Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Menu handlu - problem z "blokowaniem" się okinka.

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.06.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Kolonia

    Menu handlu - problem z "blokowaniem" się okinka.

    Witam.
    Od pierwszego dnia uzyskania dostępu do zakładki "handel" zaczął mnie trapić problem:
    Po rozwinięciu okienka na "full" jego górna krawędź chowa się pod menu zakładek Firefoxa.
    Od tego momentu nijak nie da się okienka zwinąć (nie widać ikonek sterujących) - bez względy
    czy aktywna jest zakładka handlu czy inne zakładki. Bardzo często okienko rozwija się w ten
    sposób podczas sortowania ofert lub po kliknięciu klwisza "Zwiń". Od tego momentu nie widać nawet
    nazw kolumn opisujących oferty, więc nie da się ich sortować.
    Nie pomaga pochowanie menu Firefoxa - kłopotliwe okienko sięga niejako poza okno przeglądarki.
    Może dało by się ustawić limit do którego można okienko (bez względu na czynną zakładkę)
    przeskalowywać tak aby nigdy nie sięgał poza okno przeglądarki ?
    Zrzut ekranu w załączniku.
    Załączone miniatury Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby powiększyć. 

Nazwa: problem_settlers.jpg, 
wyświetleń: 138, 
rozmiar: 41.5 KB, 
ID: 411.  

  2. #2
    Osadnik Awatar Baranicomber
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    121
    Serwer
    Kolonia
    Mi pomaga w tym tryb pełnoekranowy. Bug jest od dawna ale nie wiem czy coś z nim robią.
    Inteligentni ludzie robią inteligentne rzeczy żeby głupi ludzie mogli być jeszcze głupsi...

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.06.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Kolonia
    U mnie nawet w trybie połnoekranowym zachowuje się tak samo

  4. #4
    Retired CM Awatar BB_xaar
    Dołączył
    17.01.2012
    Posty
    1,958
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jeśli to możliwe, prosiłbym o załączenie tego screena na jakimś zewnętrznym hostingu, ten dołączony do pierwszego posta jest mało czytelny.

  5. #5
    daveandnokia
    z tego co pamiętam temat już taki był z tymże błędem (sam nawinąłem się na tablecie):
    http://forum.thesettlersonline.pl/th...highlight=okno

  6. #6
    Osadnik Awatar Kfiatek6
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    237
    Serwer
    Nowy Świat
    Relog pomaga, bo okno wraca do pierwotnego rozmiaru.

  7. #7
    Początkujący Odkrywca Awatar Draxopix
    Dołączył
    23.03.2012
    Posty
    369
    Serwer
    Czarci Gaj
    Pomaga tez klikniecie w strzalke pod menu gwiazdy

  8. #8
    Osadnik Awatar Baranicomber
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    121
    Serwer
    Kolonia
    Relog, to jest duży problem. Ja często tak mam, że jak jestem zalogowany to sobie gram bez problemu ale jak zrobię relog to i 5 godzin nie mogę się zalogować. Do tego znika czat i oferty handlowe.
    Inteligentni ludzie robią inteligentne rzeczy żeby głupi ludzie mogli być jeszcze głupsi...

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.06.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Nowy Świat
    hej mam duży problem nie mogę korzystać z handel globalnie szept bo po prostu tego nie mam zawsze pisze ;logowanie do serwera rozmów nie powiodło się więc praktycznie bez tego nie mogę sie po prostu rozwijać co mam zrobić ? czy ktoś mi pomoże zgłaszam problem wyżej ale nikt nie odpowiada proszę o pomoc ....

  10. #10
    daveandnokia
    patrycja1989, wpierw wyloguj się i zaloguj się ponownie, rzadko sie zdarza tak, mam podobnie i robię właśnie relog. Jeżeli to ci nie pomoże to tylko pisz supportu.

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.