Zamknięty wątek
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 34

Wątek: Silos - specjalne wymagania?

  1. #21
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.03.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Czarci Gaj
    A czy silos zasila tylko jedno pole czy więcej

  2. #22
    Osadnik
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    32
    Serwer
    Nowy Świat
    Naraz? Tylko jedno. Ale jeśli najbliższe silosowi pole jest już w pełni zapełnione, to szuka następnego najbliższego, które mogłoby doładować.

  3. #23
    Osadnik
    Dołączył
    11.04.2012
    Posty
    38
    Serwer
    Słoneczny Gród
    A gdzie najlepiej postawic taki silos? Blisko pola? Czy nie ma to znaczenia?

  4. #24
    Osadnik
    Dołączył
    11.04.2012
    Posty
    127
    Serwer
    Kolonia
    zarówno jak najbliżej pola, jak i magazynu

  5. #25
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    dość optymalne rozłożenie jest na scr na tej stronie
    http://www.siedlertools.de/wiki/Getreidesilo

  6. #26
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.06.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Czarci Gaj
    Witam to w takim razie zastanawia mnie po co kupować silosy za kase skoro można dwa razy dziennie wymienić puste pola na pełne i po zawodach

  7. #27
    Odkrywca Awatar Adamynas
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    512
    Serwer
    Nowa Ziemia
    A po to zeby własnie tego nie robic 2x dziennie!!!, no chyba ze masz pięć farm...

  8. #28
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.06.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Czarci Gaj
    mam 34 pola i 17 gospodarstw na 3 lvl. Nie wiem czy to dużo czy mało bo to zależy jakie się przyjmuje kryteria
    Ostatnio edytowane przez Merlin_Jarecki ; 22.07.2012 o 12:18

  9. #29
    Osadnik Awatar Vuirulent
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    217
    Serwer
    Nowy Świat
    No jak będziesz miał 50 gospodarstw na 4 lvl to będziesz wiedział po co są silosy.
    Co do tematu u mnie jest 50 gospodarstw każde pod sobą ma pole i obok siebie silos, niestety 2 silosy nie ładują najbliższych pól tylko wybierają inne przeładowując je do 500 paru a te dwa muszę odbudowywać, więc teoria że pole może mieć max 400 jest zła, tak samo jak to że z silosu chodzi kolo doładować najbliższe pole

  10. #30
    Osadnik
    Dołączył
    11.04.2012
    Posty
    127
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Vuirulent Zobacz posta
    Co do tematu u mnie jest 50 gospodarstw każde pod sobą ma pole i obok siebie silos, niestety 2 silosy nie ładują najbliższych pól tylko wybierają inne przeładowując je do 500 paru a te dwa muszę odbudowywać, więc teoria że pole może mieć max 400 jest zła, tak samo jak to że z silosu chodzi kolo doładować najbliższe pole
    To może spróbuj takiego układu: 1 pole - wiele gospodarstw i wiele silosów? Np. tak jak radzi set2g. Dzięki temu oszczędzisz też miejsce na wyspie (mniej pól). Szkoda kupować silosy a potem i tak musieć odnawiać pola...

Zamknięty wątek
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.