Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Tego już chyba trochę za wiele

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.04.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Czarci Gaj

    Tego już chyba trochę za wiele

    Dość cierpliwie przetrzymałem fakt, iż wgranie niedużych zmian na serwer prod. nastręcza trudności i w związku z tym nie mogę wejść do przygody. Co więcej, nawet byłem wdzięczny za szybką reakcję i próbę rozwiązania problemu. Piszę próbę, bo jeden problem zamienił mi się na inny.

    Założenia wstępne problemu:
    - wykupione bardzo niedawno 2 pakiety startowe = 2 doświadczonych generałów
    Opis problemu
    - po dokonaniu zmian przez BB mających na celu likwidację błędu związanego z brakiem możliwości wejścia do niektórych przygód (byłem "beneficjentem" również tego błędu) zauważyłem, że wyeliminowano z gry jednego z doświadczonych generałów wraz z posiadanym wojskiem. Generała i wojska fizycznie nie ma, jednakże brakujące wojsko jest uwidocznione w spisie osadników.

    Rozumiejąc, że moja ocena jakości Państwa pracy z pewnością nie poprawi czasu reakcji na zgłoszenie (zakładam, że tutaj też można dostać wyciszenie )


    Pozdrawiam tylko "gorąco"

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    21
    Serwer
    Nowa Ziemia
    U mnie tez 1 generała brak, wyslany na teren przygody zbugowanej, nie ma go ani na wyspie ani w przygodzie ani tez w gwieździe (jako podroozujacego). Wyslalem juz @ do supportu, wyslij i Ty.

  3. #3
    Początkujący Osadnik Awatar foka-77
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Witaj

    Szannowny Kolego, zauważ, iż jest to jeszcze BETA wersja, zatem cierpliwości
    Co do Twoich strat to napisz do supportu, tutaj jedynie "przechodnie" tacy jak ja to czytają
    Powodzenia w reklamacji, troszkę to potrwa, ale jak słyszę z wielu źródeł powinna być pozytywna.

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    21
    Serwer
    Nowa Ziemia
    U mnie to zwykły generał, wiec luz, gorzej by było gdyby to był weteran A reklamacja potrwa kilka dni, gosc na forum tez tak mial.

  5. #5
    Początkujący Osadnik Awatar szym89
    Dołączył
    20.03.2012
    Posty
    21
    Serwer
    Kolonia
    No ale kto nam zwróci czas za brak gry i zahamowanie rozwoju osady? W sumie będę 4 dni stratny na tym piłkarskim evencie, straciłem 2 generałów z wojskiem które trzymali. Inni już handlują zdobytymi piłkami z przygód.

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    53
    Serwer
    Słoneczny Gród
    wlasnie to jest tylko beta, ale jak na becie nie moga sobie poradzic z takim problemem jak: czesty brak mozliwosci zalogowania sie do gry!!
    to nie pozostaje nic innego jak wolac o pomste do nieba jak i kiedy oni wprowadza pvp ;p
    przypuszczalnie za 3 lata, ale za 2 lata gra upadnie bo juz ludzie przestana wydawac na nia kase ;p

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    120
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Beta? A ja kupiłem w empiku płytę z grą (pakiet startowy) gdzie nie ma informacji, że to beta.

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.05.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Kolonia
    Ponieważ BETA dotyczy wersji językowej i serwerów u nas w kraju a nie SILNIKA GRY - ale hasłem BETA - wszyscy tutaj wycierają sobie usta i robią piękną podkładkę pod bugi serwera, im więcej czytam, tym mniej chce mi się grać - za wersję BETA nie pobiera się kasy - prawdziwej - jeśli pobiera się opłaty, nie ma mowy o wersji BETA, jest to pełnoprawny produkt handlowy, gdzie sprzedający gwarantuje jego działanie a kupujący chce za niego płacić, jednak ja już nie chcę...
    Uwielbiałem Settlersów odkąd tylko ta gra powstała, jednak rzucenie się na wersję on-line i mikropłatności nie wyszło tej grze na dobre, cóż, jak zwykle chciwość (lub chęć szybkiego zarobku) położyła kolejny klasyczny tytuł...

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.02.2012
    Posty
    22
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Dziadek_pl Zobacz posta
    Ponieważ BETA dotyczy wersji językowej i serwerów u nas w kraju a nie SILNIKA GRY - ale hasłem BETA - wszyscy tutaj wycierają sobie usta i robią piękną podkładkę pod bugi serwera, im więcej czytam, tym mniej chce mi się grać - za wersję BETA nie pobiera się kasy - prawdziwej - jeśli pobiera się opłaty, nie ma mowy o wersji BETA, jest to pełnoprawny produkt handlowy, gdzie sprzedający gwarantuje jego działanie a kupujący chce za niego płacić, jednak ja już nie chcę...
    Uwielbiałem Settlersów odkąd tylko ta gra powstała, jednak rzucenie się na wersję on-line i mikropłatności nie wyszło tej grze na dobre, cóż, jak zwykle chciwość (lub chęć szybkiego zarobku) położyła kolejny klasyczny tytuł...
    Popieram grałem na angielskim i tam nie ma takich problemów tylko tu i z tego co czytam to tylko serwer Nowa Ziemia ma takie problemy więc skończcie z tym hasłem " To jest wersja BETA cierpliwości " .

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.03.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Na Słonecznym Grodzie jest tak samo, weteran zniknął, ale nadal 0 informacji od BB.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.