Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Zwis podczas wchodzenia do przygody

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.02.2012
    Posty
    14
    Serwer
    Nowy Świat

    Zwis podczas wchodzenia do przygody

    Witam,

    Drugi raz już mi się to przydarzyło, wiec chyba jest błąd w grze. Jeżeli inny gracz rzuca mi buffa i ja w tej samej chwili wchodzę do przygody, gra mi się zawiesza. Miałem dwie przygody odpalone, wchodziłem do swojej.

    Pozdrawiam,
    Lorrond

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Nowa Ziemia
    takie rzeczy tylko na tym serwerze
    bedzie jeszcze gorzej jak wiecej osob na tym serwerze zalozy konto
    miala byc poprawa a jest coraz gorzej

    sam nie moge wejsc do przygody ani zaprosic do niej nikogo
    a czas leci

  3. #3
    Zawisza
    Mi to gra w ogóle nie działa teraz. Flash się włączy, ale przy kolejce logowania pisze, że Połączenie z serwerem zostało zerwane. Nie pierwszy raz coś takiego się dzieje. Było już też tak, że 2 dni pod rząd przy logowaniu około godziny 20 wyskoczył komunikat, że Uplay nie działa. Mam naprawdę spore obawy z tym co to będzie jak gra będzie otwarta dla wszystkich.

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Lorrond Zobacz posta
    Witam,

    Drugi raz już mi się to przydarzyło, wiec chyba jest błąd w grze. Jeżeli inny gracz rzuca mi buffa i ja w tej samej chwili wchodzę do przygody, gra mi się zawiesza. Miałem dwie przygody odpalone, wchodziłem do swojej.

    Pozdrawiam,
    Lorrond
    Dokładnie to błąd występuje, gdy w chwili gdy inny gracz rzuca buff'y, a użytkownik chce wejść do kogoś lub właśnie na przygodę.
    Innymi słowy mówiąc, w chwili wczytywania innej mapy niż ta, która jest naszą mapą wyspy.
    Ponieważ błąd można łatwo wychwycić, liczę na to, że administratorzy będą mogli go w sposób dość sprawy naprawić - trzymam kciuki!

    Jeszcze może być istotne, jakiej przeglądarki internetowej się używa, więc dla potrzeb testów podaję, że mam Google Chrome.

    pozdrawiam,
    Assgarth

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.