Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 29

Wątek: Ceny Przygód na wolnym Rynku Handlowym

  1. #11
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    21
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ceny zależą od serwera. Wiadomo ze na starszym serwerze nie beda takie jak na najnowszym. Na najnowszym podejrzewam, że Wiktor chodzi po 600 ? U nas na Nowej Ziemi spadł do 300-400 a początkowo był po 550-600. (Wczoraj kupilem 2x po 330 i 350 a dzis jeden po 300). Wiadomo wiecej ludzi ma już kusze, nie to co na początku.Ceny kusz spadły z początkowych 2,5-3 do ~2g za kuszę, z racji mniejszego popytu, więc i Wiktor spadł.

  2. #12
    Osadnik Awatar Bluznierca
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    @SirLoccOtHaN - no to zablysnales
    Nie wiem skad to wziales, ale skoro dziekujesz wszystkim innym co sie nie znaja, zakladam ze jesli zalozyles temat to sie znasz...
    To teraz (o)powiedz co bylo dalej...
    We snie...
    Slucham
    Cytat Zamieszczone przez SirLoccOtHaN Zobacz posta
    Proszę o pisanie co za ile według was się opłaca kupić ceny wziąłem z handlowego pytając sprzedających !
    Rozumie ze przeprowadzasz ankiety. Z ankietami wiesz jak jest. Mozna je sobie w (...) wsadzic.
    Ale... moze bym sie skusil na cos z AGD
    Ostatnio edytowane przez Bluznierca ; 30.05.2012 o 07:56

  3. #13
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Wolny rynek ma te cechę ze nie ma takiego czegoś jak stała cena, ona ciągle się zmienia, ktoś potrzebuje szybko monet sprzeda taniej przygode, ktoś szuka danej przygody bo mu akurat taki exp potrzebny da wiecej, etc. przykładów można mnożyć. A dawanie jakichś widełek cenowych też jest trochę bez sensu, moge napisac ze każdą przygodę jestem w stanie kupić/sprzedać w cenie od 0 do 2k monet, i to będzie prawdą.

    A żeby to było wiarygodne i w miare dokładne trzeba znać w miarę dużo cen transakcyjnych, i to nie z jednego dnia ale kilkunastu dni/tygodni, wtedy widać wyraźnie jak kształtuje sie podaż popyt i można jakieś wnioski wyciągać.

  4. #14
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.04.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Nowy Świat
    Ekstra trolle mistrze internetu- skoro się znacie to podajcie co ile kosztuje chłopakowi, a nie się śmiejcie jak banda czubków co uciekła z wariatkowa.

    Ten dział to "poradniki i wskazówki" i autor właśnie prosi o wskazówki, aby stworzyć poradnik (i się podzielić tą wiedzą).

    To że jest młody stażem i niedoświadczony nie oznacza że jest głupi- wprost przeciwnie. Przyznał się do swojej nieznajomości tematu, poza tym, zadaje pytania i szuka odpowiedzi. Myślę, że dzięki temu nie da się oszukać i nie kupi zdrajców za 500g.

    Posiadanie pewnej konkretnej wiedzy nie zwalnia z obowiązku myślenia (ale również nie ma obowiązku się nią dzielenia )


    @t up:
    Cytat Zamieszczone przez DeaMoNiCuS Zobacz posta
    My tez już Ci podziękujemy za te cenne rady
    Kolega prosi o rady i dziękuje za ich ewentualne otrzymanie- czytanie ze zrozumieniem się kłania...

    Moja propozycja to podział na światy tego "poradnika" bo na każdym są inne ceny

    @t down:
    Cytat Zamieszczone przez Bluznierca Zobacz posta
    Podal ceny, potem sie przyznal ze zrobil wywiad...
    Dwa, ze gdyby oszczedzil tych cyfr, wzietych z kosmosu, to jestem pewien ze kto by zechcial to by napisal ze ta i ta przygoda kosztuje teraz na takim i na takim serwie tyle i tyle plus minus 50 monet. Jesli jednak ktos podaje rozrzut, jak w Eksperymentach, ktory brzmi 40-500 to trudno nie parsknac smiechem. I nie zapytac: skad to wzial?
    Widzisz- Twój post to jest konstruktywna krytyka i post który coś wnosi do tematu. Konkret. Masz dużo racji. Ja po prostu nienawidzę hejtowania, trollingu i... trochę mnie poniosło
    Ostatnio edytowane przez Kaarnak ; 30.05.2012 o 13:54 Powód: dodano cytat/ odp na post poniżej

  5. #15
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.03.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Czarci Gaj
    Brawo Kaarnak...
    Kolega prosi o rady i dziękuje za ich ewentualne otrzymanie
    Jak znacie inne ceny to je podajcie, zaznaczając jaki serwer...

