Strona 125 z 157 PierwszyPierwszy ... 25 75 115 123 124 125 126 127 135 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,241 do 1,250 z 1568

Wątek: problem z wejsciem dogry

  1. #1241
    Osadnik Awatar Buzia
    Dołączył
    16.03.2012
    Posty
    91
    Serwer
    Nowa Ziemia
    i po raz kolejny brak komunikacji,chcę zbudować kopalnie-nie buduje się,chcę zupować budynek-nic się dzieje,itd. :/
    BB_xaar co tym razem nam napiszesz?

  2. #1242
    Osadnik
    Dołączył
    13.02.2012
    Posty
    74
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Zaczynam mieć tego powoli dość, jeszcze chwila i kończę z tą grą.

  3. #1243
    Sensesthief
    Duzo dodac w temacie nie mozna
    Mam oczywiscie wiekszosc wymienionych bledow tzn: wielokrotne proby logowania, zwis na kolejce budowania, niemoznosc wejscia na przygode itd...
    Nie wiem jak to wyglada w skali serwera, ale w naszej gildii 1/3 graczy prawdopodobnie przestala grac w ciagu ostatnich 2 tygodni :/
    Szkoda, bo to fajni ludzie, ale nie dziwi mnie to . BB gratuluje niekompetencji, a sobie i innym graczom zycze cierpliwosci, bo tylko zgrana paczka trzyma mnie jeszcze w tej grze (pytanie jak dlugo tak bedzie). BB_Xaar - zamiast dalej sie osmieszac obietnicami, lepiej zaskocz nas. Jak masz maly wplyw na dzialanie serwera, to wyslij nam kogos kompetentnego.... Moze rozwiazaniem jest wprowadzenie supportu w zakladce pomoc. Jak mody maja czas, zeby sie bawic w karmienie zelkami, to moze ktos dla odmiany popracuje nad problemami, siedzac na czacie i zbierajac informacje od ludzi. Pozdrawiam
    P.S. Konkurencja musi byc dumna z BB ;P

  4. #1244
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.02.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowa Ziemia
    To już przestaje być śmieszne- do tej pory jakos to znosiłam, ale ile można olewac graczy- zróbcie cos w końcu. To nie gra to nerwówka.

  5. #1245
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.02.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Wiecie co? I ja zaczynam mieć dość. Kolejny raz próbuję wykonać misje "mecz otwarcia" Kolejny też raz jej nie wykonam bo..... najpierw nie mogłem wejść do gry a jak już wszedłem i próbowałem ją wykonać (na styk) to się pojawiły lagi na serwerze. Mam nadzieję że w końcu ktoś ktoś z tym coś zrobi!!!!

  6. #1246
    Osadnik
    Dołączył
    20.02.2012
    Posty
    121
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jak ktoś wcześniej dobrze radził trzeba zrobić zbiorowe zgłoszenie do UOKiK'u i zażądać zwrotu pieniędzy. Skoro gra sprzedawana jest w wersji pudełkowej i nie ma na niej informacji, że to beta, to takie traktowanie nas graczy jest łamaniem prawa.

  7. #1247
    Ligur
    sars904 pod tematem "pozew zbiorowy przeciwko BB" wypowiadałem się o tym co zakupiłeś w pudełku, a jest to ni mniej ni więcej pakiet dodatków, który nie jest związany z udostępnianiem platformy w formie gry, jedyne co możemy jako gracze to nie kupować produktów BB i nic więcej. Gra jest dostarczana za darmo i "tak jak jest" w związku z czym prawa z tytułu bycia klientem, tzn. zakupienia "pudełka" niestety nie przenoszą się na samą grę oraz problemy z dostępem do niej .

  8. #1248
    Odkrywca Awatar Fourola
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    635
    Serwer
    Nowa Ziemia

  9. #1249
    Początkujący Odkrywca Awatar kazuja
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    363
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Niezle tam macie na tej nowej ziemi ja bym sie mydlem juz pocial :P



    DAJCIE NAM JUŻ PVP BO NUDĄ WIEJE
    REKRUTACJA DO XIII Legionu
    Wymagania: 32 poziom i aktywność

  10. #1250
    Osadnik
    Dołączył
    20.02.2012
    Posty
    121
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Ligur Zobacz posta
    sars904 pod tematem "pozew zbiorowy przeciwko BB" wypowiadałem się o tym co zakupiłeś w pudełku, a jest to ni mniej ni więcej pakiet dodatków, który nie jest związany z udostępnianiem platformy w formie gry, jedyne co możemy jako gracze to nie kupować produktów BB i nic więcej. Gra jest dostarczana za darmo i "tak jak jest" w związku z czym prawa z tytułu bycia klientem, tzn. zakupienia "pudełka" niestety nie przenoszą się na samą grę oraz problemy z dostępem do niej .
    Przyjrzyj się dokładnie pierwszej stronie pudełka: na dole napis gra przez przeglądarkę bez pobierania, na górze produkty w grze za ponad 125 PLN gdzie masz napisane że to pakiet dodatków?

Strona 125 z 157 PierwszyPierwszy ... 25 75 115 123 124 125 126 127 135 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.