Zamknięty wątek
Strona 1 z 24 1 2 3 11 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 240

Wątek: [Dyskusja] Test obciążeniowy nr 2

  1. #1
    Retired CM Awatar BB_xaar
    Dołączył
    17.01.2012
    Posty
    1,958
    Serwer
    Nowa Ziemia

    [Dyskusja] Test obciążeniowy nr 2

    W tym temacie można prowadzić dyskusje nt. tego tematu: [Event] Pomóż przy testach i zdobądź nagrody #2.

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.02.2012
    Posty
    24
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Małe pytanko czy trzeba się zarejestrować od nowa na tsotesting, czy loginy które miałem przy testach eventu piłkarskigo są dostępne.

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Czarci Gaj
    mam pytanie:
    Jak wziąć udział w tym teście ?
    wszedłem na podany link od razu wyskakuje rejestracja... okej niby wszystko okej, ale zarejestrować się jako nowe konto ? czy jakoś inaczej ?
    jeśli inaczej to w jaki sposób zostają przyznawane nagrody ?
    Nie brałem wcześniej udziału w testach, ale tym razem chciałbym, dlatego proszę o wskazówki na temat wzięcia udziału w tymże teście

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.05.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Nowy Świat
    dokładnie jak jest z tą rejestracja, prosze o odpowiedz

  5. #5
    Osadnik Awatar Kfiatek6
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    237
    Serwer
    Nowy Świat
    Rejestrujac sie na polskim serwerze zakladaliscie konto na calym Ubisofcie. Dlatego takie same loginy i hasla obowiazuja na wszystki serwerach settlersow i w ogole innych grach Ubisoftu. Nie trzeba sie wiec rejestrowac, tylko wpisac login i haslo, ktorego uzywacie do logowania sie na polskim serwerze. Nastepnie wybiera sie awatar i juz.

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowy Świat
    Nie pamiętam jak to dokładniej robiłem, ale spróbujcie sie normalnie zalogować na http://tsotesting.com/ tak jak na polskiej wersji gry

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.03.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytuję "ostatnio na serwerze Nowa Ziemia występują pewne utrudnienia techniczne. Po licznych rozmowach z graczami z tego serwera
    (np. wczoraj), okazało się, że sytuacja uległa poprawie, jednak takie rozwiązanie nadal nie jest dla nas satysfakcjonujące." Rozumiem ,że tylko cześć jest zadowolona i ma poprawę ,ale ja od 27 dni mam cały czas problemy zmieniałem przeglądarki czy komputer , a nawet nowy router zakupiłem ,a i 7 formatów zrobiłem i już skróty klawiszowe do czyszczenia historii i ciasteczek znam na pamięć już. Nadal mam lagi , bugi i błędy oraz wylogowania i problemy z zalogowaniem. Nawet dziś kilkadziesiąt minut próby logowania ,a nawet wyrzucenia czy zawieszenia gry gdzie straciłem 4 papugi i dwa doładowania węgla. Mam nadzieję ,że te testy doprowadzą do wyklarowania dobrej sytuacji ,bo ja od 27 dni mam ciągłe problemy i nie widzę ,żadnej poprawy może nie trafiłem na serwerze na zły dysk ,a może mam pecha. Uważam ,że naprawa powinna trwać krócej niż 27 dni ,ale też na pewno nie jak w pit stopie Formuły 1. Błagam was zróbcie coś z tym serwerem ,ja wiem gra Beta ,ale pieniądze wydaje prawdziwe na grę więc chyba przy becie nie powinno się wydawać kasy ?? Błagam o naprawę Serwera Nowa Ziemia.

  8. #8
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Z tego co zauważyłem konta nie sa usuwane, co najwyżej czasem wyspa jest resetowana, wiec jak ktoś brał udział we wcześniejszych testach to konto na bank ma.
    Ci co nie logowali sie na serwerze testowym a tu logują sie za pomocą Uplay, wystarczy ze wpiszą w logowanie (nie rejestracji nowej) te same dane i powinni bez problemu sie zalogować

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Czarci Gaj
    dzięki za wskazówki teraz już wiem wszystko

  10. #10
    Retired CM Awatar BB_xaar
    Dołączył
    17.01.2012
    Posty
    1,958
    Serwer
    Nowa Ziemia
    witek666, poprawki, które będą testowane już jutro powinny rozwiązać problemy występujące na serwerze nr 1. Zapewniam, że nieustannie pracujemy nad rozwiązaniem tej sytuacji i również nie jesteśmy zadowoleni z doraźnych fixów. Wczoraj sporo osób z serwera Nowa Ziemia pisało mi, że sytuacja jest dużo lepsza niż w przeszłości, jednak nadal szukamy rozwiązania permanentnego.

    Obecnie serwer testowy jest nadal w trybie konserwacji, ponieważ są dodawane nowe misje (dla gildii) oraz nowa Księga zadań - dlatego rejestracja nowych kont może nie działać prawidłowo.

Zamknięty wątek
Strona 1 z 24 1 2 3 11 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.