  6. #16
    Osadnik
    Dołączył
    28.01.2012
    Posty
    38
    Serwer
    Nowa Ziemia
    macie wszyscy podział na serwery i tam macie oferty handlowe po raz. po dwa skoro pyta to jest dział pytania a nie porady, tutaj może wstawić gotowe jak już wypyta skoro go tak bronicie.

  7. #17
    Osadnik Awatar Bluznierca
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Kaarnak Zobacz posta
    Ekstra trolle mistrze internetu- skoro się znacie to podajcie co ile kosztuje chłopakowi, a nie się śmiejcie jak banda czubków co uciekła z wariatkowa.
    Podal ceny, potem sie przyznal ze zrobil wywiad...
    Dwa, ze gdyby oszczedzil tych cyfr, wzietych z kosmosu, to jestem pewien ze kto by zechcial to by napisal ze ta i ta przygoda kosztuje teraz na takim i na takim serwie tyle i tyle plus minus 50 monet. Jesli jednak ktos podaje rozrzut, jak w Eksperymentach, ktory brzmi 40-500 to trudno nie parsknac smiechem. I nie zapytac: skad to wzial?

  8. #18
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.04.2012
    Posty
    21
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez set2g Zobacz posta
    Wolny rynek ma te cechę ze nie ma takiego czegoś jak stała cena, ona ciągle się zmienia, ktoś potrzebuje szybko monet sprzeda taniej przygode, ktoś szuka danej przygody bo mu akurat taki exp potrzebny da wiecej, etc. przykładów można mnożyć. A dawanie jakichś widełek cenowych też jest trochę bez sensu, moge napisac ze każdą przygodę jestem w stanie kupić/sprzedać w cenie od 0 do 2k monet, i to będzie prawdą.

    A żeby to było wiarygodne i w miare dokładne trzeba znać w miarę dużo cen transakcyjnych, i to nie z jednego dnia ale kilkunastu dni/tygodni, wtedy widać wyraźnie jak kształtuje sie podaż popyt i można jakieś wnioski wyciągać.
    Badam rynek jak na razie i czasem jak tanio to kupuję dla siebie i znajomych będe miał ręke "na pulsie" więc update cen bede robił co jakis czas.
    A np. Okradać Bogatych drogie jest bo kolesie lootspoot sprzedają za 250-300 dukatów lol wiem bo sam kupiłem i żałowałem słaby draft miałem ledwo się zwróciło, chcę oszczędzić innym graczom takich sytuacji. Pozdrawiam ;-)

  9. #19
    Osadnik
    Dołączył
    13.02.2012
    Posty
    74
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jeśli chodzi o okradać bogatych to wczoraj na można było kupić już za 150 monet. A dzieci sawanny chciał oddać za darmo nie zrobiłem print screna i nie pamiętam nicka. Boję się co będzie jutro. Więc robienie jakichkolwiek cenników, mija się z celem, chyba ze codziennie będzie aktualizowany, a w to wątpię.

  10. #20
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    21.01.2012
    Posty
    361
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nie do końca czaję jaki jest cel tego poradnika. Ceny czegokolwiek są płynne, nie tylko z powodu różnic w serwerach. Raz tych przygód może być za dużo i ceny lecą, innym razem np ktoś odkryje bloki i ceny poszybują, bo można ją zrobić małym kosztem. Co dziś kosztowało 100 monet jutro może być warte 50. Takie "odgórne ustalanie cen" kojarzy mi się z PRL
    Skąd jednak nowi mają wiedzieć ile jaka przygoda warta? Kłaniają się koledzy z gildii;]

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.