Strona 107 z 157 PierwszyPierwszy ... 7 57 97 105 106 107 108 109 117 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,061 do 1,070 z 1568

Wątek: problem z wejsciem dogry

  1. #1061
    Pablo7403
    Cytat Zamieszczone przez Juras Zobacz posta
    "Połączenie z serwerem zostało zerwano zerwane" już w kolejce logowania lub tuż po wejściu do gry. Nie wiem czy inni gracze też mają takie samo wrażenie że po wczorajszych pracach gra w znacznie większym stopniu zamula komputer?
    Ja mam tak samo. Zaczyna mie to bardzo denerwować gdyż miało być lepiej a jest gorzej.

  2. #1062
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.02.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Zwolnijcie się jak nie umiecie naprawić problemu. Zróbcie miejsce bardziej wykwalifikowanym informatykom. A was zapraszam do łopaty.

  3. #1063
    Początkujący Osadnik Awatar Zhanah
    Dołączył
    30.04.2012
    Posty
    19
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Ozzi Zobacz posta
    A czy wy czasem nie podchodzicie do tego zbyt poważnie? Przecież to tylko gra, piszesz na forum albo do supportu co cie boli czy co tam nie dział i tyle nie ma co się spinać, owszem mnie też wku_rwia to co się dzieje ale po co sie spinać, przecież się wiochy nie rozsypią postawicie pola studnie kopalnie i będzie się to turlało jakoś dalej, nie ma co sobie nerwów psuć i podnosić sobie ciśnienia czyjąś niekompetencją.

    Pracownicy BB to że sie staram nie denerwować nie znaczy że to co się dzieje jest OK...

    Obecnie z gry wywala po 30-40 sekundach więc wszystko wróciło do NORMY
    Polecam lekturę http://prawo.vagla.pl/node/8708
    Nie wiem jak ty, ale ja podchodzę śmiertelnie poważnie, zwłaszcza, jeśli za coś płacę

  4. #1064
    Osadnik
    Dołączył
    20.02.2012
    Posty
    121
    Serwer
    Nowa Ziemia
    BB_xaar:"Podczas przerwy wprowadzimy trwałe rozwiązanie, które pozwoli uniknąć podobnych utrudnień w przyszłości."

    No skoro wpisujesz wprowadziMY, to właśnie z siebie zrobiłeś wariata niestety, tradycyjnie wywaliło i znów problem z logowaniem


    A jak już się uda to znów mrugające ikonki innych graczy i zwiecha przy ładowaniu mapy.

  5. #1065
    Osadnik
    Dołączył
    23.02.2012
    Posty
    46
    Serwer
    Nowa Ziemia
    przeciez to jakas farsa co wyrabiaja ci pseudo informatycy BB , 20 sek gry i wywala, nie mozna otworzyc wiadomosci zeby przyjac oferty

  6. #1066
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    19
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Serwer Nowa Ziemia jest ponownie dostępny - ww. przerwa techniczna została zakończona.

    Od teraz utrudnienia, które pojawiały się w ostatnim czasie, nie powinny występowac.

    BB_xaar


    Poprawiło się już od 23 wczoraj nie mogę się zalogować.
    Gratuluje
    Ale nie tracę optymizmu w poniedziałek znowu będzie poniedziałek i logowanie pewnie będzie możliwe.

  7. #1067
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.01.2012
    Posty
    27
    Serwer
    Nowa Ziemia
    A może wyłączyc ten serwer na dzień lub dwa, co? W sumie i tak nie można się zalogowac a da Wam to czas żeby to ogarnąc jakoś... Tracę wiarę w ludzi (szczególnie tych z BB):P

  8. #1068
    Pablo7403
    Proponuję przyznać po 1000 diamentów za problemy techniczne.

  9. #1069
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.01.2012
    Posty
    27
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Pablo7403 Zobacz posta
    Proponuję przyznać po 1000 diamentów za problemy techniczne.
    Fajnie ale co nam to da że wydamy te 1k diamentów jesli nie będziemy mogli wejśc do gry?

  10. #1070
    Osadnik
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    133
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Zhanah Zobacz posta
    Polecam lekturę http://prawo.vagla.pl/node/8708
    Nie wiem jak ty, ale ja podchodzę śmiertelnie poważnie, zwłaszcza, jeśli za coś płacę
    Sugerujesz że jak coś nie działa jak trzeba w co włożyłem pieniądze to mam biegać po mieszkaniu wytłuc wszystkie talerze rzucać krzesłami i do tego [WYCIĘTE] na maxa? To gratuluje podejścia do życia...

    i proponuje czytać ze zrozumieniem co pisze, nigdzie nie napisałem żeby to olać a spuścić z ciśnienia bo takie bezsensowne napinanie sie przed monitorem to da ci tyle co nic, masz możliwość? to działaj w inny sposób samym denerwowaniem się nic nie wskórasz, a puki co to zostało pisanie na forum lub do supportu i gnębienie w taki czy inny sposób ludzi z BB aby coś wreszcie ogarneli w temacie
    Ostatnio edytowane przez BB_xaar ; 09.06.2012 o 09:35 Powód: Wulgaryzmy nie są tutaj mile widziane.

Strona 107 z 157 PierwszyPierwszy ... 7 57 97 105 106 107 108 109 117 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.