Strona 6 z 10 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 8 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 100

Wątek: Mecze 1,2,3,4... [Generał: 200]-[R,K,WŁ,S]

  1. #51
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.04.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Nowy Świat
    Fajny poradnik - dzięki za jego opracowanie
    Mój blog ekspercki na którym piszę o wszystkim co mnie interesuje
    Mój blog seo na którym piszę o IT, ebiznesie, SEO, social media marketingi itp.
    Mój blog RPG, na którym wrzucam raporty z sesji, scenariusze i sporo materiałów o mojej autorce

  2. #52
    Osadnik
    Dołączył
    30.04.2012
    Posty
    55
    Serwer
    Kolonia
    cieszę się że się podoba i przede wszystkim przydaje ;)
    mam nadzieję że jutro uda się już zakończyć wszystkie zaawansowane mecze i poradnik będzie już kompletny ;)

  3. #53
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.04.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Czarci Gaj
    5b i 6b w mecz numer 2 to chyba jakaś pomyłka dla levela poniżej 36 . starty są przecież większe bo konnie tracisz O_O
    Ostatnio edytowane przez Mordeth ; 04.06.2012 o 00:49

  4. #54
    Osadnik
    Dołączył
    30.04.2012
    Posty
    55
    Serwer
    Kolonia
    nie tracisz bo konie w pierwszej rundzie ubiją prawie wszystkich przeciwników
    może ostać się 2-3 i po to jest obstawa rekrutów w ilości szt 3

    konie zawsze atakują pierwsze to co ubiją już nie atakuje...
    chyba że są to jednostki pierwszego ataku (jak konie)
    w meczach są to napastnicy po to jest ten mały pierwszy atak by własnie napastników ubić
    Ostatnio edytowane przez Booryss ; 04.06.2012 o 01:39

  5. #55
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nie wiem czy ktoś zauważył, ale chyba prościej jest posyłać ochotników niż żołnierzy czyż nie? Mają takie same obrażenia, a z tego co widzę praktycznie ich nie ubywa a dużo prościej jest ich wyprodukować Już się martwiłem że będę musiał prawie od zera grubo ponad 100 żołnierzy wyprodukować A poza tym poradnik elegancki

  6. #56
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.04.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Czarci Gaj
    Niech mi ktoś powie co zrobić jak nie zdążyło się zaliczyć meczu numer 1. Skończył się czas i nie mam dostępu do meczu numer 2.

  7. #57
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.02.2012
    Posty
    27
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez ravenk Zobacz posta
    Niech mi ktoś powie co zrobić jak nie zdążyło się zaliczyć meczu numer 1. Skończył się czas i nie mam dostępu do meczu numer 2.
    Kupić w sklepie za 100 monet jeszcze raz ten pierwszy mecz.

  8. #58
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.04.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Szpieg Zobacz posta
    Kupić w sklepie za 100 monet jeszcze raz ten pierwszy mecz.
    Z tym że mecz kupiony jest traktowany jako powtórka i nie zdobywa się piłek. Chyba że jak się nie zaliczyło tego to jest traktowany jako pierwszy?? Ktoś coś wie w tym temacie??

  9. #59
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.02.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Właśnie jak to jest. Jeśli już zrobię wszystkie mecze (poziom zaawansowany) i kupię sobie w sklepie za te 100 monet np mecz z wersji podstawowej (lub zaawansowanej) to czy po jego zrobieniu otrzymam piłki i EXP. Czy tylko EXP, czy może kolejny mecz albo NIC ??

  10. #60
    Osadnik
    Dołączył
    30.04.2012
    Posty
    55
    Serwer
    Kolonia
    tylko exp piłki dostaje się za zadania (w których były eventowe mecze) a nie za same mecze


    Cytat Zamieszczone przez Ealrion Zobacz posta
    Nie wiem czy ktoś zauważył, ale chyba prościej jest posyłać ochotników niż żołnierzy czyż nie? Mają takie same obrażenia, a z tego co widzę praktycznie ich nie ubywa a dużo prościej jest ich wyprodukować Już się martwiłem że będę musiał prawie od zera grubo ponad 100 żołnierzy wyprodukować A poza tym poradnik elegancki
    tak obrażenia obu są takie same, żołnierz tylko w niektórych przypadkach jest jako bufor HP (przeważnie występuje wtedy w ilości 1 szt)
    jednakże celność żołnierza i ochotnika różnią się o 5% co może też mieć wpływ na przebieg walki
    zalecałbym wtedy sprawdzenie w symulatorze czy podmiana nie wpłynie na rezultat
    Ostatnio edytowane przez Booryss ; 04.06.2012 o 14:41

Strona 6 z 10 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 8 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.