Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: Zbanowane konto ??!!

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.03.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Zbanowane konto ??!!

    Powiedzcie mi czy jest w ogóle możliwość odzyskania zbanowanego przez pomyłkę konta ??

  2. #2
    Osadnik Awatar SZYNSZYL
    Dołączył
    15.02.2012
    Posty
    71
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Bana przez pomyłkę raczej nie ma. Support dokładnie bada sprawę przed zbanowaniem konta. Musiałeś rażąco złamać regulamin.
    Możesz napisać do supportu apelacje od ich decyzji ale masz mały procent szans, że bana zdejmą.

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.03.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowa Ziemia
    złamać regulamin czyli np co robiłem nie tak ??

  4. #4
    Początkujący Odkrywca Awatar kazuja
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    363
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Najlepiej to sie dowiedz za co masz tego bana ;]



    DAJCIE NAM JUŻ PVP BO NUDĄ WIEJE
    REKRUTACJA DO XIII Legionu
    Wymagania: 32 poziom i aktywność

  5. #5
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,802
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Może kolego konto nie zostało zbanowane przez pomyłkę a w następstwie Twoich działań w stosunku do innych graczy. Np.wysyłania prośby o dodanie do znajomych i wysyłania skrajnie niekorzystnych ofert?
    Ostatnio edytowane przez Piwonia ; 29.05.2012 o 21:24

  6. #6
    Osadnik Awatar SZYNSZYL
    Dołączył
    15.02.2012
    Posty
    71
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jedyny powód jaki przychodzi mi do głowy w związku z nałożeniem bana to multikonto. Skrajnie niekorzystne oferty nie wiem czy są podstawą do nałożenia bana.

  7. #7
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,802
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Wysyłanie lustrzanych ofert jest zakazane, były zmiany i jak ktoś się tego dopuszcza, zgłosi to kilka osób, support to analizuje i no i widać że bany daje.

  8. #8
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ja się nie spotkałem jeszcze z przypadkiem banowania za oszustwa handlowe. Kombinowanie na handlu jest jak najbardziej legalne z mojego punktu widzenia. Nawet w realnym świecie gdyby nie przekręty to my byśmy nie mieli nawet tych autostrad które są bo Polska jest bardzo biednym krajem z małym eksportem. Naszą gospodarkę utrzymują jedynie podatki których nikt nie chce płacić więc nie zdziwcie się że jeżeli podatki zniosą to będziemy mieć tylko drogi polne. Ale wracając do tematu, ja nie oszukuję ale wydaje mi się że bany nie powinny być przyznawane gdyż w tym przypadku dwie strony mogą apelować o nietrafną pomyłkę i zagapienie. Poszkodowany powie że był pewien że będzie umówiona cena więc nie spojrzał na szczegóły podpisanej transakcji a osoba oskarżona o pomyłkę w wyborze towarów na które byli umówieni. Więc jeżeli osoba na daną chwilę winna wyślę 400 monet za 400 marmuru popełniając tym błąd "niechcący" to osoba która zaakceptuje pomimo że oferta jest odwrotna względem umowy. Tak jak w poprzednim przypadku czyli "lustrzana" i osoba która wysłała ofertę powie że domaga się zwrotu bo popełnił pomyłkę to jeżeli ten co zyskał na tym nie odeśle towaru też powinien zostać zbanowany? Według mnie jest to jak najbardziej legalne. Transakcja to transakcja. Jak kupujesz coś w sklepie i nie spojrzysz na cenę to nie możesz zwrócić towaru bo był za drogi. Chyba że wziąłeś coś na raty, to w świetle polskiego prawa masz chyba tydzień na zerwanie umowy i zwrócenie towaru. Więc według mnie wszystko odbywa się jak najbardziej legalnie.

  9. #9
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    jedna dwie pomyłki jak to Ty nazywasz na handlu może sie zdążyć, ale jesli support notorycznie dostaje zgłoszenia o jedenj osobie to w koncu musi wyciągnąć konsekwencje, w reg. lustrzanki zostały uregulowane i nie jest to już legalne zagranie

    Najlepiej autor tematu mógłby sie wypowiedzieć czy stosował takie praktyki czy nie, bo tak to nie wiadomo na czym stoimy.

  10. #10
    Osadnik Awatar Bluznierca
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Piotru70 Zobacz posta
    Nawet w realnym świecie gdyby nie przekręty to my byśmy nie mieli nawet tych autostrad które są (...)
    yyyyyy...czyli?...

Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.