Strona 93 z 157 PierwszyPierwszy ... 43 83 91 92 93 94 95 103 143 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 921 do 930 z 1568

Wątek: problem z wejsciem dogry

  1. #921
    Osadnik
    Dołączył
    26.01.2012
    Posty
    32
    Serwer
    Nowa Ziemia
    codziennie po 9-00 jest to samo, nie można wejść do gry, rano wszystko działało be zarzutu, teraz kicha

  2. #922
    Osadnik
    Dołączył
    23.02.2012
    Posty
    40
    Serwer
    Nowa Ziemia
    od 10 prubuje sie zalogowac , kicha, to jest parodia,gra w godzinach niocnych dziala jako tako, czy oni nie widza ze najprawdopodobniej serwer jest przeciazony , mozna graczom zaoferowac migracje na inne serwery ale to chyba dla nich zbyt skomplikowane , patrzac na ich dotychczasowe dokonania to transfer konta na inny serwer poza granicami ich mozliwosci

  3. #923
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.02.2012
    Posty
    26
    Serwer
    Nowa Ziemia
    właśnie znowu się zesrało

  4. #924
    Osadnik
    Dołączył
    23.02.2012
    Posty
    40
    Serwer
    Nowa Ziemia
    caly czas sra , jak uda sie zalogowac to pochwili wyrzuca ,

  5. #925
    Retired CM Awatar BB_xaar
    Dołączył
    17.01.2012
    Posty
    1,958
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Chwilę temu poprosiłem techników o sprawdzenie serwera Nowa Ziemia, gdy dostanę odpowiedź, natychmiast o tym poinformuję.

  6. #926
    Osadnik
    Dołączył
    23.02.2012
    Posty
    40
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ciekaw , jest informacja o nowym traulerze , ale o sytuacji na serwie i co zamierzaja zrobic martwa cisza , chyba ze jeszcze nie dostrzegli problemu

  7. #927
    Osadnik
    Dołączył
    23.02.2012
    Posty
    40
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ciekawe teoretycznie zalozylem okolo 20 koszy , kosze znikly a buffow u znajomego nie ma , i jak ja wygladam obiecalem, przez okolo godzine , tempo nie ma co , lol

  8. #928
    Osadnik Awatar Maksiu
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    48
    Serwer
    Nowa Ziemia
    U mnie czasami jak chce rozpocząć produkcję wojska, to po 15-20 sekundach "dzwonki" dzwonią, czarny ekran i info żeby odświeżyć stronę. No i tak kilka razy dziennie jest. Przecież to parodia jakaś. Serwer UK działa jak ta lala. Nie ma takich cyrków. Jestem na serwerze UK zalogowany non-stop od zakończenia konserw i nic się nie wywala, przygody normalnie się robi, a u nas dodaje wojsko do genka i jak klepsydra jest dłużej niż 5-6 sekund to już wiem, że padaczka z serwerem, a później wbić się od razu to marzenie ściętej głowy. Dopiero jak odczekam jakiś czas to wchodzi się do gry lajtowo. O co kaman, nie można naprawić tego. Przed eventem śmigało jak marzenie od hotfixa eventowego działanie serwera to jakiś żart.

  9. #929
    Osadnik Awatar Steelkill
    Dołączył
    29.04.2012
    Posty
    247
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ja powiem co ja bym zrobił na miejscu Xara przesłałbym maile co pikantniejsze do techników i poprosił o udzielenie odpowiedzi na Forum - a jakby bzdury napisali to bym ich wyp... z roboty. Bo w to ze wina leży w przeglądarce i czyszczeniu cache JUŻ NIKT nie WIERZY. Proszę litości tu nie grają same AMEBY co można im wcisnąć byle kit, Po prostu przestańcie nowych graczy rejestrować albo rejestrujcie ich na inne serwery. Mnie teraz chodzi gra dobrze wiec pisze w imieniu tych co nie mogą się logować.

  10. #930
    Osadnik
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    143
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Chwila oddechu... ruszyło i wywaliło.

Strona 93 z 157 PierwszyPierwszy ... 43 83 91 92 93 94 95 103 143 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.