Strona 97 z 157 PierwszyPierwszy ... 47 87 95 96 97 98 99 107 147 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 961 do 970 z 1568

Wątek: problem z wejsciem dogry

  1. #961
    Retired CM Awatar BB_xaar
    Dołączył
    17.01.2012
    Posty
    1,958
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Wygląda na to, że udało się znaleźć źródło problemu - wszystko wskazuje na to, że uda się je wprowadzić w życie jeszcze dziś. Gdy tylko dostanę więcej informacji na ten temat, pojawi się odpowiednie ogłoszenie.

  2. #962
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowa Ziemia
    nie wiem co tam sie dzieje i jakich maja techników ale od ponad godziny próbuję wbić sie na mecz i nie mogę jeżeli dalej tak bedzie to stracę mecz wry

  3. #963
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez BB_xaar Zobacz posta
    Wygląda na to, że udało się znaleźć źródło problemu - wszystko wskazuje na to, że uda się je wprowadzić w życie jeszcze dziś. Gdy tylko dostanę więcej informacji na ten temat, pojawi się odpowiednie ogłoszenie.
    Ale my znamy źródło problemu i to od dawna.
    Jest ewidentnie za dużo użytkowników.
    Tylko dlaczego wiedząc o tym prowadzi się dalszy nabór?
    A gracze się dziwią że jest coraz gorzej - bo przybywa nowych.
    A my mamy chęć na jedno
    Ostatnio edytowane przez RedJul ; 08.06.2012 o 13:22

  4. #964
    Osadnik Awatar Wizardus
    Dołączył
    05.02.2012
    Posty
    33
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez BB_xaar Zobacz posta
    Wygląda na to, że udało się znaleźć źródło problemu - wszystko wskazuje na to, że uda się je wprowadzić w życie jeszcze dziś. Gdy tylko dostanę więcej informacji na ten temat, pojawi się odpowiednie ogłoszenie.
    ehh, a mi się zaraz skończą buffy na produkcję monet :/

  5. #965
    Osadnik
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    182
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Na litość boską, czyszczę komputer za każdym razem jak próbuję wejść do gry i jest coraz gorzej, to nie chodzi o jakieś pliki cache, zróbcie z tym coś w końcu, dzisiaj znowu od rana kaszana, myślałam że weekend, pada deszcz, to człowiek odreaguje, a tu normalnie się ładuje - negatywnie oczywiście

  6. #966
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ja tu czegoś nie rozumie, skoro wszystkie serwery działają na tym samym sofcie (przynajmniej mi sie tak wydaje i tak powinno być) to czemu tylko Nowa Ziemia sie tak sypie, problem jak do tej pory nie został rozwiązany, a bajki o pamięci podręcznej itp. to można sobie wsadzić wiadomo gdzie.

    Ja rozumiem ze wszytko jest zawodne, ale mydlić oczy przez prawie dwa tyg. to już lekka przesada. Ostatnia konserwa miła rozwiązac problem, być może w pewnym stopniu pomogła ale nie do końca. Wiec niech technicy przyjrzą się co jest nie tak. Trzeba nakręcić film z tym czego doświadczamy i wrzucić na yt żeby pokazać o co chodzi bo nie wierzą 90% społeczności Nowej ziemi czy jak.

    Gra znakomicie działa miedzy 6-9 max 11 rano , potem to już stypa.

  7. #967
    Osadnik Awatar Underlight
    Dołączył
    24.04.2012
    Posty
    44
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jakimś cudem udało się zalogować - w szoku jestem! Ciekawe jak długo to potrwa...

    Jednakże nadal nie odważę się ruszyć Wiktora, bo czuję że na blokach akurat postanowi mnie wykopać

  8. #968
    Osadnik Awatar Steelkill
    Dołączył
    29.04.2012
    Posty
    247
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Lumpola Zobacz posta
    Na litość boską, czyszczę komputer za każdym razem jak próbuję wejść do gry i jest coraz gorzej, to nie chodzi o jakieś pliki cache, zróbcie z tym coś w końcu, dzisiaj znowu od rana kaszana, myślałam że weekend, pada deszcz, to człowiek odreaguje, a tu normalnie się ładuje - negatywnie oczywiście
    NA LITOŚĆ BOSKA jak można wierzyć w te głupoty o czyszczeniu Cache - przecież to bajka dla małych dzieci.
    A na innych serwerach maja inne przeglądarki? Ludzie pomyślcie przez chwile

  9. #969
    Osadnik
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    45
    Serwer
    Nowa Ziemia
    No by podczas składania oferty handlowej wywalało?? i to już któryś raz ;/ oszywiscie S1

  10. #970
    Osadnik Awatar P4wel3011
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    60
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Wieczna powtórka z rozrywki w tych godzinach. Prawie jak totolotek: uda się zalogować, czy nie uda
    Bezwiednie przechodzimy od wieku, w którym mówimy: „takie będzie moje życie”, do wieku, w którym stwierdzamy: „takie jest życie”.

Strona 97 z 157 PierwszyPierwszy ... 47 87 95 96 97 98 99 107 147 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.