Strona 104 z 157 PierwszyPierwszy ... 4 54 94 102 103 104 105 106 114 154 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,031 do 1,040 z 1568

Wątek: problem z wejsciem dogry

  1. #1031
    Osadnik
    Dołączył
    19.02.2012
    Posty
    184
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Mnie czasem zaloguje, ale wywala po 2 minutach. Skrzynka wiadomości jest za to pusta, choć przychodzi wiadomość, nie można akceptować nic z handlu, tak źle jeszcze chyba nie było na Nowej Ziemi.

    Nie mam już siły wchodzić, może czas na przerwę w grze? Pewnie wielu tak postąpi, bo ile można? Wszystko do czasu.
    Dobranoc
    Ostatnio edytowane przez Lambo ; 09.06.2012 o 00:49

  2. #1032
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Nowa Ziemia
    a to na koloni też taki problem, myślałem że tylko na przeklętej nowej ziemi

    zaraz nam zaczyna mydlić oczy czyszczeniem pamięci przeglądarki

    raczej niech oni wyczyszczając se te pamięć,

    ale numer moja dziwna teoria sie sprawdza
    to jest jak przechodnia zaraza-wirus-choroba, ten brak możliwości wejścia do gry,
    zazwyczaj sie nią zaraża próbując wejść do kogoś kto ma ten problem i wtedy przejmuj się ów chorobę od niego
    ja poprosiłem znajomą, której i tak nie zależy by weszła na moją mape robiła to tak długo aż wywaliło ją z gry i teraz ja moge wejść a ona nie

    co za głupota, wirus w grze panuje



    Cytat Zamieszczone przez czarkoski Zobacz posta
    Żenujące to jest !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Ostatnio edytowane przez Sebastianus ; 09.06.2012 o 01:12

  3. #1033
    Osadnik Awatar Buzia
    Dołączył
    16.03.2012
    Posty
    91
    Serwer
    Nowa Ziemia
    taaa fajnie się grało tylko szkoda,że tak krótko najpierw nie budujące się budynki,brak możliwości upowania budynków i dodawania koszy do produkcji a teraz już tylko kolejka logowania
    gratuluję kolejnego jakże prawidłowego zdiagnozowania problemu na Nowej Ziemi no i oczywiście tego błyskawicznego naprawienia

  4. #1034
    Osadnik
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    59
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez czarkoski Zobacz posta
    Żenujące to jest !!!!!!

  5. #1035
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.01.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Żenujące to jest !!!!!!
    Podpisuje się pod postem tego Pana.

  6. #1036
    Osadnik
    Dołączył
    23.02.2012
    Posty
    46
    Serwer
    Nowa Ziemia
    I znowu to samo, problemy z wejsciem na przygode, logowaniem itd, przez godzine po konserwacji bylo super, no niestety tylko przez godzine.
    pozdrawiam panow informatykow z BB, dyplomy to chyba za jajka i wedliny kupiliscie

  7. #1037
    Osadnik
    Dołączył
    14.02.2012
    Posty
    45
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nieźle, 7 rano, a ja do przygody nie mogę wejść. ZA***IŚCIE !!!!!!!!!

  8. #1038
    Osadnik
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    92
    Serwer
    Nowa Ziemia
    brawo! nie dość że nie mogę dać koledze buffa to jeszcze nie mogę wejść do gry! brawo dla ludzi którzy po wczorajszej przerwie napisali że jest wszystko ok!

  9. #1039
    Osadnik Awatar GreenLands
    Dołączył
    29.01.2012
    Posty
    169
    Serwer
    Nowa Ziemia
    hmm, xaar Jednak nie wiedzial co bylo i jak zostalo usuniete, albo wogole nic nie bylo robione.

    Problem nadal istnieje,

  10. #1040
    Początkujący Osadnik Awatar KorLenkone
    Dołączył
    30.01.2012
    Posty
    16
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Iiiii goooool :}
    Zalogować się nie można, czyszczenie cache i zmiana przeglądarki O DZIWO nie pomogła :P
    Idę książkę poczytać :P

Strona 104 z 157 PierwszyPierwszy ... 4 54 94 102 103 104 105 106 114 154 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.