Strona 4 z 9 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 88

Wątek: Kopalnia Diamentów i niewyczepalnia kopalnia miedzi

  1. #31
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.02.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowa Ziemia
    głupota jakich ostatnio coraz więcej......kto będzie bulił na grę, która jest w fazie beta?! pełna niedoróbek i błędów......ja rozumiem, że producent, wydawca itp. chce na tym zarobić, ale jak można płacić za niepełnowartościowy produkt?

    mam na sprzedaż podgryzioną i czerstwą bułkę, sprzedam jak świeżą - chętni na priv

  2. #32
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Czy mi się wydaje, czy BB usunęło kopalnie diamentów z ... prezentów.

  3. #33
    Retired CM Awatar BB_xaar
    Dołączył
    17.01.2012
    Posty
    1,958
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Kopalnia posiada limit - wszystkie obiekty, których ilość jest limitowana, nie mogą być przesyłane w formie prezentów.

  4. #34
    Odkrywca Awatar Hakardrag
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    772
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez BB_xaar Zobacz posta
    Kopalnia posiada limit - wszystkie obiekty, których ilość jest limitowana, nie mogą być przesyłane w formie prezentów.
    To całkiem logiczne, zwłaszcza jeśli chodzi o ewentualne prezentowanie patentów budowlanych, ale ... czy takie rozwiązanie było od początku w Grze ?

    Bo jeśli nie, to jest mi przykro jak w temacie podnoszenia poziomu Koszar i Magazynu Prowiantu - wcześniej podobno podczas upgradowania można było normalnie pracować na tych budynkach.

  5. #35
    Początkujący Osadnik Awatar Arashi_
    Dołączył
    11.04.2012
    Posty
    26
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Hakardrag Zobacz posta
    Bo jeśli nie, to jest mi przykro jak w temacie podnoszenia poziomu Koszar i Magazynu Prowiantu - wcześniej podobno podczas upgradowania można było normalnie pracować na tych budynkach.
    A co?? Jest okazja to trzeba dokopać tym, którzy ,,nie dokładają się do rozwoju gry" w końcu jest up natychmiastowy

    dla jasności: ja twardo się trzymam i nie włożyłam w tę grę ani grosza

  6. #36
    daveandnokia
    Jak dla mnie lepszą alternatywą byłoby skrócenie czasu podnoszenia poziomu Koszar jak i Magazynu Prowiantu do 1 minuty w każdym lvlu. I byłby święty spokój z kłótniami "a dlaczego tak jest, a nie inaczej", "co mam robić przez tydzień bez wojska" itp. BB powinno w końcu wziąć pod uwagę, iż pozbyliby się problemu raz na zawsze, a tak dalej będą słuchać narzekań graczy...

  7. #37
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.04.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowy Świat
    Czy codziennie płaczesz w poduszkę że cię na nie nie stać?


    Najlepiej pogodzic sie, ze niestac nas na "to" wszystko i udawac, ze jest ok... Gratuluje..

  8. #38
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.08.2012
    Posty
    16
    Serwer
    Czarci Gaj
    Bla,bla,bla.... jęczycie jak baby )) Jak coś jest drogie to proste nie kupować Jak nikt nie kupi, to cenę zmienią, bo im nie będzie schodzić, a wy nie będziecie tyle kasy wydawać. Rynek ma swoje pewne granice i nim kupujący rządzi a nie sprzedający ))

    Pozdrawiam i życzę miłej gry.

  9. #39
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.03.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Kolonia
    Ale zastanówcie się nad czasem rozbudowy. Fakt faktem jest on trochę długi. Jednak ma to jakiś sens. Robiąc prostą rzecz zajmuje nam ona mało czasu. Robiąc trudniejszą ( rozbudowa, udoskonalenie) zajmuje ona więcej czasu więc jakiś sens to ma. To że w czasie rozbudowy budynek przestaje działać to już jest trochę chore.

  10. #40
    Odkrywca
    Dołączył
    26.06.2012
    Posty
    812
    Serwer
    Kolonia
    ależ wręcz przeciwnie. skoro jakiś budynek jest rozbudowywany naprawiany itp. przestaje działać, jest to normalne - tak samo masz przecież w realu...

Strona 4 z 9 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.