar Concave
    Dołączył
    16.02.2012
    Posty
    33
    Serwer
    Nowa Ziemia
    U mnie też problemy. Nie mogę wejść do gry. Już miałem nadzieję, że się skończyły te koszmary, aż tu przyszła sobota...

  8. #118
    Osadnik Awatar Buzia
    Dołączył
    16.03.2012
    Posty
    91
    Serwer
    Nowa Ziemia
    i znowu to samo-out przy każdej próbie wejścia na przygodę :/ do poniedziałku reakcji nie uświadczymy a w poniedziałek zapewne przeczytamy to co zwykle

  9. #119
    Avanger72
    Cóż, weekendy są wolne od pracy...

  10. #120
    Osadnik
    Dołączył
    21.02.2012
    Posty
    78
    Serwer
    Nowa Ziemia
    "uruchamianie kolejki logowania" i tyle...ale sukces!- raz udało się wejść...chociaż bufki rzuciłem...dramat

Strona 12 z 36 PierwszyPierwszy ... 2 10 11 12 13 14 22 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.