Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 32

Wątek: Nowy system poruszania się generała

  1. #21
    Osadnik
    Dołączył
    21.02.2012
    Posty
    233
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Matre Zobacz posta
    Pytanie do administracji: Po co ta zmiana? żeby utrudnić życie settlersowiczom? Żeby czas osób, które robiły poradniki poszedł na marne? Żeby zachamować rozwój na kilkanaście dni? Niedorzeczny/nielogiczny update. Wstyd.
    Zamiast nowe przygody to stare są prawie jak nowe Bynajmniej ekipa takie miała założenie. heehehe

  2. #22
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    W kilkunastu tematach ludzie narzekają że straszna nuda i schematyczność działań, taka mała zmiana wymusi na pewien czas hmm... trochę myślenia jeśli nie bedzie komuś chciało czekać na gotowe rozwiązania. Nie oszukujmy sie większość ludzi przygody robiła praktycznie na pamięć, szkoda jedynie ze nowych przemyślanych nie dodali

  3. #23
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Słoneczny Gród
    czy ktos wikingow robil z tym nowym mykiem? szczegolnie chodzi mi o ostatni oboz.

    poprawka wlasnie skonczylem wikingow i wszystko jest jak bylo wczesniej. bez obawy mozna atakowac ostatni oboz.
    Ostatnio edytowane przez Xploid28 ; 05.07.2012 o 16:34

  4. #24
    Osadnik
    Dołączył
    11.04.2012
    Posty
    38
    Serwer
    Słoneczny Gród
    W "banitach" oboz 3 omijamy nie wiem jak bylo przed nowosciami no i zobaczymy jak dalej pojdzie

  5. #25
    Kesski
    Oszukują mam taki dylemat ze chyba walne ta gre przez to ze stracilem 5000 monet na ulepszony poziom produkcji magazynu prowiantu zawsze było o połowe przyspieszenia produkcji i tak bylo do wczoraj uzbieralem te 5000 monet i 2000 marmuru ulepszenie poziomu na 4 trwa całą dobe i po modernizacji całonocnej dzis sie okazuje ze jest 33% przyspieszenia produkcji gdybym wiedzial nigdy w zyciu nie podbijal bym magazynu do 4 poziomu nawet nigdzie nie wspomnieli na forum o tej zmianie nigdzie nie ma a oni jeszcze w trakcie mi zmieniaja czuje sie oszukany chyba przestane grac bo jak maja mi w trakcie rozbudowy zmieniac bazowa produkcje to nie ma sensu jeszcze nigdzie do tego nie napisza o tym a to jest bardzo wazne według mnie.

  6. #26
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    25
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Kesski Zobacz posta
    Oszukują mam taki dylemat ze chyba walne ta gre przez to ze stracilem 5000 monet na ulepszony poziom produkcji magazynu prowiantu zawsze było o połowe przyspieszenia produkcji i tak bylo do wczoraj uzbieralem te 5000 monet i 2000 marmuru ulepszenie poziomu na 4 trwa całą dobe i po modernizacji całonocnej dzis sie okazuje ze jest 33% przyspieszenia produkcji gdybym wiedzial nigdy w zyciu nie podbijal bym magazynu do 4 poziomu nawet nigdzie nie wspomnieli na forum o tej zmianie nigdzie nie ma a oni jeszcze w trakcie mi zmieniaja czuje sie oszukany chyba przestane grac bo jak maja mi w trakcie rozbudowy zmieniac bazowa produkcje to nie ma sensu jeszcze nigdzie do tego nie napisza o tym a to jest bardzo wazne według mnie.
    Czytanie ze zrozumieniem się kłania... Nigdy nie było 50% (tylko pierwszy) bo up magazyny nie skraca czasu, tylko zwiększa produkcję o jednostkę w tym samym czasie.. Czyli jak coś było 10 min... to po pierwszym upie produkujesz 2 w 10 min (czyli jeden 5 min) następnie 3 w 10 min (czyli 3 min 20 s.) itd itd...

  7. #27
    Osadnik Awatar Concave
    Dołączył
    16.02.2012
    Posty
    33
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Problem jest tak, że Ci do tej pory naexpili mają przewagę, bo teraz o expa będzie jeszcze trudniej. Czyli poprawka zamiast wyrównać szanse, faworyzuje "lepszych" (w domyśle: z wyższym poziomem).

  8. #28
    Osadnik
    Dołączył
    13.04.2012
    Posty
    37
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Yanquez Zobacz posta
    Niestety w Okradać Bogatym już nie da się ominąć pułapki przy dolnym zamku. Takie moje spostrzeżenie
    Cytat Zamieszczone przez MANOLO_PL Zobacz posta
    BANICI blok na obozie A można opuścić. Mija go gienek szerokim łukiem
    Cytat Zamieszczone przez danol148 Zobacz posta
    Wiktor nie ominiesz obozu między obozami 2 i 3
    Tak jak i w Wikingach tych początkowych obozów, które wcześniej można było ominąć.. Chodzi mi o 1 strefę, gdzie wcześniej wystarczyło rozbić 3 obozy aby wyczyścić tą strefę.. Teraz trzeba ich zniszczyć ok. 5 ;x.

  9. #29
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.07.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cześć,
    nie wiem czy ktoś z Was miał ten problem, dotyczy on jeszcze podbijania wyspy. Nie mogę zaatakować obozu 4. (strefa 3), ponieważ gdzie nie ustawiłbym obozu generała, jego trasa zahacza o obszar obozu (60 łotrów 120 hajduków) z obszaru 6 (wyspa).
    Czy ktoś z Was miał też taki problem? Gdzie ustawić generała?

  10. #30
    Osadnik
    Dołączył
    13.04.2012
    Posty
    37
    Serwer
    Nowy Świat
    Skejven, spróbuj wysłać atak na obóz przywódcy (6) i po drodze zahaczy o obóz nr 4, potem cofniesz wojsko..

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.