Strona 149 z 157 PierwszyPierwszy ... 49 99 139 147 148 149 150 151 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,481 do 1,490 z 1568

Wątek: problem z wejsciem dogry

  1. #1481
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.01.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Nowa Ziemia
    znowu nie można się zalogować , do k... ile jeszcze trzeba czekać na naprawę !!!!

  2. #1482
    Osadnik
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    33
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Fourola Zobacz posta
    Ale to jest normalne, że mają szablony i wzór. Uważacie to za negatyw? W ten sposób są w stanie odpowiedzieć większej ilości osób w krótszym czasie dając jak najwięcej informacji.

    A może jesteś tajnym agentem suportu ?????

  3. #1483
    Pablo7403
    U mnie połączenie z serwerem zrywane znowu zostaje co 30 sec. W ogóle się grać nie da. Serwer chyba nie daje rady z ilością logujących się i następuje przepełnienie i dlatego wywala ludzi.

  4. #1484
    Osadnik Awatar SZYNSZYL
    Dołączył
    15.02.2012
    Posty
    71
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Już sam nie wiem w kim upatrywać winę za obecny, tragiczny stan rzeczy serwera Nowa Ziemia. Czy BB Niemcy czy polski zespół?
    Gra powstawała o ile dobrze pamiętam od 2010 roku. Serwery działają w Niemczech, Anglii itd. bez problemów.
    Tylko u Nas muszą występować tak poważne problemy.
    Duża część graczy przestała grać w tą grę (jeszcze przed problemami) ze względu na nudę. (głównie brak PvP)
    Teraz przestają ludzie grać również ze względu na problemy techniczne. Dokladniej pisząc - opieszałość ludzi odpowiedzialnych za usuwanie usterek.
    W Gildii w której byłem do niedawna z 26 osób pozostało zaledwie 5.
    Dodatkowo zniechęcają ustalone na rynek polski MAKRO płatnośći, gdyż mikro nazwać ich nie można. (wiem, że to jest opcja dodatkowa i nikt nikogo nie zmusza)
    Wstyd.
    "Prosimy wybrać OK (podczas gdy okej nie jest) aby odwieżyć połączenie".

  5. #1485
    Osadnik Awatar Maksiu
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    48
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez coman Zobacz posta
    ciekawy jestem jak na niemieckich serwerach i na angielskich jest


    ps. polaka zawsze w du... mieli i będą mieli
    A ja ci powiem jak jest na serwerze UK. Wszystko hula tak jak się należy. Jak zalogowałem się na serwerze UK po konserwach tak do tej pory jestem zalogowany. A na PL to porażka. Były godzinne konserwy, że niby znaleźli przyczynę i usuwają ją na stałe, ale to chyba jakaś ściema totalna była.

  6. #1486
    Osadnik
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    57
    Serwer
    Nowa Ziemia
    I tak nic nie da pisanie tu ani do sportu musimy sie przyzwyczaić do tego i cierpliwie czekać , albo zmienić grę , Tylko czy ktoś ma aż tyle cierpliwości

  7. #1487
    Osadnik
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    133
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Rano było dobrze zakończyłem grę o 9:30.Wracam do domu odpalam lapka i mogę dalej nie pisać bo wiadomo co się dzieje nie da się wejść na konto.Kilka razy załadowało ale po kilku sekundach kopa i wynocha.

  8. #1488
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.02.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ja już prawie godzinę nie mogę się zalogować... Zamiast przyjemnie spędzić czas przy grze, to tylko się wkurzam od godziny.

  9. #1489
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    13
    Serwer
    Nowa Ziemia
    może niech oddadzą wszystkim kasę za zakupione dobra w grze i pudełkową wersję

  10. #1490
    Osadnik Awatar Lollipop
    Dołączył
    16.02.2012
    Posty
    35
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Połączenie z serwerem zostało zerwane.

    Zajefajnie.

Strona 149 z 157 PierwszyPierwszy ... 49 99 139 147 148 149 150 151 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.