Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: doświadczenie generała

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Słoneczny Gród

    doświadczenie generała

    Witam

    Nie wiem czy tego typu pomysł był zgłaszany ponieważ nie śledzę forum
    Mój pomysł polega na tym żeby generałowie zdobywali doświadczenie, za każdą wygrana bitwę.
    Generał zdobywałby poziomy jak gracz, a jego rozwój kierowany byłby na podstawie drzewek, jak w standardowych RPG
    Każdy punkt generała można by przydzielać do poszczególnych umiejętności, np większe obrażenia jednostek strzelających, większa ilość hp jednostek walczących w zwarciu, większa ilość jednostek którą może dowodzić generał itp.

  2. #2
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,622
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ten pomysl jest zglaszany srednio raz na 3 tygodnie.

    Problemy sa jak zwykle dwa:

    - bonusy dla jednostek destabilizuja poziom trudnosci przygod i wymagaja kupe balansowania, aby przygody nie staly sie zbyt latwe

    - wg oficjalnych danych mamy tylu graczy, ze gdyby teraz to wprowadzic, powstalby problem paru milionow generalow ktorym nie wiadomo jak przydzielic doswiadczenie (bo do tej pory nikt nie prowadzil statystyk wygranych bitew), a pozostawienie ich na zerowym poziomie automatycznie krzywdzi graczy (szczegolnie tych na 50 levelu, ktorzy aktualnie nie mogliby juz swoimi generalami zdobyc nawet 1 xp )
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    13.02.2012
    Posty
    70
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Skoro taki pomysł wychodzi często, to może czas go rozważyć.
    A co do problemów:
    ad 1. Balans niekoniecznie musiałby być zaburzony. Można bonusy dla generałów zrobić nie tak duże, żeby zaburzały rozgrywkę, ale żeby było do czego dążyć,ewentualnie różnicować przygody w zależności od bonusów generała.
    ad 2. skoro wprowadzamy coś nowego, to dlaczego wszyscy nie mogliby równocześnie startować od zera? Przecież nie zniszczyłoby to radości z levelowania generałów. Tak samo ktoś mógłby zarzucić, że kopalnia diamentów zaburza grę, bo nowi nie uzbierali tyle diamentów i starzy będą w lepszej sytuacji. Albo znowu ktoś powie "no miałem 20000 diamentów jeszcze wczoraj, ale wydałem, a wy dziś daliście nowy budynek i jestem poszkodowany".
    Dorobienie XP dla generałów (i nie tylko) wzbogaci grę, bo odbywanie bitew przełoży się na coś nowego, a nie tylko dropy.

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.06.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Kolonia
    Witam . Popieram Gluciorka i Ariosa.To chyba jest wersja beta o ile potrafie czytać.To żadne zmiany w grze nie powinny zaskakiwać:P

  5. #5
    Banned
    Dołączył
    12.02.2012
    Posty
    54
    Serwer
    Nowa Ziemia
    powinna byc mozliwosc "awansowania" generalow po uplywie jakiegos czasu lub po zdobyciu przez gracza jakiegos lvl. lub po zrobieniu x przygod. nawet moglby byc ten awans zwiazany z jakas oplata goldem lub krysztalkami.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.