Zamknięty wątek
Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 73

Wątek: Kopalnia klejnotów - co to kurcze jest!

  1. #11
    Osadnik
    Dołączył
    21.02.2012
    Posty
    233
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Widać kolejne budynki za diamenty.
    A czy są w planach szanse na wprowadzenie czegoś nowego dla 99,9% graczy czyli za rozsądną ilość diamentów a już boje się spytać o coś nowego za surowce.
    20k klejnotów nowe budynki, genio 5k, slot 3k - czyli kolejne nowości będą za 60k klejnotów lub po wpłacie na konto?

    Coraz więcej znajomych ucieka z tej gry ...


    P.S. Serio zastanówcie się nad kierunkiem w jakim idzie gra bo nie zachęcacie tymi nowościami graczy.
    Ostatnio edytowane przez ToRsTeN ; 21.06.2012 o 09:06

  2. #12
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.05.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Gra szybko się znudzi, jeżeli będą nowości tylko dla wpłacających pieniądze. Zostanie garstka ludzi wpłacających sporo kasy, reszta zrezygnuje.

  3. #13
    MG1988PL
    Tutaj np wyliczenia

    http://tsowiki.pl/wiki/Kopalnia_klejnot%C3%B3w

    juz wkrotce nowa wyspa (50k)

  4. #14
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ale czy ten budynek wraca do menu gwiazdy po zburzeniu to pewien nie jestem, bo nie ma takiego tła w kształcie gwiazdy, szkoda mi sprawdzać na testowym, może ktoś to zrobił juz ?

  5. #15
    MG1988PL
    Fakt, już poprawiam. Miałem wczoraj to sprawdzić ale testowy zepsuli, bo ktoś tam pytał czy jak wcześniej wyburzyć to od nowa złoże będzie. Dzięki jak sprawdzę co i jak to poprawie.

  6. #16
    Początkujący Odkrywca Awatar Herr_Uther
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    369
    Serwer
    Nowy Świat
    Chyba kolejnym krokiem firmy, tak jak napisał MG1988PL jest druga wyspa (z odpowiednim pakietem pozwoleń budowlanych) do kupienia w item shopie, na tej drugiej wyspie pewnie będą kopalnie granitu, lasy egzotyczne, tytan etc. Za jakieś 50k, to jest nieunikniony krok skoro mitycznego PvP ma nie być to musi być jakiś inny sposób na zdobywanie w łatwy sposób egzotycznych materiałów
    "We are monetizing all the weakness of people" - Teut Weidemann, lead designer of Settlers Online

  7. #17
    Osadnik
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    33
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Albo dodatkowy Kantor Handlowy, dla zwiększenia liczby ofert... czyli jakieś 10k ^^

    Czytając pamiętnik dewelopera, doczytałem... że mają wprowadzić nowe jednostki ... zapewne już wiemy, za co będzie można je nabyć - no chyba że ulitują się.
    Szkoda że Gra zmierza do wyłudzania pieniędzy.

  8. #18
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    jedyne dobre to to ze co jakiś czas robią event gdzie można nabyć itemy premium bez konieczności zakupu ich za klejnoty

  9. #19
    Osadnik
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    143
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez set2g Zobacz posta
    ale czy ten budynek wraca do menu gwiazdy po zburzeniu to pewien nie jestem, bo nie ma takiego tła w kształcie gwiazdy, szkoda mi sprawdzać na testowym, może ktoś to zrobił juz ?
    Kopalnia klejnotów po wyczerpaniu przepada jak każda dotychczasowa kopalnia.
    Tylko nowa kopalnia miedzi ma gwiazdę.

    Cytat Zamieszczone przez Poznańczyk Zobacz posta
    Jeżeli uważasz że bez klejnotów nie da się rozwijać w tej grze, to jesteś ubogi intelektualnie
    Kolego bogaty intelektualnie....
    Dzięki za poradniki, chociaż przy obecnych opóźnieniach serwera bloki są mało skuteczne (można więcej stracić niż zyskać}.
    Gra jest prosta jak drut, mam max gospodarkę na 39 lvl i pięć opactw przy 110 niewykorzystanych pozwoleniach.
    Dziennie przybywa 600 monet bez wydobycia i wytopu złota.
    W schowku 50 oczekujących przygód ( dla zabawy od czasu do czasu kolejna).
    Główną nagrodę 50 lvl tj. 2.5k klejnotów mam kupując box'a z bonusami.
    Nie gonię do max lvl choć teraz przy kopalni klejnotów to czysta przyjemność.
    Od rana przybyło 17 klejnotów... a Kolega dalej w miejscu. I tak pozostanie póki nie zainwestujemy w kopalnię.
    A ten drobny datek to podziękowanie dla BB.
    Ostatnio edytowane przez slawekje ; 21.06.2012 o 11:22

  10. #20
    Początkujący Odkrywca Awatar Majamas
    Dołączył
    13.05.2012
    Posty
    387
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Herr_Uther Zobacz posta
    Jeżeli ktoś planuje grac ponad 180 dni w tą grę to będzie to dla niego super sprawa, 20k klejnotów za free. Ale biorąc pod uwagę, że nie mozna tych klejnotów legalnie sprzedać (więc kopalnia się nie "zwróci" po 180 dniach jak to niektórzy mówią) a za handel nimi mozna dostać bana, więc jedyne co dostajemy tak naprawdę to nie 20k klejnotów za free, ale 40k klejnotów za pół ceny rozłożone w rok... A poza tym jak się weźmie też pod uwagę, że BB może zamknąć serwer w każdej chwili bez podania przyczyny (a zgodnie z regulaminem na jaki wszyscy się zgodziliście nie możecie ich pozwać za straty ani żądać rekompensaty za wykupione a niewykorzystane przedmioty) to już nie jest tak fajnie, poza tym wciąż nie ma trybu PvP ani nawet jego mglistej zapowiedzi, więc granie premium w taką grę "MMO" bez trybu MMO jest trochę słabe, jeżeli tryb PvP nie wejdzie w ciągu 2-3 miesięcy to gra upadnie a "wyścigi" na to kto czego ile ma będą pozbawione sensu. No chyba że kogoś podnieca że robi najwięcej przygód dziennie na serwerze...
    Pieknie wypunktowane wszystko
    To jest ładna pulapka na naiwnych i jednoczesnie prowokacja, bo zaraz si epojawia tacy co straca pieniadze na to i pociagna za soba kilku mniej stabilnych emocjonalnie co nie zechca byc gorsi.

Zamknięty wątek
Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.