Strona 8 z 9 PierwszyPierwszy ... 6 7 8 9 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 88

Wątek: Kopalnia Diamentów i niewyczepalnia kopalnia miedzi

  1. #71
    Osadnik Awatar Ocelot
    Dołączył
    23.05.2012
    Posty
    64
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Już niedługo mają wprowadzić Zarządcę za jedyne 99999 klejnotów.
    Zarządca bedzie robił wszystko za nas.
    Nie będziemy musieli się nawet logować do gry.
    Ja sobie na pewno kupię - i Wam też radzę.





  2. #72
    Osadnik
    Dołączył
    08.06.2012
    Posty
    225
    Serwer
    Kolonia
    wiecej wydaje(miesięcznie) na papierosy niż ta kopalnia kosztuje chociaż jeszcze jej nie kupiłam, a sprawa jest prosta nie podoba sie - nie kupuj ,a może nawet nie graj .....
    ci , którzy kupili zrobili to za swoje ( nawet jesli to było od rodziców)
    właściciel gry chce zarobić i ma klientów ,a że nie każdego stać na mercedesa . nie oznacza że przestaną produkować
    jeden kupuje klejnoty, drugi naciąga rodzićów na "wypasione" telefony a jeszcze inny obżera się chipsami w szkole - wolny kraj

  3. #73
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Niedługo to nie będziesz musiał w ogóle grać, będzie wystarczało raz tygodniowo się zalogować i sprawdzić ranking expa. Który mam nadzieję kiedyś wprowadzą.

  4. #74
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.09.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Złota Góra
    A pranie też będzie robił?

  5. #75
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Na początku: użyję porównań do życia realnego ze względu na charakter gry czyli rozwój ekonomiczny, a nie dlatego że jest u mnie na poziomie życia w realu czy jak by to określić - początek tematu.

    Nie rozumiem problemu tych co piszą jaka kopalnia diamentów jest zła, że po co ona jest i w ogóle tak na prawdę to jest inwestycja dajesz 20000 klejnotów, a wyciągasz 40000 i jesteś 200zł(+/-) do przodu bo tyle byś musiał zapłacić za taką ich ilość normalnie - jeśli chcesz od razu to płacisz pełną kwotę za te 40000 i nie czekasz aż się "pomnożą", jeśli np wpłacasz kasę na lokatę na 1 rok to masz do dyspozycji pieniądze ? - nie dopiero po roku.
    Wg mnie to jest właśnie propozycja odpowiednia dla tych którzy nie chcą inwestować dużo w grę bo realnie wychodzi 100zł za 20000 klejnotów, z tym że coś za coś.
    Ktoś wspominał, że ta kopalnia ma na celu zatrzymanie graczy - jeśli kupujesz grę za 200zł w sklepie obojętne jaką to zastanawiasz się nad tym czy będziesz w nią grać 5 czy 30 dni?

    Propozycja: Jeśli już muszą być te nowe budynki to radzę jak najszybciej wprowadzić małe kopalnie diamentów (np. 1500 szt. surowca) po ok 20zł z limitem - 1 kopalnia na miesiąc a duże (20000szt.) przecenić do 200zł. Cena za niewyczerpaną kopalnię miedzi to max 100zł żeby to się mogło opłacać ale i tak uważam, że lepiej ją wycofać z oferty bo zaburza rywalizację i niepotrzebnie zajmuje miejsce na mapie
    Jeśli chodzi o mniejsze kopalnie taka opcja była by jak najbardziej ok wg mnie, natomiast co do drugiej części to już się nie zgodzę w perspektywie czasu się opłaca i kopalnia miedzi.

    Piotru70

    Zaciekawiło mnie Twoje stwierdzenie, że wolisz jak Twoja kobieta topi pieniądze w bagnie - nie zastanawiałeś się czasem czy nie rypie Cię na nią? Skoro uważasz że ta gra to bagno po co grasz? Po za tym jeśli jesteś takim człowiekiem sukcesu to dlaczego nie pożytkujesz tego czasu na dalsze pomnażanie majątku?
    Najbardziej śmiać mi się chce, że mail firmowy jest na wp "EMAIL: nektorbygg@wp.pl" - leci to tanią tandetą sorry.

  6. #76
    Osadnik
    Dołączył
    19.02.2012
    Posty
    45
    Serwer
    Nowa Ziemia
    A nie ma limitu na 3 kopalnie na raz czasem?

  7. #77
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez alektest Zobacz posta
    Wg mnie to jest właśnie propozycja odpowiednia dla tych którzy nie chcą inwestować dużo w grę bo realnie wychodzi 100zł za 20000 klejnotów, z tym że coś za coś.
    Jesli ktos nie chce inwestowac duzo w gre to kupi sobie 1-2-3 razy po jakims malym pakiecie i wyda to na cos co go faktycznie w grze popchnie do przodu. 20k diamentow to jest sporo powyzej lacznego kosztu rzeczy ktore sa faktycznie przydatne, i jesli to jest do kogos skierowane, to do ludzi ktorzy sa gotowi wykupic wszystko co jest dostepne lacznie z ozdobami.


