Strona 24 z 157 PierwszyPierwszy ... 14 22 23 24 25 26 34 74 124 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 231 do 240 z 1568

Wątek: problem z wejsciem dogry

  1. #231
    pimpim72
    Ponownie nie da sie wejsc problem z polaczeniem. premii nie odbiore dziennej
    produkcja stop od kilku dni kicha jest z serwerami wywala z gry
    konserwacja przedostatnia polozyla gre na lopatki.
    i ma byc to gra za ktora wolaja kase.

  2. #232
    pimpim72
    Cytat Zamieszczone przez irek1975 Zobacz posta
    LUDZIE !!! Co wy tacy niecierpliwi ?? pewnie się wysypało tak jak to było na serwerach niemieckich kiedy to wprowadzali event świąteczny i też go nie przetestowali tylko poleciał na żywca ...cierpliwości gra jest super a firma pewnie wszystkim to czekanie jakoś wynagrodzi ... cierpliwość jest złotem nagradzana
    Koledzy przed eventem po przedostatniej aktualizacji serwery padaja.
    bledy z logowanie lagi potezne.

  3. #233
    Osadnik Awatar Maksiu
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    48
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Przed konserwami miałem wszystko OK, do przygód wchodziłem bez problemów, po konserwie i naprawie przygód było chwilę OK, robiłem sobie przygodę i coś się zje....ało bo przy próbie wyjścia/wejścia z/do przygody wywala błąd. Dziękuję za taką naprawę, chociaż przed naprawą było OK.

  4. #234
    Osadnik
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    59
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez irek1975 Zobacz posta
    LUDZIE !!! Co wy tacy niecierpliwi ?? pewnie się wysypało tak jak to było na serwerach niemieckich kiedy to wprowadzali event świąteczny i też go nie przetestowali tylko poleciał na żywca ...cierpliwości gra jest super a firma pewnie wszystkim to czekanie jakoś wynagrodzi ... cierpliwość jest złotem nagradzana
    Od ponad tygodnia nie jestem w stanie normalnie grać, albo nie da się wejść do gry, albo dostaje się DC, albo nie da się wejść na mapę przygody. Do tego dochodzą staty wojska poległego w wyniku lagów, brak premii na budynkach spowodowane brakiem możliwości wejścia na mapę i rzucenia buffów itp itd etc.

    To już nie jest wersja beta, tylko wczesna wersja alfa.

  5. #235
    Osadnik Awatar Buzia
    Dołączył
    16.03.2012
    Posty
    91
    Serwer
    Nowa Ziemia
    to już tak będzie cały czas wyglądać?mam na myśli problemy z logowaniem i wejściem na przygody bo szkoda nerwów,od tygodnia zero poprawy a jest chyba tylko gorzej

  6. #236
    Odkrywca Awatar Hakardrag
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    772
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ja rozumiem wszystkie te problemy i cierpliwie poczekam - i życzę Adminom i pozostałym z załogi TS wszystkiego najlepszego.

    Jednak poniosłem dzisiaj straty w najbardziej newralgicznej części mojego przemysłu : surowce z poziomu mistrzowskiego. Niezbyt duże ale bolesne zważywszy na trudność ich pozyskania Nie mogłem sie zalogować przez kilka godzin ... a to i straty odebrało mi radość z całego Eventu.

  7. #237
    Osadnik
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    226
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ****a no nie da sie wejsc do przygody_cale wojo poslane i ..... kazda proba to wywalka.Adminie czlowieku cala noc na reset i pol dnia na kolejny!co zescie robili?pisalem juz wczoraj i przed wczoraj : dajcie spokoj z eventami wezmijcie sie za serwer a nie *******y_chcecie kasy?na nia trzeba zasluzyc,jesli nie potraficie to oddajcie to co wladowalem i zegnaj genia swiat sie jednak nie zmienia...

  8. #238
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.04.2012
    Posty
    16
    Serwer
    Nowa Ziemia
    sądzę że koszty wniesione w tą grę nie są w stanie zwrócić mi nawet części straconego na nią czasu - a raczej czasu poświęconego na próby zalogowania się
    1 słowem - żal

  9. #239
    Początkujący Osadnik Awatar Vallhalis
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Informacja na stronie głównej odnośnie naprawienia błędów jest bardzo lakoniczna, Najbardziej mi sie podoba ta: Serwery gry są już online, może minąć trochę czasu zanim strona główna zacznie wczytywać się tak szybko jak zazwyczaj (teraz strona główna ładuje się bardzo powoli, ponieważ sporo osób próbuje zalogować się do gry w tym samym czasie)

    Ok, Tylko ciekawe czemu ten czas trwa w moim przypadku prawie 3h? Od 20 próbuje sie zalogować i cały czas wyswietlało mi błąd, kiedy o 22, udało mi sie szczęśliwie zalogować od 45 min tkwie w kolejce logowania i dalej nie moge wejść do gry. Trzeba było naprawic błędy, OK, ale jak już naprawiać to porządnie, a nie poinformować ze juę można grać, ale może się nie udać wejść do gry. Pół dnia stracone na próbie wejscia, jutro prawie cały dzień mnie nie ma i planowałem wyznaczyć kolejke czynności do wykonania w grze i łańcucha produkcji wojska na noc, aby jutro byli. A tak nic z tego i cały dzień nic nie będe mógł zrobic, o ile wogle uda się jutro wejść do gry. Myślałem ze po cotygodniowej przerwie technicznej przynajmniej znikną te ciągłe zerweania połaczenia, a tu sie okazuje, ze wogle połączenia z serwerami nie ma. Heh, mam tylko nadzieję, ze coś się polepszy...

    Och, udalo sie wejśc na 5 min i znów wywaliło i znów godzina na próbie wejścia bez rezultatu...
    Ostatnio edytowane przez Vallhalis ; 31.05.2012 o 23:53
    There's no point in telling me to go to hell,
    because they've allready thrown me out of there.

  10. #240
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.02.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Od 23.20 nie potrafię wejść na swoją wiochę na Nowej Ziemi. Po raz kolejny w ciągu kilku dni ;]

Strona 24 z 157 PierwszyPierwszy ... 14 22 23 24 25 26 34 74 124 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.