Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24

Wątek: Problemz z Logowaniem!!!

  1. #1
    Początkujący Osadnik Awatar zebatka
    Dołączył
    26.01.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Problemz z Logowaniem!!!

    Witam mam problem z logowaniem się do gry, a gdy wejde do kolegi lub staram się wejść na przygodę wywala mi że serwer nie odpowiada i wysyła mnie do strony logowania lub do głónej strony z możliwością graj.

  2. #2
    Retired CM Awatar BB_xaar
    Dołączył
    17.01.2012
    Posty
    1,958
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Problem nie powinien już występować.

  3. #3
    Osadnik Awatar imaniek
    Dołączył
    14.02.2012
    Posty
    82
    Serwer
    Nowa Ziemia
    z przykrością muszę stwierdzić ze zebatka ma racje BB ja tez mam problem z logowaniem do gry

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.02.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowa Ziemia
    A to dziwne bo ja mam to samo... a jak juz wejde na przygode ( przechodzenie na mape ok 20 min ) to moge 100x generalowi przypisywac jednostki a i tak pozostaja bez zmiam! O buffowaniu u znajomego nawet nie wspomne! nie wejde wogle!
    Cache czyscilam pare razy, sprawdzalam z innego komputera,inna siec, wracalam system i D..a nic nie pomaga... znow fucha na maxa :/ ile to bedziemy czakac az znow bedzie mozna grac?

  5. #5
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    29.01.2012
    Posty
    325
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Każdy ma problemy z tym serwerem i to nie jest wina przeglądarek. Pewnie znowu za jakiś czas dostaniemy śmieszną rekompensatę w ramach przeprosin

  6. #6
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia


    i tak cały czas, czasem uda sie zalogować, ale po pewnym czasie wyskakuje komunikat o zerwaniu polacznia

  7. #7
    Początkujący Osadnik Awatar Zhanah
    Dołączył
    30.04.2012
    Posty
    19
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Mam pytanie- czy da się zmienić serwer?

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.05.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ja nie rozumiem jednego dlaczego oni nic nie robia żeby to naprawić - przecież problemy są juz od dawna -wygląda na to że sami nie wiedzą co się dzieje
    I dla czego najwiecej problemów jest na nowej ziemi -może czas najwyższy na zmiane serwera

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    42
    Serwer
    Nowa Ziemia
    prace trwały w czwartek wiec nie osadzajmy bez podstawianie za brak zaangażowania ze strony twórców gry
    ale problem faktycznie jest w taki sposób nie da się normalnie grac

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.05.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Nowa Ziemia
    A ja jestem pewny że nie wiedzą z czym mają do czynienia można by to chociaż wywnioskować z tego iż piszą że problem już nie powinien występować lub serwery pracuja stabilnie a za chwile wszystko sie sypie więc tak na prawde nie wiedzą co w trawie piszczy

Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.