Zamknięty wątek
Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 32

Wątek: Weteran nie za diamenty

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    13.04.2012
    Posty
    37
    Serwer
    Nowy Świat

    Weteran nie za diamenty

    Witam. Czy będzie niedługo dostępna opcja kupienia weterana za jakieś inne przedmioty? Tak jak to było przy jajkach?

  2. #2
    Osadnik Awatar smolk20
    Dołączył
    31.01.2012
    Posty
    124
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez OrSzuL4321 Zobacz posta
    Witam. Czy będzie niedługo dostępna opcja kupienia weterana za jakieś inne przedmioty? Tak jak to było przy jajkach?
    Jest to wątpliwe, była już akcja.
    youtube.com/watch?v=RLVRZ843L0g

  3. #3
    Początkujący Odkrywca Awatar Majamas
    Dołączył
    13.05.2012
    Posty
    387
    Serwer
    Kolonia
    Na pewno kiedys bedzie okazja, mozna zbierac klejnoty z cotygodniowych premii i juz za jakies 2 lata sie nazbiera :P
    Pozostaje nam póki co grac zwyklymi i tez jest nieźle dopóki nie wprowadza misji która bedzie nie do przejscia dla normalnych generałów.

  4. #4
    Osadnik Awatar Agata13
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    35
    Serwer
    Nowa Ziemia
    cenę jaka dali za weterana tak samo jak za dodatkowa kolejkę budowania jest nie realna i dziwne, że do tej pory tego nie skorygowali ale widać na tym serwerze nie potrafią przyznać się do błędu i będą brnąć do końca chodź bez sensownie tak samo jak XAAR ciągle doradza czyszczenie przeglądarki a problem jest z serwerem i to ile dni.

    Dla tych co zaczęli grać po evencie wielkanocnym to współczuje bo genek 250 daje często nawet 2x mniejsze straty.
    Jest to trochę nie fer dla tych co nie zdołali go nabyć i dawać tak kosmiczna ilość diamentów za generała. (ja go mam więc nie chodzi mi o mnie a o nowych)

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    23
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dokładnie obecna cena jest przegięta.

  6. #6
    Odkrywca Awatar Fourola
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    635
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cena jest realna, generał to "buff dla expa". Kolejka jest idiotyczna, to prawda.

  7. #7
    MG1988PL
    Cytat Zamieszczone przez Agata13 Zobacz posta
    cenę jaka dali za weterana tak samo jak za dodatkowa kolejkę budowania jest nie realna i dziwne, że do tej pory tego nie skorygowali ale widać na tym serwerze nie potrafią przyznać się do błędu i będą brnąć do końca chodź bez sensownie tak samo jak XAAR ciągle doradza czyszczenie przeglądarki a problem jest z serwerem i to ile dni.
    To nie jest błąd, to jest polityka tej firmy. Albo nie płać, albo płać bardzo dużo.

    Podczas eventu weteran kosztował 1350 pisanek, czyli kupując je za diamenty (tak wiem można było za surowce), wydalibyśmy około 4k.

    Może za rok się pojawi znowu. Na halloween pewnie będzie silos, a na święta manufaktura.

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    133
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Agata13 Zobacz posta
    cenę jaka dali za weterana tak samo jak za dodatkowa kolejkę budowania jest nie realna i dziwne, że do tej pory tego nie skorygowali ale widać na tym serwerze nie potrafią przyznać się do błędu i będą brnąć do końca chodź bez sensownie tak samo jak XAAR ciągle doradza czyszczenie przeglądarki a problem jest z serwerem i to ile dni.

    Dla tych co zaczęli grać po evencie wielkanocnym to współczuje bo genek 250 daje często nawet 2x mniejsze straty.
    Jest to trochę nie fer dla tych co nie zdołali go nabyć i dawać tak kosmiczna ilość diamentów za generała. (ja go mam więc nie chodzi mi o mnie a o nowych)
    Tak pewnie najlepiej żeby wszyscy mieli generała ćwiartkę i najlepiej jak by jeszcze kosztował w sklepie z 200 monet... Ludzie wy sie ogarnijcie bo piszecie nieraz takie herezje że głowa mała... Cieszcie się że wogóle jest on w jakiś tam sposób dostępny bo gdyby to np zależało odemnie to bym go nigdzie nie udostępnił bo to jak by nie patrzeć był towar EWENTOWY czyli OKAZJONALNY jak ktoś nie rozumie zasady działania tego typu bajerów to niech daruje sobie lepiej granie.

    Zastanówcie się logicznie co by to była za gra jak by wszyscy mieli wszystko to same, nie miała by to wogóle sensu.

    A to że ktoś po ewencie się zarejestrował cóż jego problem nie można mieć wszystkiego...

  9. #9
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,802
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Pewnie pojawi się za rok.

  10. #10
    Początkujący Odkrywca Awatar Majamas
    Dołączył
    13.05.2012
    Posty
    387
    Serwer
    Kolonia
    Byłoby nie w porządku gdyby weszło pvp w obecnym stanie, posiadacze tych generałow rzadziliby w bitwach z nami, którzy dołaczyli po evencie wielkanocnym. Dopóki nie ma pvp nie widze problemu, nie przejmuje sie tym że ktos robi cos duzo łatwiej i szybciej zdobywa skarby, to nie jest zaden wyścig.

Zamknięty wątek
Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.