    Ktoś wspominał, że ta kopalnia ma na celu zatrzymanie graczy - jeśli kupujesz grę za 200zł w sklepie obojętne jaką to zastanawiasz się nad tym czy będziesz w nią grać 5 czy 30 dni?
    Roznica jest taka, ze gra pudelkowa lezaca na polce nie traci na wartosci. Kopalnia trzyma gracza na smyczy i kaze mu sie logowac codziennie, bo jesli bedzie sie logowal co 3 dni to praca budynkow sie bedzie zatrzymywac, i w takim trybie zwrot inwestycji potrwa 3 lata a nie rok.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  8. #78
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Jesli ktos nie chce inwestowac duzo w gre to kupi sobie 1-2-3 razy po jakims malym pakiecie i wyda to na cos co go faktycznie w grze popchnie do przodu. 20k diamentow to jest sporo powyzej lacznego kosztu rzeczy ktore sa faktycznie przydatne, i jesli to jest do kogos skierowane, to do ludzi ktorzy sa gotowi wykupic wszystko co jest dostepne lacznie z ozdobami.
    No nie koniecznie masz tutaj rację, jak poczytasz wyżej to napisałem że to jest traktowane jako inwestycja, która ma przynieść plon po jakimś czasie - nie rozmawiamy co można kupić, a po co jest ta kopalnia i jaka jest korzyść. Jak zapewne się orientujesz jest dużo różnych rzeczy do kupienia, tak na prawdę nie wiesz czy dzis czy za 5 dni będziesz nagle potrzebować jakiś surowiec - pod kątem pvp również ta kopalnia jest na pewno przemyślana gdyż wtedy odbudowa straconych jednostek będzie znacznie szybsza.

    Roznica jest taka, ze gra pudelkowa lezaca na polce nie traci na wartosci. Kopalnia trzyma gracza na smyczy i kaze mu sie logowac codziennie, bo jesli bedzie sie logowal co 3 dni to praca budynkow sie bedzie zatrzymywac, i w takim trybie zwrot inwestycji potrwa 3 lata a nie rok.
    Kup fife potrzymaj ją na półce kilka lat i sprzedaj - wartość ta sama ? - rozumiem. Jeśli się wahasz że przestaniesz grać nie kupujesz nie ma dyskusji, ja osobiście np w settlers II do dziś prawie od wyjścia co jakiś czas pogrywam, po prostu mimo że nie ma extra grafy lubię w nią grać, a kiedy będzie wersja online zastanawiałem się już od kilku lat - nie mniej mnie osobiście brakuje PvP którego jeszcze nie ma...

  9. #79
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez alektest Zobacz posta
    No nie koniecznie masz tutaj rację, jak poczytasz wyżej to napisałem że to jest traktowane jako inwestycja, która ma przynieść plon po jakimś czasie - nie rozmawiamy co można kupić, a po co jest ta kopalnia i jaka jest korzyść. Jak zapewne się orientujesz jest dużo różnych rzeczy do kupienia, tak na prawdę nie wiesz czy dzis czy za 5 dni będziesz nagle potrzebować jakiś surowiec - pod kątem pvp również ta kopalnia jest na pewno przemyślana gdyż wtedy odbudowa straconych jednostek będzie znacznie szybsza.
    Rzeczy do kupienia jest duzo, tyle ze wiekszosc nie sluzy niczemu innemu niz dekoracji, wieksza czesc reszty mozna kupic od graczy za wyprodukowane zloto bez inwestowania realnych pieniedzy, a na pozostale dodatki 20k to i tak za duzo (tak jak napisalem w poprzednim poscie).

    Nie ma znaczenia, ze to jest inwestycja, zwracam Ci uwage na to, ze ta inwestycja jest po nic, bo z samych leveli i logowania mozna miec na tyle duzo klejnotow, ze typowy gracz wiele wiecej nie potrzebuje. A jesli potrzebuje to kupi sobie te 1-2-3 pakiety za cene znacznie nizsza niz kopalnia.

    Surowcow za gemy w takich ilosciach jakie sa oferowane nikt przy zdrowych zmyslach nie kupi. Do odbudowywania wojska sluzy wydajna wioska a nie gruby portfel, i grubym portfelem tej wydajnej wioski nie zastapisz.

    Kup fife potrzymaj ją na półce kilka lat i sprzedaj - wartość ta sama ? - rozumiem.
    Wartosc rynkowa - nie, wartosc funkcjonalna - tak.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  10. #80
    Osadnik
    Dołączył
    03.04.2012
    Posty
    31
    Serwer
    Czarci Gaj
    Wydajecie na bzdurną kopalnie 200zł i stwierdzenie że jest ok. Ale może wartoby z zasady potraktować się z ubi bo ceny są faktycznie bardzo wygórowane?

Strona 8 z 9 PierwszyPierwszy ... 6 7 8 9 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.