Zamknięty wątek
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: nie zwraca robotnika - bug?

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.05.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Nowy Świat

    nie zwraca robotnika - bug?

    jak się zburzy budowlę, to robotnik tam pracujący powinien wrócić do puli osadników. nie wraca .
    miałem wykorzystany cały limit populacji i 0 wolnych robotników. zburzyłem wyeksploatowaną studnię - i nic, ani nie pojawił się wolny robotnik, ani nawet slot na osadnika. zburzyłem jeszcze kopalnię miedzi (jeszcze było 5 jednostek) i tam sama sytuacja ani robotnika ani nawet slotu wolnego.

  2. #2
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    21.01.2012
    Posty
    361
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Osadnik do puli bezrobotnych jest zaliczany z automatu przy zawaleniu się studni/kopalni. Gdy zburzyłeś kopalnię osadnik wrócił do puli bezrobotnych, ale zaraz został zwerbowany do obsługi studni.

  3. #3
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    bo w wyschniętej studni nie ma juz pracownika, tak samo jak w zawalonej kopalni

  4. #4
    Początkujący Osadnik Awatar AirHawk
    Dołączył
    20.05.2012
    Posty
    18
    Serwer
    Nowa Ziemia
    z zawalone kopalnie takie budowane na złożu jak ruda miedzi da się odnowić? Każda budowla ma przycisk napraw ale on jest nieaktywny - nie wiadomo poco go tam dali. A jak się kopalnia zawali to i tak on znika - a myślałem ze wtedy się aktywuje. Jeśli kopalni budowanych na złożu nie da się naprawić to nie warto ich ulepszać na wyższe poziomy

  5. #5
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    jak sie zawali to wysyłasz geologa na poszukiwania i on odnajduje złoże ponownie, przycisk napraw, hmm chyba nikt nie wie do czego służy, prawdopodobnie będzie to miało związek z pvp, ale to odległa przyszłość

    co do ulepszania, to kopalnie miedzi trzeba ulepszać co najmniej na 2, bo będziesz miał braki w rudzie, a nie oszukujmy sie mieczy z brazu zuzywanych jest najwięcej, ale koszt up na 2lvl to tylko 50 narządzi wiec praktycznie żaden, kopalnie złota / żelaza stawiasz zazwyczaj ze 2 ulepszasz na 5lvl i kupujesz / zdobywasz na przygodach doładowania, węgiel można mieć ze smolarzy i kopalni nie trzeba ulepszając, ale bez up tez przy rozwiniętej gospodarce będziesz miał braki czarnego złota =]
    Ostatnio edytowane przez set2g ; 22.05.2012 o 20:19

  6. #6
    Początkujący Osadnik Awatar AirHawk
    Dołączył
    20.05.2012
    Posty
    18
    Serwer
    Nowa Ziemia
    set2g dzięki za odpowiedź cenne uwagi. Czyli rozumiem że kopalnie rudy żelaza max na 2 lvl bo powyżej się nie opłaca, gdyż jak kopalnia się zawali to od nowa będę musiał wszystko ulepszać. Wiem ze geolog odnajduje wyczerpane złoża ale kopalni nie naprawia? tym bardziej jak była na wyższym poziomie. Pytam gdyż w sumie gram od 3 dni ;-) wiec jeszcze sporo przede mną do odkrycia. DO kopalni złota i żelaza jeszcze nie doszedłem ale pewnie stawia się je bezpośrednio na złożu tak jak rudy.

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    19.03.2012
    Posty
    92
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez AirHawk Zobacz posta
    DO kopalni złota i żelaza jeszcze nie doszedłem ale pewnie stawia się je bezpośrednio na złożu tak jak rudy.
    Tak, je tak samo jak miedź.

Zamknięty wątek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.