Zamknięty wątek
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Fale

  1. #1
    TomPawlo

    Fale

    Mam pytanko. Co jest lepsze, atak jednym garnizonem po drugim (po skonczeniu ataku poprzedniego) czy tez jednoczesny atak kilkoma garnizonami?

  2. #2
    Początkujący Odkrywca Awatar Draxopix
    Dołączył
    23.03.2012
    Posty
    369
    Serwer
    Czarci Gaj
    nie ma to żadnego znaczenia

  3. #3
    Początkujący Odkrywca Awatar Herr_Uther
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    369
    Serwer
    Nowy Świat
    Nie ma to znaczenia bo ataki nigdy nie wchodzą "na raz" tylko ustawiają się karnie w kolejkę jak za komuny, trzeba tylko pilnować żeby najpierw doszedł ten, który ma być pierwszy w kolejności (np. konnica).
    "We are monetizing all the weakness of people" - Teut Weidemann, lead designer of Settlers Online

  4. #4
    Poznańczyk
    Dla mnie ma znaczenie, najpierw puszczam 1falę a pozostałości w obozie dobieram drugą. itd

  5. #5
    Początkujący Odkrywca Awatar Draxopix
    Dołączył
    23.03.2012
    Posty
    369
    Serwer
    Czarci Gaj
    ale czy wyslesz 2 naraz czy 1 najpierw a 2 jak 1 skonczy walke to nie ma znaczenia (on nie pytal o fale jakie gdzie zadal proste pytanie co do mechaniki gry)

    @down takie rzeczy sie robi w symulatorze walk i jak wyslesz obie fale jednoczesnie z tym ze jedna i tak bedzie 1 bo obozy nigdy w tym samym miejscu nie stoja (zakladam ze ten co dojdzie 1 ma dobrane jednostki odpowiednio choc nie o to pytal)to drugi bedzie stal i czekal az pierwszy skonczy walczyc wiec doladnie na to samo wyjdzie co bys wyslal tego 2 generala po walce

    Dla mnie nie ma to absolutnie żadnego znaczenia bo ja wiem co wysylam w 1 fali wiem co zostanie po walce i wiem co wyslac w 2 fali zanim wogle dojdzie do jakiejkolwiek walki wiec czy wysle obu na raz czy oddzielnie nic mi to nie zmieni

    Ps Z pytania założyciela postu wnioskuje ze on bardziej liczy na to ze jak wysle 2 generalow na raz wojska mu sie skumuluja (a nie chodzi mu o fale itp)
    Ostatnio edytowane przez Draxopix ; 22.05.2012 o 02:33

  6. #6
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    21.01.2012
    Posty
    361
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Draxopix Zobacz posta
    ale czy wyslesz 2 naraz czy 1 najpierw a 2 jak 1 skonczy walke to nie ma znaczenia (on nie pytal o fale jakie gdzie zadal proste pytanie co do mechaniki gry)
    Cytat Zamieszczone przez TomPawlo Zobacz posta
    Mam pytanko. Co jest lepsze, atak jednym garnizonem po drugim (po skonczeniu ataku poprzedniego) czy tez jednoczesny atak kilkoma garnizonami?
    Chyba obaj inaczej rozumiemy to pytanie. Co lepsze? Jak pisał Poznańczyk. Lepiej wysłać jedną falę, zobaczyć co zostało, dobrać pod to wojo i wysłać drugą. Jednak ma to znaczenie czy wysyłasz dwie na raz, czy osobno.

Zamknięty wątek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.