Zamknięty wątek
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Fatalny dostęp do gry

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.04.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowy Świat

    Fatalny dostęp do gry

    Od wczoraj dostęp do gry to jedna wielka tragedia. Wczoraj po południu w ogóle nie było można się dostać, a dzisiaj wielokrotnie pisało, że pojawił się błąd. W efekcie wyburzyło mi 2 kopalnie złota, bo nie miałem jak odnowić ilości złota. Kto mi zwróci materiał na ich budowę?

    Jeżeli płacę za tę grę, to oczekuję poważnego traktowania, a nie smarkaterii. Skoro były problemy z uruchomieniem eventu piłki nożnej, to należało to przełożyć, a nie blokować stronę na długi okres czasu.

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.02.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowa Ziemia
    i znów dziś to samo. Po 17:30 nie ma możliwości wejścia do gry

  3. #3
    Odkrywca Awatar Fourola
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    635
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Każde odpowiednio zgłoszone zgłoszenie jest z pewnością sprawdzane. : )

    Problemy problemami, ale skoro jest wzmianka o nowościach lub przerwach, to warto uważać z produkcją złota oraz innych cennych surowców. Zostaliśmy ostrzeżeni dokładnymi godzinami, odpowiednio wcześniej mogliśmy zatrzymać produkcję.

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    06.05.2012
    Posty
    108
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez grysiak Zobacz posta
    Jeżeli płacę za tę grę...
    jeżeli płacisz, to to juz nie jest dla ciebie gra, tylko zabawa ;d No ale mam wrażenie, że się nie bawisz dobrze ;d

  5. #5
    Początkujący Odkrywca Awatar Draxopix
    Dołączył
    23.03.2012
    Posty
    369
    Serwer
    Czarci Gaj
    Jeżeli płacę za tę grę, to oczekuję poważnego traktowania, a nie smarkaterii. Skoro były problemy z uruchomieniem eventu piłki nożnej, to należało to przełożyć, a nie blokować stronę na długi okres czasu.

    Polecam sprawdzic definicje gry w fazie beta


    xKAPEx sprzedawac mozesz sobie co tylko chcesz mozesz sprzedawac same lewe kapcie i jak kupisz taki kapec nie miej pretensji do sprzedawcy ze prawego nie masz
    Ostatnio edytowane przez Draxopix ; 02.06.2012 o 20:22

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.03.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Nowa Ziemia
    kolejna osoba wracająca do tematu definicji beta...

    Ubisoft jest niepoważny... Jak można sprzedawać BETĘ! w sklepach i pobierać za nią opłaty...
    polecam abyś Draxopix zastanowił się nad znaczeniem BETY w tytule settlersów i sam uznał czy:
    należy traktować tę grę jako betę, bo jest taki napis
    czy może nie, bo
    gra jest na półkach sklepowych
    za grę mogą pobierać opłaty!

    W każdą grę online jaką grałem nie było sklepu w wersji beta!

    Jeżeli wszystko co ma betę w napisie należy traktować inaczej i wybaczać to od dzisiaj nakleję sobie napis na koszulce BETA
    pierwszemu lepszemu przechodniowi dam w pysk ale on mi nic nie może zrobić bo jestem BETĄ a jej się wybacza. Jak wiadomo kiedyś BETA się poprawi.

    W momencie kiedy oczekują pieniędzy za nas czas przy czymś co powinno być dla nas zabawą sprawa się zmienia.

    PS: Testerom się płaci a nie każe im płacić

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    06.05.2012
    Posty
    108
    Serwer
    Kolonia
    No ja wolał bym być ALPHA ^^
    swoja drogą, świetny pomysł na koszulkę ;D

    nie lubisz, nie graj, nie płać, zajmij sie czymś innym. Kiedyś będziesz chciał otworzyć własna działalność, coś robić i przklinał będziesz na ograniczenia dające gwarancje tego czego oczekujesz teraz od BB.

Zamknięty wątek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.