Zamknięty wątek
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Wątek: Znajomi z różnych serwerów

  1. #11
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Avila Zobacz posta
    ależ umożliwia - załóż sobie tam nowe konto
    nie wiem czy to taka super propozycja, bo posiadanie multikonta może zakończyć się banem

  2. #12
    Osadnik
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    66
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nie jestem pewna czy posiadanie konta na innym serwerze jest traktowane jako multikonto. Jeśli tak - według mnie nie powinno być właśnie ze względu na brak możliwości interakcji między graczami na różnych serwerach. Ale zawsze można założyć nowe konto i poprosić o usunięcie starego.

  3. #13
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    259
    Serwer
    Kolonia
    Konto na innym serwerze nie jest multikontem.

  4. #14
    daveandnokia
    a ja twierdzę, iż dobrym to było pomysłem mieć znajomych z różnych serwerów, a tym bardziej powinno to być obsługiwane w Gildiach. Ale pewnie też nikt nie pomyślał o PvP, też chcecie walczyć tylko z tymi, którzy pochodzą z jednego serwera?? Bo ja jakoś nie...

  5. #15
    teno6
    ale nikt nie chce zakładać nowego konta tylko zaprosić znajomego z innego serwera. nie po to każdy tyle czasu poświęca na grę żeby zaczynać kolejną od zera. moim zdaniem gra w tej sytuacji jest niedopracowana.

    I Fourola masz dowód na to że nie jestem sam za tym aby było można dodawać znajomych z innych serwerów. To chyba nie jest tak trudno zmienić ustawienia gry skoro jest jeszcze w wersji BETA. Zawsze można wprowadzić jakiś limit wartości za jakiś produkt wymienny żeby nie tracił na wartości o którym była mowa powyżej itp. Wszystko jest do zrobienia tylko trzeba chęci.

  6. #16
    teno6
    Czekamy na więcej opinii na ten temat
    Ostatnio edytowane przez teno6 ; 14.06.2012 o 23:37

  7. #17
    teno6
    albo też mogło by być coś takiego: przejście na inny serwer bez możliwości powrotu ale z zachowaniem wszystkiego co się zdobyło do tej pory
    coś za coś żeby było sprawiedliwie a nawet ten pomysł można dopracować

  8. #18
    Początkujący Osadnik Awatar foka-77
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Moim skromnym zdaniem słusznym jest, aby każdy świat był zamknięty w sobie, w uzasadnieniu patrz przedmówców
    Za duży zamęt i rozgardiasz by powstał przy swobodzie migracji.
    Mamy wszech-cudowny support, który elastycznie podchodzi do indywidualnych próśb, zatem jak ktoś ma taka potrzebę to wyemigruje
    Pozdrawiam

  9. #19
    Osadnik
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    45
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Teno6 wyobraź sobie, ze jesteś klientem lidla w warszawie (nowy świat) a Twój kolega robi zakupy w szczecinie (np słoneczny gród) a chcecie zapłacić razem by otrzymać jakiś tam benefit, czy się da?

    Tak samo z BD każdy serwer ma własną niezależną. Tak więc prowadząc mercedesa jednocześnie nie da sie siedzieć w BMW.
    Ostatnio edytowane przez Husarz ; 03.07.2012 o 22:47

Zamknięty wątek
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.