Zamknięty wątek
Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 3 4 5
Pokaż wyniki od 41 do 48 z 48

Wątek: Promocja klejnotów i co dalej...

  1. #41
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Osobiście nie tęsknię za pvp i gram dlatego że go nie ma. Ta gra nigdy nie będzie skończona co i rusz coś dodają nowego itp. Jeśli ktoś twierdzi ze brak pvp to oznaka niedokończenia to niech w tej chwili juz zakończy w to grac, bo zapewne pvp nie ujrzymy w tym roku, i będzie sobie puł w brodę ze spędził tyle czasu na grze w której brak pvp.

  2. #42
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    259
    Serwer
    Kolonia
    Mi też brak pvp nie przeszkadza. Ewentualnie przygody mogłyby wpadać częściej, zamiast tych strzępów map, ale może po prostu mam pecha do poszukiwań. Nie sądzę, żebym była zainteresowana walką z innymi graczami na jakiejś zewnętrznej mapie.

  3. #43
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    21
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Osobiście przeraża mnie myśl, że wchodzę do gry w której mam ten 45-47 poziom i okazuje się, że moje miasto zostało doszczętnie zniszczone przez czwórkę graczy, którym nie spodobał się mój nick lub avatar. Niby taki jest urok gier pvp, ale jak na razie to nie jest taka gra. Z pewnością system walki gracz vs. gracz musiałby być jakoś dopasowany. Ale to już dywagacje poza wątkiem głównym odnośnie klejnotów

  4. #44
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    14
    Serwer
    Słoneczny Gród
    postać w jakiej jest ta gra teraz nie wymaga żadnego myślenia!! wysokość poziomu zależy tylko wyłącznie od tego ile ma się czasu na grę, skoro rajcuje was bezmyślne klikanie to sory ale dla mnie jesteście ograniczenie intelektualnie peace

  5. #45
    Odkrywca Awatar Hakardrag
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    772
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Do gry The Settlers nijak PvP nie pasuje. Jakieś tam elementy owszem, można by było wprowadzić - ale głównie to ekonomiczne oraz nowe możliwości rozwoju. Wojskowe starcie dwóch graczy sprowadzi tę grę do poziomu zwykłej nawalanki, jak w innych przygłupich grach. Gwałt, rabunek, frajerskie zagrywki itp. (wirtualne oczywiście) - w czymś takim nigdy nie uczestniczyłem i uczestniczyć nie będę.
    Tutaj chciałbym aby mój rywal błysnął inteligencją, a nie czatowaniem na to kiedy nie jestem zalogowany by ograbić jedną z moich ewentualnych wiosek, karawan, flot handlowych itp.

    W tej grze w zupełności wystarczą nam "bandyci" - można by tu podnieść poziom SI, przykładowo dodając kontrakcję "bandytów" kiedy my atakujemy. Można dodać także nowe budynki: port, doki czy infrastrukturę obronną przed kontratakiem. Poszukiwacze mogliby robić wyprawy odkrywcze na okrętach - za odpowiednią opłatą jak dotychczas. Odkryte lądy trzeba utrzymać broniąc przed atakami piratów ... itd.

  6. #46
    Początkujący Odkrywca Awatar Draxopix
    Dołączył
    23.03.2012
    Posty
    369
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez biitch Zobacz posta
    postać w jakiej jest ta gra teraz nie wymaga żadnego myślenia!! wysokość poziomu zależy tylko wyłącznie od tego ile ma się czasu na grę, skoro rajcuje was bezmyślne klikanie to sory ale dla mnie jesteście ograniczenie intelektualnie peace
    Ciebie nie rajcuje?
    To co tu robi taki nie ograniczony intelektualnie czlowiek jak ty?(masochista jestes?)

  7. #47
    Osadnik
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    92
    Serwer
    Nowa Ziemia
    fajnie by było gdyby pvp dopracowali i weszło za jakiś długi czas bez pośpiechu, ale aby było, do tego częściej mogli by wprowadzać jakieś nowe budynki coś nowego, aby ta gra się rozwijała, bo na razie stoi w miejscu, dają kopalnie za 20 k kleju, bez przesady...

  8. #48
    Retired CM Awatar BB_xaar
    Dołączył
    17.01.2012
    Posty
    1,958
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Faktycznie, w Sklepie były aktywne niewłaściwe pakiety, więcej informacji na ten temat można znaleźć tutaj:
    http://forum.thesettlersonline.pl/threads/22193

    Osoby dotknięte tym problemem, znajdą tam też opis jak postąpić, by "odzyskać" Klejnoty, które nie zostały przyznane.

    Temat zamykam, by żadna zainteresowana osoba nie przegapiła powyższego linka.

Zamknięty wątek
Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 3 4 5

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.