Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 67

Wątek: logowanie

  1. #51
    Początkujący Osadnik Awatar Caparzo
    Dołączył
    13.02.2012
    Posty
    17
    Serwer
    Nowa Ziemia
    i weź tu im płać jeszcze za diamenty... ręce opadają wolał bym zęby ta gra miała instalator, na dysku i tylko łączyła sie z siecią jak 99% gier na on line.

  2. #52
    Początkujący Odkrywca Awatar cornflakes
    Dołączył
    19.02.2012
    Posty
    414
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Sprzedam rude żelaza

  3. #53
    Osadnik
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    30
    Serwer
    Nowa Ziemia
    W sumie takich sytuacjach najbardziej irytująca jest nie tyle opieszałość serwisu technicznego ile brak reakcji, dlaczego nie zamrażają serwera?
    Owszem część osób, nie zauważy dzisiejszego wieczornego problemu ale jednak takie sytuacje zagrażają np wykonaniu misji dziennych, przygód. Nie mówiąc już o stratach jakie ponosi gospodarka gracza. W takich sytuacjach trudno mówić cokolwiek o planowaniu.

  4. #54
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    29.01.2012
    Posty
    325
    Serwer
    Nowa Ziemia
    cornflakes a rudy miedzi nie masz ?:PP

  5. #55
    Początkujący Odkrywca Awatar cornflakes
    Dołączył
    19.02.2012
    Posty
    414
    Serwer
    Nowa Ziemia
    teraz jak nie moge zbudowac kopalni to pewnie nie mam, ani złota, ani zboża, ani mięsa, ani wody tylko żelazo zostało bo nic go nie zużywa

  6. #56
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.01.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Szkoda tylko, że jest 23.13, a żaden mod się nie wypowiedział - niestety to jest ta różnica miedzy grami na abonament, a "darmowymi" ....

  7. #57
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    29.01.2012
    Posty
    325
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Oj nie przesadzaj ;P

  8. #58
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    29.01.2012
    Posty
    325
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cornflakes przez te kilka godzin nie upadnie ci gospodarka ;P

  9. #59
    Początkujący Osadnik Awatar Caparzo
    Dołączył
    13.02.2012
    Posty
    17
    Serwer
    Nowa Ziemia
    kupiłem gran turismo na ps3 bo japończyki pompują w tą gre kupe forsy i co tydzień nowe rzeczy są, wyścigi itd. więc warto było dać te pare zł. a tutaj mam dać za co ? inne gry w sieci też mają coś co warto zapłacić.

    ta beta u nas będzie trwała chyba ponad rok. ciekawe dlaczego ?
    chciałbym sobie kupić pudełkową wersje ale dlaczego mam to roibić jak tu ciągle coś nie działa?? w tych konserwacjach to nie wiem co robią.
    normalnie jestem zdenerwowany

  10. #60
    Osadnik
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    30
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Iskidv wiele części gospodarki zależy od dostawy surowców z zewnątrz, innymi słowy zakupów, a teraz nici z zakupów. Zapasy każdy ma, jakieś. Ale sporo rzeczy lubi być dopilnowane na noc. Ja rano spodziewam się kilku wykrzykników nad budynkami i niestety boleśnie niskiego poziomu zapasów w magazynie. Pomijając tak trywialną rzecz jak buffy, odpalona przygoda. Owszem jutro tez jest dzień, ale skoro już decydujemy się poświecić grze irytują takie drobiazgi jak brak dostępu do konta, lub brak decyzji moderatorów co do sposobów, może nie zapobieżenia takim problemom, ale np. zminimalizowania wpływu na gospodarkę w grze.

Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.