Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Stakowanie itemow w gwiezdzie.

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.01.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Stakowanie itemow w gwiezdzie.

    Mam propozycje aby itemy, takie jak bufy, byly stakowalne. Uciazliwe jest ciagle wchodzenie i szukanie tego co mi jest w danym momencie potrzebne. Lub zrobic wszystkie jako stakowalne z mozliwoscia rozdzieleni na mniejsze paczki jesli zajdzie taka potrzeba, np. dodanie okreslonej liczby osadnikow do domu wladyki.

    z ostatniej chwili -----
    dla mnie po kupieniu zwiadowcow pomocne bylo by stakowanie takich samych rzeczy przyniesionych przez zwiadowce. Po kilku dniach lenistwa mialem wiele paczek marmuru, drewna lisciastego do przeniesienia do domu wladyki. Gdyby to bylo razem, zajelo by mi to tylko kilka klikow. I tak samo z kawalkami map mam. To jest bardzo uciazliwe. Gdy mialem jednego zwiadowce to nie zwracalem na to uwagi, ale teraz przy ponad 10 odechciewa mi sie grac gdy pomysle, ze czeka na mnie to mozolne przenowszenie rzeczy z gwiazdy do wladyki.
    Ostatnio edytowane przez Krencik ; 21.06.2012 o 11:28 Powód: nowe fakty

  2. #2
    Odkrywca Awatar Fourola
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    635
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Było tysiące razy. Ludzie obecnie i tak robią po parę koszy obecnie. : )

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    19.03.2012
    Posty
    92
    Serwer
    Czarci Gaj
    Mi się pomysł podoba.

  4. #4
    Odkrywca Awatar spyderek
    Dołączył
    07.02.2012
    Posty
    877
    Serwer
    Nowa Ziemia
    no stackowanie byłoby przydatne, np takich samych przygód (choć tu stare dobre sortowanie by wystarczyło :P) albo do buffów bo to tragedia że tylko po 25 można mieć

    edit a co do tego robienia po parę koszy to mam nadzieję że wkrótce wezmą do ręki banhammera bo to zaczyna się robić irytujące.

  5. #5
    Odkrywca Awatar Fourola
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    635
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Z samymi koszami - nie, ale z doładowaniami - bardzo.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.