Strona 7 z 9 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 9 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 88

Wątek: Kopalnia Diamentów i niewyczepalnia kopalnia miedzi

  1. #61
    Osadnik
    Dołączył
    30.04.2012
    Posty
    63
    Serwer
    Nowa Ziemia
    krotos to twoja trzódka kopalń jeśli tak to pogratulować. A jesli chodzi o kopalnie miedzi to kwestia wzgledna kto che to kupi, a kto nie to nie. Cena jest zaporowa ale bez problemu można odzbierac z kopalń diamentów takze według mnie nie jest źle nikt tu nikogo nie przymusza do jej zakupu. Ja osobiście nie kupię bo dla mnie nie jest tyle warta, wole sobie budować zwykłe kopalnie szczególnie że ich koszt budowy jest znikomy

  2. #62
    Osadnik
    Dołączył
    22.06.2012
    Posty
    61
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Czy jak ktoś kupi 5 kopalni klejnotów i te kopalnie po roku się zużyją to czy można kupić kolejne kopalnie czy na każdego gracza przypada tylko 5 kopalni przez cały okres gry?

  3. #63
    Osadnik
    Dołączył
    19.04.2012
    Posty
    142
    Serwer
    Kolonia
    dobre pytanie Maximus ale wątpię w to żeby było można kupić nowe bo wiecznie byś miał darmowe klejnoty inwestując tylko raz (patrząc w sposób że TSO nie padnie przez kilka najbliższych lat)
    Ostatnio edytowane przez Lightowy ; 14.11.2012 o 17:35

  4. #64
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Takie kopalnie godne podziwu. Pewnie zabudujesz całą wioskę i nie będziesz wiedział co z klejnotami robić. ;d

  5. #65
    Odkrywca Awatar Hakardrag
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    772
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez krotos666 Zobacz posta
    Rozmawiacie o kopalniach, czy o własnym ego?

    A propo kopalni, życzę Wam takiej kolekcji:



    Kłóćcie się dalej.
    Pozdrawiam.

    Wiemy wiemy, wszystko sobie można kupić, wszystko można sprowadzić w każdej grze do "złotówki" za którą zaszpanujesz jaki to jesteś "heros"... tylko jaka przyjemność z takiej gry? Nie wiem i nawet nie bede zgadywał ... chciaż nie, przecież odpowiedź jest niezwykle prosta i od lat znana nie tylko psychologom

    Powodzenia ! Ja kompleksów żadnych nie mam, mnie nie zaimponujesz " grą z kodami ", bo to potrafi każdy nawet mało rozgarnięty
    Ostatnio edytowane przez Hakardrag ; 14.11.2012 o 18:50

  6. #66
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Hakardrag długo musiałem czekać na taki właśnie komentarz jak twój.
    Myślałem, że już wczoraj ktoś w takim "tonie" go napisze.
    Gratuluję.

    Kompleksy, gra z kodami, szpan, hehe.
    Spoko.

    I znowu temat o kopalniach, i znowu najwięcej mają do powiedzenia ci, którzy ich nie mają.
    I najwyraźniej bardzo ich to drażni.

  7. #67
    Odkrywca Awatar Hakardrag
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    772
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Nic mnie tu kolego nie drażni w Twojej postawie ani to, że masz kopalnie, wręcz przeciwnie - a dlaczego? Heh, nie zgadniesz

  8. #68
    Początkujący Osadnik Awatar siarix
    Dołączył
    05.08.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Kolonia
    Krotos666 mam jedną. Więcej nie wziąłem bo żal mi kolejnych 4 miejsc )))))))
    Gratzy kolekcji :P

  9. #69
    Osadnik
    Dołączył
    19.04.2012
    Posty
    142
    Serwer
    Kolonia
    Hakardrag widzisz znowu ty i twoje teorie tym razem o czyichś pieniądzach.Po to ktoś kupuje żebyś ty mógł grać nie kupując ...czyli za darmo jak kto woli na krzywy ryj więc dziękuj a nie obrażaj.
    W tej grze nie ma rywalizacji więc nie wiem czym miałby szpanować i być herosem chyba że ty z kimś rywalizujesz...w budowaniu studni,zapytaj psychologa.
    "Mój cyrk moje małpy" przemyśl to na spokojnie.

    Co do tematu....
    Osobiście sam bym kupił nawet i x5 czy tysiąc złoty wydać...nie wiem czy by mi było szkoda bo to sie zwraca,a gra mi sie podoba.
    Nie kupie tylko z 2 powodów
    - nie wiem co z taką ilością klejnotów miałbym zrobić.
    - zanim cokolwiek wydobędę już raczej zautomatyzuje wyspe silosami i młynami z handlu.
    Ostatnio edytowane przez Lightowy ; 15.11.2012 o 01:22

  10. #70
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.09.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Złota Góra
    Lightowy dokładnie. Ludzie potrafią przegrać w kasynie 100 tys. zł w jeden wieczór, a tu gorzkie żale, że kopalnia kosztuje 200 zł i daje za darmoche diamenty przez rok. Dla takich osób powinna być osobna mapa: Wyspa Frustratów z opcją pvp

Strona 7 z 9 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 9 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.