Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 31

Wątek: Rekompensaty

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    23.02.2012
    Posty
    40
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Rekompensaty

    Ciekawi mnie czy przewiduja jakies rekompensaty za stracony czas u niektorych pieniadze za problemy z ich strony , pomijam juz wielotygodniowe problemy , ale np dzisiejszy dzien , kolezanka wyslala zaproszenie do przygody Okradac bogatych , zaproszenie nie dotarlo , nawet informacja kto zalozyl buffy niedotarla , na lv 41 okradac robi sie bardzo szybko czyli mam stracony drop i szanse na bialy zamek.Wydaje sie ze byloby uczciwe aby nasze nerwy ,niepowodzenia w grze , spowodowane z winy dystrybutora zostaly jakos wynagrodzone , i chyba ta rekompensata powinna byc dosc pokazna .Ciekawe co mysla inni gracze .mam nadzieje ze BB_xaar cos odpowie

  2. #2
    Osadnik Awatar P4wel3011
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    60
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Taaa....
    W swej łaskawości dadzą 10 piłek...
    Bezwiednie przechodzimy od wieku, w którym mówimy: „takie będzie moje życie”, do wieku, w którym stwierdzamy: „takie jest życie”.

  3. #3
    Odkrywca Awatar Fourola
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    635
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Czy Ty robiłeś w tym czasie własne okradać bogatych?

    Edit: Hej lonio.
    Ostatnio edytowane przez Fourola ; 10.06.2012 o 12:47

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    57
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Tak już widzę te rekompensaty

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    19.02.2012
    Posty
    184
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Kod główny chyba by każdego zadowolil

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    19.02.2012
    Posty
    45
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ja chce zeby serwer dzialal jak dawniej

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.02.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nalezy nam sie w 100% Niemcy lub Anglia to waaaaaaaaaaaaala wszystkim !! klejnoty, zloto, krolicze lapki, ulepszony zaciag, doladowania dowolnej kopalni itd itp a Polska???!!!! siedzi i gapi sie kosztem naszych nerwow! wiele ludzi przestalo juz grac bo ich to nudzi!!!

    CHCEMY !!! WRECZ ZADAMY REKOMPENSATY!!!

    Wielu z nas kupilo wersje pudelkowa zalacilo prawdziwymi ciezko zapracowanymi pieniedzmi! Wiec mamy prawo sie domagac!
    I nie chcemy 10 pilek i kosza egzotycznego! o wiele wiecej sie nam nalezy! wszystkim !

  8. #8
    Irenicus
    ależ oczywiście że należy nam się rekompensata za te utrudnienia, które mamy od ostatniej przerwy konserwacyjnej, ja uważam że nic się chójom z BubelByte nie stanie jak każdemu dadzą Opactwo może wówczas będą podchodzić do swojej pracy w sposób odpowiedzialni i jeśli zajdzie taka konieczność to wszelkie błędy będą usuwać natychmiast
    tylko co na to BubelByte_xaar ?

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    23.02.2012
    Posty
    40
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ale za ta sytuacje nie odpowiada Blue Byte za ta sytuacje odpowiada Ubisoft , gram tez na angielskim serverze tam jest wszystko ok , ta sytuacja dotyczy naszego swiata i jest spowodowana tylko i wylacznie z winy dystrybutora czyli ubisyfa,na angielskich servach dbaja o ludzi jak by sie roznioslo co sie dzieje to..., inna kultura inne podejscie tam szybko straca klientow ceny gier w stosunku do zarobkow sa niskie a w polsce wiemy jak jest , ludzie graja bo darmowka ,ciekawe co bysmy dostali na angielskim servie gdyby zaistniala taka sytuacja jak tutaj

  10. #10
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    29.01.2012
    Posty
    325
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Oni mają nas w dupie. Co nam po kolejnej przerwie technicznej jak i tak wszystko będzie sie po 5 minutach sypać. Znowu nie można wejść do przygody, przedmioty znikają, nie można sie zalogować, norma

Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.