Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 37

Wątek: [PORADNIK] BANICI Generał 200 (R, Ł, Ż, WŁ, K)

  1. #11
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.03.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Nowa Ziemia
    a po co atakować obóz 3 jak można go ominąć?

  2. #12
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.04.2012
    Posty
    14
    Serwer
    Nowa Ziemia
    uuu mam pytanie a jak zrobić takie coś?

  3. #13
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.03.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Nowa Ziemia
    obóz mam w G1, zniszczyłem 1 i 2 i od razu zaatakowałem 4. A ma jakieś znaczenie, że robię Banitów na testowym?

  4. #14
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.04.2012
    Posty
    14
    Serwer
    Nowa Ziemia
    aha

  5. #15
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.03.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Nowa Ziemia
    "aha" to jest sarkazm? przygody na testowym różnią się od przygód na głównym serwerze?

  6. #16
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.04.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowy Świat
    Podbijam, bo bardzo sie przydal ten zestawik poradnikow

  7. #17
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Nowa Ziemia
    DDziękuję za zbiór poradników, nigdzie nie mogłam znaleźć "banitów" na zwykłego gienka, a tu proszę czytelna i zrozumiała mapa, wszystko ładnie opisane, dziękuję po raz drugi

    "Bagienną wiedźmę" robiłam dzisiaj i obóz 9 zniszczyłam za jednym podejściem, wysłałam 150 żołnierzy i 50 ochotników, zginęli wszyscy ochotnicy i 15 żołnierzyków. To tylko w ramach ciekawostki piszę gdyby ktoś chciał inaczej niż rekrutami

  8. #18
    Początkujący Osadnik Awatar Xenocyd
    Dołączył
    06.05.2012
    Posty
    23
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Tak się zastanawiam czy w przygodzie Banici, po zniszczeniu obozu 12, nie dałoby rady przyblokować obozów 13(C),14(B) a na 15(4) lecieć z wielkimi łucznikami zamiast kusznikami (jak ma w poradniku Poznańczyk). Pytanie czy WŁ wyrobią się w czasie.
    Zniszczyłem obóz 12 bo mam tylko 3 generałów i oczywiście nie mam weterana.

    (x) numeracja wg Poznańczyka

  9. #19
    Osadnik Awatar Steelkill
    Dołączył
    29.04.2012
    Posty
    247
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzieki Iwek za komentarz - można pyknąć Ochotnikami tez ale jak wiesz sa drozsi w produkcji od Rekrutow dlatego zapodaje najtansze jednostki w koncu to gra teoretycznie ekonomiczna : ale moge zapodac jako wersje alternatywną

    Cytat Zamieszczone przez Xenocyd Zobacz posta
    Tak się zastanawiam czy w przygodzie Banici, po zniszczeniu obozu 12, nie dałoby rady przyblokować obozów 13(C),14(B) a na 15(4) lecieć z wielkimi łucznikami zamiast kusznikami (jak ma w poradniku Poznańczyk). Pytanie czy WŁ wyrobią się w czasie.
    Zniszczyłem obóz 12 bo mam tylko 3 generałów i oczywiście nie mam weterana.

    (x) numeracja wg Poznańczyka
    Ja próbowałem z 2 Blokami ale to ciężko wymierzyć w czasie, niekiedy jak są lagi wszystko wali w łeb, wiec należy zawsze wykalkulować czy ryzyko utraty jednostek przynosi większą korzyść niż potencjalny zysk na zaoszczędzonych jednostkach.
    Ostatnio edytowane przez BB_xaar ; 04.09.2012 o 12:11 Powód: Proszę korzystać z opcji "Edytuj".

  10. #20
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.03.2012
    Posty
    17
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Steeekill dziękuję za poradnik na Generała 200 / Zaczęłam dzisiaj przygodę Dzieci sawanny.I ku mojemu zaskoczeniu poradnik obejmuje Tylko G1/G2/G3/G4, natomiast jak zauważyłam dopiero po uruchomieniu przygody są jeszcze obozy G 5 i G 6 do których nie znalazłam podpowiedzi. Zsumowanie wojsk to pyszcz , natomiast brak dalszego instruktarza dla mnie to spore utrudnienie. Nie wykluczam,że to wina mojej przeglądarki , bo na pewno nie umieszczał byś częściowego poradnika aby komuś narobić apetytu a potem go zostawiać "radź teraz sobie sam". Sama tez sobie poradzę , choć potrwa to na pewno dłużej niż bym sobie życzyła. Wszak jednak wojaczka to nie zbyt silna domena niewieścia ,tutaj Wy Panowie macie do tego zacięcie , to proszę o odpowiedź czy to z mojej winy nie widać całego poradnika , czy to jednak jakiś błąd w na forum. Pozdrawiam

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.