Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: śmieć a nie weteran

  1. #1
    Osadnik Awatar mack0wski
    Dołączył
    04.04.2012
    Posty
    74
    Serwer
    Czarci Gaj

    śmieć a nie weteran

    moze mi to ktos wyjasnic?



    zyczą sobie 5 tysiecy diamentów za takiego śmiecia ktory nie działa poprawnie.
    jawne złodziejstwo.

  2. #2
    Osadnik Awatar Strychnine
    Dołączył
    19.03.2012
    Posty
    97
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ja tam kupilem za jajka i co nie tak z tym nim? Czas jego pozyskiwania to 2 godziny i jest 2x krortszy od zwyklego generala(4 godziny).
    "Albo graj, albo pieniądze oddaj."
    Anonim
    Przysłowie polskie

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    31.03.2012
    Posty
    97
    Serwer
    Czarci Gaj
    Nie zrozumiałes sandman. Chodzi o to, że Weteran powinien podróżowac do innej strefy 15min a jak widac na screenie podróżuje dłużej. Też się nad tym zastanawiałem ostatnio i tez tego nie rozumiem za bardzo. Może wytłumaczy to ktoś bardziej doświadczony.

  4. #4
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Wteran. Odzyskuje siły po porażce dwukrotnie szybciej. Przemieszcza się dwukrotnie szybciej. Może przewodzić 250 żołnierzom. Z tego co mi wiadomo to przemieszczanie odbywa się na mapie a nie czas podróży na przygodę.

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    13.02.2012
    Posty
    74
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ewidentnie to bug, zgłoś do supportu. Mam weterana kupiłem go za jajka nie za klejnoty ale do przygody idzie 15 min. a nie 30 min.

  6. #6
    Początkujący Odkrywca Awatar Draxopix
    Dołączył
    23.03.2012
    Posty
    369
    Serwer
    Czarci Gaj
    Trafil ci sie kulawy utyka na jedna noge temu sie tak wlecze


    PS 1 na jakies 10 razy sie trafia nie ma co robic zamieszania

  7. #7
    Osadnik Awatar mack0wski
    Dołączył
    04.04.2012
    Posty
    74
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Piotru70 Zobacz posta
    Z tego co mi wiadomo to przemieszczanie odbywa się na mapie a nie czas podróży na przygodę.
    no chyba nie


  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    21
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Bug ewidentnie, zglos do supportu, ja tak samo kupilem go za jajka i zawsze podrozuje 15min.

  9. #9
    Osadnik Awatar LukasXXI
    Dołączył
    29.01.2012
    Posty
    57
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ludzie opamiętajcie się, raz na ruski rok się zdarzy że idzie dłużej ale normą jest że podróżuje 15 minut. Może wystarczy odświeżyć grę. Chyba że zawsze masz taki długi czas oczekiwania.

  10. #10
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    zrób standardowe czynności czyli wyczyść cookie i pamieć podręczną, przetestuj czas podróży jak nic sie nie zmieni pisz do supportu, wygląda na buga,

    Każdy generał porusza sie tak samo po mapie, nieważne czy weteran/doświadczony czy normalny. Gdyby było inaczej większość bloków musiało by wyglądać inaczej przy korzystaniu z weterana.

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.