Zamknięty wątek
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Osiąganie poziomów

  1. #1
    teno6

    Osiąganie poziomów

    Odkryłem coś nie sprawiedliwego moim zdaniem.. nie wiem może się mylę. A więc mam zdobyte włości od s1 do s8 i pokonane 4 obozy z s9 według kolejności podanej na forum (podbicie wyspy) i osiągnąłem poziom 30. Inny gracz nie ma jeszcze zdobytej strefy 8 i całej 9 i ma poziom 31... Jak to możliwe?

  2. #2
    Odkrywca Awatar Fourola
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    635
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez teno6 Zobacz posta
    Odkryłem coś nie sprawiedliwego moim zdaniem.. nie wiem może się mylę. A więc mam zdobyte włości od s1 do s8 i pokonane 4 obozy z s9 według kolejności podanej na forum (podbicie wyspy) i osiągnąłem poziom 30. Inny gracz nie ma jeszcze zdobytej strefy 8 i całej 9 i ma poziom 31... Jak to możliwe?
    Może robić przygody, event piłkarski. Znam kogoś z 35 poziomem bez podbitej wyspy.

    Każda pokonana jednostka daje identyczną ilość punktów doświadczenia w tej grze, więc nie ma mowy tutaj o niesprawiedliwości.

  3. #3
    teno6
    Aha dzięki

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    19.03.2012
    Posty
    92
    Serwer
    Czarci Gaj
    ja mam już prawie 34 poziom bez ostatniej strefy.

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    44
    Serwer
    Słoneczny Gród
    A może taka osoba wzięła udział w przygodzie? Ja nie mam podbitego s9 i już 34 lvl przez event piłkarski.

  6. #6
    Odkrywca Awatar Fourola
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    635
    Serwer
    Nowa Ziemia
    A może ktoś odpowie jeszcze raz to samo, bo taki tu jest zwyczaj. Śmiało! Piszcie. Nie wstydźcie się.

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    31.03.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Czarci Gaj
    Mam 38lvl i nie podbiłem jeszcze całej wyspy :]

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    13
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Fourola Zobacz posta
    A może ktoś odpowie jeszcze raz to samo, bo taki tu jest zwyczaj. Śmiało! Piszcie. Nie wstydźcie się.
    Jeszcze tylko 456 i wygrałeś!

Zamknięty wątek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.