Strona 103 z 157 PierwszyPierwszy ... 3 53 93 101 102 103 104 105 113 153 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,021 do 1,030 z 1568

Wątek: problem z wejsciem dogry

  1. #1021
    Osadnik Awatar LukasXXI
    Dołączył
    29.01.2012
    Posty
    57
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ja straciłem kiedyś kopalnie złota na 5 poziomie przez to że nie mogłem jej wyłączyć!!!

  2. #1022
    Osadnik
    Dołączył
    19.02.2012
    Posty
    184
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dlatego trzeba być przygotowanym i sypać do kopalni, bo nigdy nie wiadomo kiedy wejdzie się do gry na Nowej Ziemi !
    A może macie pomysł na nową nazwę serwera?

  3. #1023
    Odkrywca Awatar Fourola
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    635
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Lambo Zobacz posta
    Dlatego trzeba być przygotowanym i sypać do kopalni, bo nigdy nie wiadomo kiedy wejdzie się do gry na Nowej Ziemi !
    A może macie pomysł na nową nazwę serwera?
    Zapchana Ziemia

  4. #1024
    Osadnik
    Dołączył
    19.02.2012
    Posty
    184
    Serwer
    Nowa Ziemia
    A Może Zjarana Ziemia W końcu udało się wejść na nią Ale kwiczy i wisi, chyba mnie wydali.

    I wywaliło. Co tu robić, najlepiej w kimono...
    Ostatnio edytowane przez Lambo ; 09.06.2012 o 00:25

  5. #1025
    Osadnik Awatar Lollipop
    Dołączył
    16.02.2012
    Posty
    35
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Co za beton... Znowu shit dało z tej konserwacji. Ile jeszcze mamy przez to przechodzić, czyste menelstwo ze strony BB. Klejnoty i kasa piechotą nie chodzą, a oni frajerów robią z nas. Fajnie. Dobranoc. Taki 8=================================>.

  6. #1026
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.02.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Też nie mogę wejść rano było wszystko dobrze i wczoraj też było ok. System złota chodzi bez buffa już nie wiem ile godzin, przez te problemy straciłem tyle złota, że szok:/ Ciągle jakieś problemy, a jak mi dziś nie wejdzie i dop jutro się uda dostać do gry to będę musiał spędzić kilka godzin na szukanie złóż, stawianie pól i studni, a to przy ilości jaką mam nie jest krótkim zajęciem odechciewa się grać i myślę nad zakończeniem, bo przecież nie będę siedział i patrzył na kolejkę logowania. Już nawet się nie wkurzam, bo też nie ma sensu. Nie wiem co oni robią na tych cotygodniowych przerwach technicznych, nic nowego nie wprowadzają, a ludzie na forum tyle fajnych pomysłów podali, ale pewnie i tak nikt z góry tego nie czyta

  7. #1027
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez djcris Zobacz posta
    ale już od dłuższego czasu są problemy co chwile przerwy które tak naprawdę nic nie dają;/
    A potem ja, licząc,że coś się poprawi, jak głupek monetami szastam, żeby zacząć kolejne zadania, do których nie da się wejść... i 20 piłek ma mi to zrekompensować?

  8. #1028
    Osadnik
    Dołączył
    19.02.2012
    Posty
    184
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez LadyHoses Zobacz posta
    A potem ja, licząc,że coś się poprawi, jak głupek monetami szastam, żeby zacząć kolejne zadania, do których nie da się wejść... i 20 piłek ma mi to zrekompensować?
    zapomniałeś o koszu egzotycznym

  9. #1029
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Nowa Ziemia
    co jest grane od godziny wejść nie mogę
    ja nie wiem jak to ma tak działać to niech dodadzą automatyczne wyłączanie budynków po zakończeniu bufa

    dobre to bo to nie jest zablokowany serwer tylko poszczególne mapy nikt znajomy co jest online na moją mapę wbić sie nie może
    Ostatnio edytowane przez Sebastianus ; 09.06.2012 o 00:44

  10. #1030
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.01.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Taki jest smutny koniec mojej przygody z grą The Settlers Online.

Strona 103 z 157 PierwszyPierwszy ... 3 53 93 101 102 103 104 105 113 153 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.