Zamknięty wątek
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Modernizacja koszar do 5 lv

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.03.2012
    Posty
    24
    Serwer
    Nowy Świat

    Modernizacja koszar do 5 lv

    Nie wiem czy ten temat był wcześniej poruszany, ale uważam, że wstrzymanie produkcji na czas ulepszenia w unikatowym budynku jakim są koszary to jedna wielka pomyłka. Bolesne jest czekanie 24 godziny na pierwszych żołnierzy podczas ulepszania do 4lv a co dopiero czekanie aż 7 dni bez możliwości realizacji przygód.
    Panowie programiści , zróbcie coś z tym bo to chore. Gra ma sprawiać przyjemność a taki stan rzeczy grywalności raczej nie polepsza.

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    148
    Serwer
    Słoneczny Gród
    a kto ulepsza do poziomu 5? a jak ty 24 godziny na dobe walzysz i walczysz to napewno masz level 50 co? moze troche odpoczynku od walki? raptem 24 godziny i mozesz potem szkolic bez konca

  3. #3
    Początkujący Odkrywca Awatar Herr_Uther
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    369
    Serwer
    Nowy Świat
    Trzeba być kreatywnym i wymyśleć sobie jakieś zajęcie na te 7 dni - można pohandlowac, poulepszać inne budynki, nigdzie nie jest napisane że musisz non-stop klepać przygody i że bez nich gra traci sens! Tak jak napisałem wcześniej w poprzednim temacie na temat 7mio dniowego ulepszania baraków - jeżeli życie daje dobremu managerowi same cytryny - robi z nich lemoniadę i sprzedaje z zyskiem, a zły tylko siedzi i płacze jak mu cierpko w ustach od tych przeklętych cytryn! :-)
    "We are monetizing all the weakness of people" - Teut Weidemann, lead designer of Settlers Online

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    32
    Serwer
    Nowy Świat
    Ulepszanie koszar i magazynu prowiantu jest (albo było) jakoś dziwnie rozwiązane - gdy upgradowywałem te budynki na level 4 (było to ze dwa miesiące temu), to w przeciwieństwie do pozostałych budynków mogłem z nich nadal normalnie korzystać - magazyn nadal produkował kosze i osadników, koszary nadal produkowały wojsko. Dzisiaj (a właściwie jeszcze we wczorajszej sesji) odpaliłem upgrade koszar na 5 lvl. Tym razem produkcja rekrutów stoi - choć czasami, po tym jak wyłączę stronę i włączę ją z powrotem po godzinie czy dwóch, okazuje się że czas produkcji się zmienił. Ciekawe czy zrobi mi w końcu tych 25 rekrutów (w ciągu 5 godzin niby 21 z 25 zrobił)...


    ----

    Cztery godziny przerwy (gra wyłączona) -> wyprodukowało mi 250 rekrutów. Jednak jeśli gra jest włączona, to rekrutacja jest stopowana... Jednym słowem - koszary podczas upgradu zachowują się dziwnie.
    Ostatnio edytowane przez Teer1 ; 23.06.2012 o 11:21

Zamknięty wątek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.