Zamknięty wątek
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: jak się oblicza czas blokowania

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.03.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Nowy Świat

    jak się oblicza czas blokowania

    Witam,
    Mam takie pytanie do osób tworzących poradniki do misji:
    Czy istnieje jakiś sposób obliczania kiedy trzeba wypuścić kolejnego generała, czy robicie to metodą prób i błędów?

  2. #2
    Początkujący Odkrywca Awatar kazuja
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    363
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Najlepiej to taki by walka trwala min 6 rund nie wiem ile to czasu bo mi sie nie trafilo jeszcze zeby blok sie nie udal i obozy nie znikly zanim general wygra z przywodca. Ale dawaj na minimum 6 rund



    DAJCIE NAM JUŻ PVP BO NUDĄ WIEJE
    REKRUTACJA DO XIII Legionu
    Wymagania: 32 poziom i aktywność

  3. #3
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    21.01.2012
    Posty
    361
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Generał blokujący musi być w czasie walki gdy generał właściwy wchodzi na pola agro blokowanego obozu. Da się to wyliczyć po ilości kratek. Średnio 1 kratka to 2 sekundy (+ ok 4 sek na rozpoczęcie walki). Trzeba pamiętać jeszcze o tym, czy generał atakuje od lewej czy prawej, o położeniu początkowym garnizonów, o przeszkodach terenowych, o tym czy generał właściwy przechodzi przez całe pola agro, czy tylko skrawek. Trochę tych czynników jest. Do tego wyliczanie woja by blok trwał odpowiednio długo, by nie przegrali za wcześnie, lub nie rozwalili.

  4. #4
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    29.01.2012
    Posty
    325
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Blokować jest trudno więc jak ktoś nie ma do tego smykałki to niech narazie nie próbuje :P

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.03.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Nowy Świat
    Blokowanie mi wychodzi, ale rozmieszczenie garnizonów i moment biorę z poradników. Trochę to zabawę niszczy, bo przypomina granie na kodach Stąd tez moje pytanie.

  6. #6
    Osadnik Awatar Wizardus
    Dołączył
    05.02.2012
    Posty
    33
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez FikMikFeegiel Zobacz posta
    Blokowanie mi wychodzi, ale rozmieszczenie garnizonów i moment biorę z poradników. Trochę to zabawę niszczy, bo przypomina granie na kodach Stąd tez moje pytanie.
    Rozumiem skojarzenie, ale wyobraź sobie to w ten sposób. Zajmujesz walką jeden obóz przeciwnika, by odwrócić ich uwagę, a w tym czasie pokonujesz ich przywódcę. Gdy go pokonasz, pokazujesz jego poplecznikom swoją potęgę i Ci ze strachu uciekają.

Zamknięty wątek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.